Atrasts internetā: ieskats vēsturē jeb pieci video no iepriekšējiem materiāliem

0 Komentāru
Atrasts internetā: ieskats vēsturē jeb pieci video no iepriekšējiem materiāliem
Atrasts internetā publikācijas foto

Jau no 19. oktobra lielākajā Latvijas video portālā TVPlay ir skatāms jauns un interesants jauniešu raidījums Atrasts internetā. Tā veidotājs un vadītājs Uģis Polis ik svētdienas vakaru pozitīvā gaisotnē apskata pēdējā laika aktuālākās internetā apspriestās tēmas. Portāls Skaties.lv piedāvā nelielu ieskatu materiālos, kas apskatīti pirms tam raidījuma Youtube kanālā.

Šo svētdien gaidāma jau trešā sērija Uģa raidījumam, taču pirms tam Skaties.lv nolēma atskatīties uz Atrasts internetā padarīto – šovakar apskatīsim tos materiālus, kas tapuši vēl pirms lielās debijas TVPlay vietnē, bet jau rīt “izvilksim” smieklīgāko, kas radīts iepriekšējās divās sērijās.

Internets ir fantastisks informācijas avots, bet, tā kā informācijas ir tik daudz un jauns saturs rodas ik sekundi, tam visam nav iespējams izsekot līdzi. Atrasts Internetā ideja ir jauniešiem atvieglot svarīgākās un aktuālākās informācijas ieguves procesu, ne tikai vien 10 minūšu laikā izklāstot nedēļas aktualitātes, bet, kas svarīgi, darīt to jauniešiem saistošā veidā un par viņiem tuvām tēmām. Atrasts internetā parādīs aktualitātes pasaulē caur interneta prizmu, kur starp nopietniem notikumiem un tēmām būs arī aktuālākie un smieklīgākie dzīvnieku video, jaunākie interneta trendi un joki.

0 Komentāru