Atklāts, kā izskatīsies ”Eirovīzijas” lielā skatuve Roterdamā

0 Komentāru
Atklāts, kā izskatīsies ”Eirovīzijas” lielā skatuve Roterdamā
NPO/AVROTROS/NOS

Nīderlandes pilsētā Roterdamā pilnā sparā notiek gatavošanās ”Eirovīzijas” dziesmu konkursam, kurš notiks nākamā gada maijā. Organizatori nupat atklājuši, kā izskatīsies lielā konkursa skatuve, uz kuras nākamgad būs jākāpj arī Latvijas pārstāvjiem.

Kā atklāj konkursa organizatori, skatuves noformējumu veidojis dizainers Florians Vīders. Viņš atklājis, ka noformējums ”parāda debesu, jūras un zemes mijiedarbību. Horizonts ir tas, kas vieno visus šos elementus un darbosies kā logs, lai atvērtu 2020. gada ”Eirovīzijas” pasauli.”

Skatuves grīda veidota, iedvesmojoties no Nīderlandei raksturīgajiem kanāliem un tiltiem. ”Ar šo dizainu mēs vēlamies māksliniekus pievest iespējami tuvu klausītājiem,” skaidro dizainers.

Vīders veido ”Eirovīzijas” skatuves dizainu jau pēdējos trīs gadus, un, kā uzsver konkursa producenti, viņš ir pieredzējis profesionālis, kurš neaizmirst arī par to, ka skatītāji vēlas pārsteigumu.

”Eirovīzijas” fani jau sākuši pamatīgas diskusijas par šī gada skatuvi. Kamēr daļa spriež, ka tā ir apburoša savā vienkāršībā, liela daļa plosās, ka tā esot ”parasta, plakana kā pati Nīderlande” un nevarot ne salīdzināt ar vērienīgajām skatuvēm, uz kurām konkurss notika pagājušajos gados.

0 Komentāru