Atgriešanās randiņu pasaulē pēc 8 gadus ilgām attiecībām. Divu dēlu tēva ”seksīgā Sergeja” stāsts

27 komentāri
Atgriešanās randiņu pasaulē pēc 8 gadus ilgām attiecībām. Divu dēlu tēva ”seksīgā Sergeja” stāsts
Dmitrijs Suļžics/f64

Estere, ar kuru vakaru pavadīt izvēlējās uzreiz trīs ”Mīlas kruīza” puiši, par savu pirmā vakara simpātiju izvēlējās Sergeju Oļeiņikovu, kurš pēc pirmās spēles turpina jokojot sevi saukt par ”seksīgo Sergeju”. Ikdienā Sergejs ir atbildīgs divu bērnu tēvs un strādā bankā.

”Es esmu veiksminieks – ne jau velti iepazīšanās spēlē pieteicu sevi kā seksīgo Sergeju,” sarunā ar Skaties.lv jokojoties sevi piesaka Sergejs, piebilstot, ka šī nav pirmā reize, kad pasākumā viņam puspajokam tiek dota iesauka ”seksīgais Sergejs”. Viņš neiebilst.

Kā ”Mīlas kruīzā” sarunās ar Skaties.lv smejas Sergejs, pārāk dulli jau uzvesties nevarot – viņš ikdienā ir nopietns cilvēks – strādā bankā un audzina divus dēlus.

”Vienam ir pieci gadi, otram tūlīt būs septiņi. Ar dēliem regulāri tiekos, trīs dienas nedēļā viņi ir ar mani, tur nekādu domstarpību nav,” saglabāt labas attiecības ar atvasēm un viņu mammu arī pēc šķiršanās spējis Sergejs.

”Mīlas kruīzs” ir Sergeja mēģinājums atkal ielēkt randiņu pasaulē pēc astoņus gadus ilgām attiecībām ar dēlu mammu.

”Astoņi gadi ir ilgi, bet, jā, visam pienāk gals. Domstarpības, nesaskaņas. Tā dzīvē sanāca. Sapratām, ka esam atšķirīgi cilvēki,” stāsta Sergejs.

Starp citu, bērni par to, ka tēvs brauc ”Mīlas kruīzā”, nemaz nezinot. Kā viņi uztvers? Sergejs smejas, ka tas nu gan nav paredzams, taču izsaka cerību, ka viss jau būšot labi – viņam šovā nav padomā ļauties vaļībām kameru priekšā. Vīrietis tomēr apzinās, ka ir tēvs un strādā atbildīgā amatā.

Bet ko tad īsti viņš meklē?

”Man nav tāda izteikta ideālās meitenes tipa. Jābūt sirsnīgam un atklātam cilvēkam. Un man nepatīk tādas, kuras stūrītī klusēs.

Kuras jāvelk līdzi,” tā Sergejs.

Puisis savos 34 gados esot ceļojis gana daudz, bet Stokholmā vēl nav būts.

Starp citu, Sergeja izvēlētajai Esterei ir vien 19. Kā Skaties.lv neslēpj puisis, viņš nav informēts par meitenes vecumu, jo esot džentlmenis un tādas lietas nejautājot.

”Un neatklājiet man – negribu vēl zināt. Priekš kam?” tā Sergejs, uzsverot, ka vispirms grib iepazīt cilvēku, nedomājot par vecumu starpību.

”Jebkurā gadījumā – ”Mīlas kruīzs” ir grandiozs piedzīvojums! Ar tādu kompāniju nemaz citādi nevar būt!” tā Sergejs.

Vai Sergejs būs kopā ar Esteri? Kā noslēgsies mīlas sāga? Lielais fināls Skaties.lv jau šovakar!

27 komentāri