Austrālija ”Eirovīzijā” atklāti un iespaidīgi atdarinās Igauniju

1 komentārs
Austrālija ”Eirovīzijā” atklāti un iespaidīgi atdarinās Igauniju

Nav noslēpums, ka pēc kāda interesanta numura parādīšanās ”Eirovīzijā” nākamā gada konkursā var sagaidīt vismaz vienu līdzīgu priekšnesumu. Šogad lielā Austrālija izvēlējusies uzkrītoši kopēt mazās Igaunijas pagājušā gada numuru, turklāt darīt to ļoti iespaidīgi.

”Eirovīzijas” fani atcerēsies, kā pēc Marijas Naumovas triumfa nākamajā gadā vesels pulciņš mākslinieku steidza uz skatuves atbrīvoties no drēbēm vai, kā nākamajā gadā pēc vijolnieka Aleksandra Ribaka uzvaras gājiena vijole bija populārākais instruments uz šova skatuves.

Jau esam samierinājušies ar to, ka, tā kā pagājušogad uzvarēja apalīte, kura uz skatuves dejoja kā vista, šogad konkursā būs īsta ērmu parāde.

Kam prognozē uzvaru un kuru vietu eksperti dod Latvijai? Lasi TE!

Taču tas nav viss! Austrālijai, acīmredzot, tik ļoti iepaticies Igaunijas pārstāves Elīnas Nečajevas sniegums pagājušogad, ka valsts izlēmusi jaunu Ameriku neatklāt un sūtīt uz konkursu tieši to pašu tikai no sava gala.

Apburošā Keita Millere-Heidke, kura pārstāvēs Austrāliju, tieši tāpat kā Elīna pagājušogad kāps uz skatuves milzīgā torņveida kleitā, lai tieši tāpat kā igauniete izpildītu gabalu ar opermūzikas piesitienu. Vismaz Skaties.lv dīvāna eksperti šajā dziesmā saskata ļoti daudz līdzīgu motīvu pagājušā gada Igaunijas numuram.

Igaunija pagājušogad konkursā ieguva astoto vietu. Vai Austrālijai veiksies tikpat labi?

1 komentārs