Atmasko apspriestāko masku šovā – Siļķi Kažokā jeb kūku “influenceri” Annu Pannu

12 komentāri
Atmasko apspriestāko masku šovā – Siļķi Kažokā jeb kūku “influenceri” Annu Pannu
PUBLICITĀTES FOTO

Šovakar, 11. aprīlī, TV3 šovā ”Balss Maskā” tika atmaskota šova vēsturē apspriestākā maska – Siļķe Kažokā, un zem tās slēpās populārā konditore, trīs pavārgrāmatu autore un “influencere” Anna Panna jeb īstajā vārdā Anna Birmane.

TV3 šova ”Balss maskā” sestā raidījuma noslēgumā tika atmaskota Baltijas jūras Merilina Monro jeb Siļķe Kažokā, zem kuras maskas slēpās populārā konditore Anna Panna.

Noslēdzošajā vakarā Anna izpildīja repera Gustavo (tagad Artarulsmiurs) skaņdarbu ”Mainīt pasauli”.

Dziesma jaunās skaņās! ”Balss maskā” Planēta pārsteigs ar Dona hitu ”Tev piedzimis bērns”

Pirms maskas atmaskošanas Jānis Šipkēvics dalījās pārdomās par maskas personību: ”Forši, ka Siļķe prot atpūsties, darot to tā, kā viņa to grib, bet tas nav ar pretenziju uz profesionalitāti un tieksmi uz lieliem stadioniem. Viņa dziedi tādēļ, ka viņai patīk šī dziesma. Un tas ir labākais, ko mūzika var dot!”

”Es vienā brīdī sapratu, ka šī dziesma skan viens pret vienu ar oriģināldziesmu. Iespējams, ka te tiešām ir viena no māsām Dimantām, varbūt Laima. Bet tad es paskatījos pierakstos un sapratu, ka nē. Siļķe Kažokā, manuprāt, ir ļoti bieža festivālu apmeklētāja!” detektīve Samanta Tīna izteicās gana mīklaini par Siļķes Kažokā personību.

”Es pieturēšos pie tā, ko esmu jau teikusi. Tas ir cilvēks, kuram sirdslieta ir ēst gatavošana, un viņš ar šo hobiju dalās. Vienīgais, kas mani mulsina pierakstos, ka vīrs esot no ārzemēm. Bet tas, kas man nāk prātā, ir “influencere” ar plašu sekotāju loku – Zane Grēviņa,” tā minēja Baiba Sipeniece – Gavare.

Arī Oskars Lepers un attālinātie skatītāji minēja, ka zem maskas varētu būt kulinārās grāmatas ”Našķoties” autore un “influencere” Zane Grēviņa, populārā konditore un ”Lapsas mājas” radītāja Liene Zemīte vai TV personība Gundega Skudriņa.

Savukārt detektīvi minēja, ka zem maskas slēpjas kāda no “influencerēm” – Elīna Didrihsone, Anna Panna, Zane Grēviņa, Laurlācis, žurnāliste Maija Silova, “jūtūbere” Beta Beidz, dziedātāja Liene Greifāne, stiliste Indra Salceviča.

Pēc atmaskošanas, detektīvi metās izprašņāt Annu saistībā ar mīklainajiem pavedieniem. Detektīviem nebija skaidrs pavediens par modi un šūšanu. Anna atklāja, ka viņas vecāki ir modes mākslinieki – Odetta Birmane un Bruno Birmanis, un šūšana viņai ir ielikta šūpulī! Pēc šī pavediena atklāšanas detektīvam Jānim Šipkēvicam viss tapa skaidrs, jo viņš pazīst Annas tēvu. Iepriekš detektīvs minēja, ka “influenceru” vidū viņš neorientējas, tādēļ ar minējumiem par šo masku viņam palīdzējusi meita.

Anna Panna atzina, ka viņa dzied jau kopš bērnības. ”Par to, ka es māku dziedāt, pārsteigts bija pat mans vīrs, ar kuru esmu precējusies jau 12 gadus! Viņš zināja, ka esmu dziedājusi korī, arī ”Dzeguzītē”, bet to, ka es māku noturēt meldiņu, viņš bija ārkārtīgi pārsteigts! Tā kā, kas to lai zina, varbūt uzstāšos kādos Dziesmu svētkos vai ar Mārci Auziņu jāieraksta viņa aranžētā ”Stāvēju, dziedāju”, kuru izpildīju šovā”, smejot turpina Anna.