Ārsts: Ja sieviete piekopj biežu anālo seksu ar diviem dzimumlocekļiem, nākotnē gaidāmas komplikācijas

0 Komentāru

Piektdien sarunu šova Sokolovs par seksu otrā sērija tika veltīta tēmai sekss trijatā, kur sarunās ar studijas viesiem tika aprunāts arī anālais sekss. Raidījuma vadītājs devās pie Veselības centra 4 ārsta Pētera Gerkes, lai noskaidrotu, ko sievietei var nodarīt pārspīlēts anālais sekss.

“Ja mēs runājam no anatomijas viedokļa, tad anālais kanāls ir paredzēts vienai funkcijai, par kuru, domājams, visi cilvēki zina. Taču ir zināms, ka no gadsimta sākumiem tas tiek bieži izmantots arī seksa rotaļās,” stāsta Dr. Gerke.

Uz jautājumu par to, kāpēc ir slikti šajās rotaļās iesaistīt lielus priekšmetus vai, piemēram, divus dzimumlocekļus, ārsts anālā seksa laikā iesaka lietot lubrikantu. “Anālajam sfinkteram (tas ir muskulis, kas satur visu, kas no iekšpuses grib tikt uz āru – red.) ir robeža, cik plati tas var izstiepties, kas reizē ir arī signāls, pie kura tas var plīst. Ja grib taisnajā zarnā ievietot kādus lielākus priekšmetus vai divus dzimumlocekļus, tas ir jādara ļoti uzmanīgi un pakāpeniski.”

Sarunas nobeigumā Sokolovs viņam jautāja par to, cik veselīgi vai tieši otrādi – neveselīgi, ir piekopt šādu seksa veidu. Atbildē Dr. Gerke bija diezgan tiešs: “Ja sieviete šādas izklaides piekopj regulāri, tad nākotnē 100% viņai būs anālā sfinktera nesaturēšana.”

0 Komentāru