”Balss maskā” Diskopele ir atmaskota! Tā ir Latvijas slavenākā kantrimūzikas izpildītāja

5 komentāri

Svētdienas, 25. oktobra, vakarā skatītājus priecēja jau septītais ”Balss maskā” raidījums. Tā tēma šoreiz bija īpaši intriģējoša – ”Guilty pleasure”. Pēc izcila koncerta atkal krita maska – tika atmaskota Diskopele, kas izrādījās Latvijas slavenākā kantrimūzikas izpildītāja Linita Mediņa.

”Guilty pleasure” vakara ietvaros skatītāju jau iemīlētā kompānija izpildīja dziesmas, kuras tiem ļoti patīk, bet kauns atzīties.

Un līdz ar to koncerts izvērtās ļoti raibs – skanēja gan jestrais ”Waka Waka” un ”Rock DJ”, gan leģendārā mīlas dziesma no ”Titānika”, gan pašmāju ballīšu karaļi ”Tranzīts”, gan leģendārā ”A-Europa”, gan ”Modern Talking”.

Skatītāji kopā ar detektīviem izlēma, ka šoreiz atmaskota tiks Diskopele. Kā neslēpj Jānis Šipkēvics, Diskopeles lieliskās gaumes dēļ bijis vērts vērtēt maskas.

Zem Diskopeles maskas atklājās slavenā kantrimūzikas izpildītāja Linita Mediņa, kas nozīmē, ka atkal apstiprinājušās Samantas aizdomas!

”Ļoti daudziem jauniešiem vajadzētu pamācīties Diskopeles filigrānās kustības – sievišķību, līganumu, cik skaisti viņa sevi nes un prezentē, bauda acīm skatīties. Viņa uz skatuves izskatās kā astoņpadsmitgadīga meitene. Un maska viņai pavisam noteikti arī ir ļoti atbilstoša.

Man pašai patīk deju mūzika, un, kā Diskopele minēja, viņai arī tā iet pie sirds. Turklāt mūzikas izvēle viņai ir bijusi ģeniāla un arī ”zaļie pirkstiņi” tikai apstiprināja manas aizdomas. Tā tiešām ir Linita!” priecājās Samanta.

Detektīve Baiba Sipeniece-Gavare pauda sašutumu, jo bija pārliecināta, ka zem maskas slēpjas operdziedātāja: ”Jums taču jāiet tālāk! Piemēram, uz operu Rīgā! Jūs mūs visu laiku vazājāt aiz deguna, šausmas!”

Pēc atmaskošanas Linita Mediņa, būdama samulsusi no detektīvu komplimentiem un komentāriem, atbildot uz jautājumu, kā bija uzstāties maskā, atbildēja kodolīgi: ”Uzstāties Diskopeles maskā bija kā bruņu tērpā. To pat grūti iedomāties, kā tas tērps velk pie zemes!”

Šovā palikuši tikai pieci dalībnieki – Nelabais, Lutausis, Lelle, Rīga un Zvirbulis! Kuru atmaskos kā nākamo? Skaties šova ”Balss maskā” svētdienās 20.20 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jebkurā vietā un laikā!

5 komentāri