Komentāri

Jau no 19. oktobra lielākajā Latvijas video portālā TVPlay ir skatāms jauns un interesants jauniešu raidījums Atrasts internetā. Tā veidotājs un vadītājs Uģis Polis ik svētdienas vakaru pozitīvā gaisotnē apskata pēdējā laika aktuālākās internetā apspriestās tēmas. Portāls Skaties.lv piedāvā nelielu ieskatu materiālos, kas apskatīti pirms tam raidījuma Youtube kanālā.

Šo svētdien gaidāma jau trešā sērija Uģa raidījumam, taču pirms tam Skaties.lv nolēma atskatīties uz Atrasts internetā padarīto – šovakar apskatīsim tos materiālus, kas tapuši vēl pirms lielās debijas TVPlay vietnē, bet jau rīt “izvilksim” smieklīgāko, kas radīts iepriekšējās divās sērijās.

Internets ir fantastisks informācijas avots, bet, tā kā informācijas ir tik daudz un jauns saturs rodas ik sekundi, tam visam nav iespējams izsekot līdzi. Atrasts Internetā ideja ir jauniešiem atvieglot svarīgākās un aktuālākās informācijas ieguves procesu, ne tikai vien 10 minūšu laikā izklāstot nedēļas aktualitātes, bet, kas svarīgi, darīt to jauniešiem saistošā veidā un par viņiem tuvām tēmām. Atrasts internetā parādīs aktualitātes pasaulē caur interneta prizmu, kur starp nopietniem notikumiem un tēmām būs arī aktuālākie un smieklīgākie dzīvnieku video, jaunākie interneta trendi un joki.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl