Atskats uz realitātes šova Calendar Live bikini fotosesijām

Komentāri
Atskats uz realitātes šova Calendar Live bikini fotosesijām
Publicitātes foto

Jau vien paskatoties uz loga pusi, šķiet, aukstuma tirpas pārņem nekavējoties. Šis ir laiks, kad gandrīz katrs no mums lūdzas, kaut ātrāk pienāktu vasara vai vismaz pavasaris. Tāpēc portāls Skaties.lv piedāvā nedaudz “sasildīties” un atskatīties uz decembrī noslēgušā realitātes šova Calendar Live meiteņu bikini foto sesijām.

Atgādinām, ka šova pirmajās divās sērijas 12 (un attiecīgi 11) potenciālajām modelēm bija fotogrāfiem jāpozē bikini. Pirmā fotoseseija norisinājās pie baseina, bet otrajā sērijā dāmas jau varēja “izmesties” uz kādas jahtas purna. Ceram, ka vismaz šīs bildes kaut nedaudz sasildīja un novērsa domas par ziemu, kas valda laukā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka 19. decembra vakarā modeļu realitātes šova finālā Calendar Live par uzvaru cīnījās divas jaunas un talantīgas meitenes – tumšmatainā Baiba un gaišmatainā Jekaterina. Abas meitenes piedalījās arī pēdējā, izšķirošajā fotosesijā, kur abas modeles fotografējās kopā.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl