Atklātas valstis, kuras nākamgad piedalīsies ”Eirovīzijā”; divas atteikušās, divas atgriežas konkursā

1 komentārs
Atklātas valstis, kuras nākamgad piedalīsies ”Eirovīzijā”; divas atteikušās, divas atgriežas konkursā
EUROVISON.TV

”Eirovīzijas” fani var līksmot – līdz konkursam vairs tikai pusgads, un nupat izziņotas valstis, kuras apstiprinājušas dalību dziesmu cīņā. Eiropas Raidorganizāciju apvienība ziņo, ka šogad starptautiskajā konkursā piedalīsies 41 valsts pārstāvji, tostarp, Latvija, kā arī konkursā atgriežas Ukraina un Bulgārija.

Zināms, ka 65. ”Eirovīzijas” konkurss nākamā gada maijā notiks Nīderlandē, Roterdamā. 16. maijā gaidāms lielais fināls, taču 12. un 14. maijā mākslinieki sacentīsies pusfinālos.

”Lielais piecinieks” un pagājušā gada uzvarētāju valsts Nīderlandes pārstāvji automātiski iekļūst finālā, bet pārējām 35 valstīm, tostarp, Latvijas pārstāvim, būs jāpacīnās pusfinālos.

Šogad konkursā atgriezīsies Ukraina un Bulgārija, kuras pagājušogad no dalības ”Eirovīzijā” atteicās. Taču no dalības atteikušās Ungārija un Montenegro.

Lai arī iepriekš izskanējušas baumas, ka Latvija šogad varētu ”Eirovīzijā” nepiedalīties, konkursa oficiālajā mājaslapā publicētais dalībnieku saraksts apliecina, ka visas trīs Baltijas valstis apstiprinājušas dalību nākamā gada konkursā.