”Balss maskā” Diskopele ir atmaskota! Tā ir Latvijas slavenākā kantrimūzikas izpildītāja

Svētdienas, 25. oktobra, vakarā skatītājus priecēja jau septītais ”Balss maskā” raidījums. Tā tēma šoreiz bija īpaši intriģējoša – ”Guilty pleasure”. Pēc izcila koncerta atkal krita maska – tika atmaskota Diskopele, kas izrādījās Latvijas slavenākā kantrimūzikas izpildītāja Linita Mediņa.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • andis

  andis

  Tiešām šovs ir realizējis savus mērķus. Tas nav x-paktora veco mākslinieku atrādīšanas TV raidījums. Foršs izklaides raidījums. Ir vērts svētdien vakarā pabūt pie TV.
 • Ieva
 • Betija

  Betija

  Pievienojos iepriekšējiem komentāriem! Paldies Tv3 par foršajiem svētdienu vakariem, ko pavadām ģimenes lokā, jo visi at r aizrautību skatāmies šovu, priecājamies gan par foršo vadītāju, gan par superdalībniekiem, superdetektīviem un visu fantastisko komandu!!! Paldie!!!!! Veiksmi!!!!
 • Mērija Bogdanoviča

  Mērija Bogdanoviča

  Gribu piekrist Porietes kundzei, jo arī mēs abi ar vīru esam aizrāvušies ar šo šovu. Minam dalībniekus, priecājamies par detektīvu komandu. Svētdienas vakarus gaidām. Un tas ir pārsteidzoši, jo mans vīrs parasti šovus neskatās. Paldies šova veidotājiem un visiem dalībniekiem.
 • Līga Poriete

  Līga Poriete

  BALSS MASKĀ!!! Beidzot mums IR šovs, ko man interesanti skatīties un klausīties! Nav lēti, bet ir gaumīgi un skaisti! Pirmkārt, lielu lielais PALDIES šova vadītājam MĀRTIŅAM! Atkal jāsaka- BEIDZOT! Ekrāns ir nežēlīgs, neko nevar noslēpt! Mārtiņš ir ļoti ļoti piemērots JEBKURA ŠOVA vadīšanai, jo inteliģents, zinošs. Paldies, Mārtiņ! Otrkārt, SUPER ir šova detektīvu komanda - tik ļoti dažādi, bet tik forši, absolūti visi. Paldies! VISS šovs ir beidzot līmenī!!! Paldies visai radošajai komandai! Labi un priecīgi šo visu rakstīt, jo beidzot mums IR!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!