Ballīte Bolderājas tradīcijās un vistas kaušana: lauku un pilsētas daiļavu cīņas TV3 šovā

Pievienot komentāru

Kā jau ierasts pirmdienu vakaros, arī 8. oktobrī skatītājus priecēja šovs ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”. Lauku meitenes šoreiz pārstāv Alise Kalniņa, kura ikdienā brauc ar traktoru un dara lauku darbus, bet pilsētniece lomā stiliste Laura Brokāne.

Pilsētniece uzreiz atklāj, ka viņai tīkot govs smarža un ir jauks sapnis no rīta terasē dzert kafiju un vērot gotiņas.

Lauru laukos sagaida Alises radinieki, un meitene uzreiz tiek likta pie darbiem – jālasa odziņas, ko Laura dēvē par īstu sapņu darbu.

Alisei tikmēr jāstrādā Lauras vietā salonā un jāveido vakara grims klientēm. Alise lielajā grima otiņu klāstā ir visai apjukusi, taču galu galā kliente ir tīri apmierināta.

Pilsētniecei laukos plānā darbs pie bitēm, olu lasīšana vistu kūtī, kas Laurai ievieš zināmas bailes, ķiploku retināšana.

Alise lielpilsētā pirmo reizi dzīvē viesojas restorānā, kur jūsmo par ēdiena noformējumu, bet pēc tam tiek saposta ballītei klubiņā ar Lauras draudzenēm. Ballīte izvēršas jautra, un Alise mājās ir vien ap vieniem naktī.

Nākamajā dienā grūtības ar piecelšanos gan ir tieši pilsētniecei Laurai . Laurai rīta agrumā jānokauj un jānoplūc vista!

Video, kurā redzama meitenes emocionālā reakcija, uzzinot uzdevumu, baudi TE!

Meitene, uzzinot par uzdevumu, neslēpj, ka viņai gribas raudāt. Talkā nāk laucinieces māsa. Kaušanas procesa laikā Laura atzinās, ka viņai šermuļi pār kauliem skrienot un vista viņai pēc tam nākšot murgos.

Savukārt lauciniecei par īstu pārbaudījumu kļūst rīta skrējiens līdz jūrai, kam seko vaksācija, kas Alisei ir jaunums, taču meitene iztur! Tai seko profesionāls grims un fotosesija.

Atraktīvā pilsētniece laukos noorganizē lielisku koncertu ar dzīvo mūziku, kamēr pilsētniecei jāorganizē karaoke vakars. Lauciniece visu sarīko, kā Bolderājā pienākas – ballīte ar kebabu un šņabi!

Noslēdzošajā dienā pilsētniecei jātirgo saimniecībā gatavotās vaska sveces, bet lauciniecei – jāiet uz deju nodarbību.

Sērijas izskaņā pilsētniece uzsver, ka augstu vērtē lauku mieru un iespēju patiešām atpūsties, kamēr laucinieci tieši iepriecina pilsētas piedāvātās izklaides iespējas.

Abas gan novērtē savu vidi kā sev tuvāku. Seko šovam ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” ik pirmdienas vakaru TV3! Jau nākamajā sērijā – slavenā Neldija!