Komentāri

Piektdien sarunu šova Sokolovs par seksu otrā sērija tika veltīta tēmai sekss trijatā, kur sarunās ar studijas viesiem tika aprunāts arī anālais sekss. Raidījuma vadītājs devās pie Veselības centra 4 ārsta Pētera Gerkes, lai noskaidrotu, ko sievietei var nodarīt pārspīlēts anālais sekss.

“Ja mēs runājam no anatomijas viedokļa, tad anālais kanāls ir paredzēts vienai funkcijai, par kuru, domājams, visi cilvēki zina. Taču ir zināms, ka no gadsimta sākumiem tas tiek bieži izmantots arī seksa rotaļās,” stāsta Dr. Gerke.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz jautājumu par to, kāpēc ir slikti šajās rotaļās iesaistīt lielus priekšmetus vai, piemēram, divus dzimumlocekļus, ārsts anālā seksa laikā iesaka lietot lubrikantu. “Anālajam sfinkteram (tas ir muskulis, kas satur visu, kas no iekšpuses grib tikt uz āru – red.) ir robeža, cik plati tas var izstiepties, kas reizē ir arī signāls, pie kura tas var plīst. Ja grib taisnajā zarnā ievietot kādus lielākus priekšmetus vai divus dzimumlocekļus, tas ir jādara ļoti uzmanīgi un pakāpeniski.”

Sarunas nobeigumā Sokolovs viņam jautāja par to, cik veselīgi vai tieši otrādi – neveselīgi, ir piekopt šādu seksa veidu. Atbildē Dr. Gerke bija diezgan tiešs: “Ja sieviete šādas izklaides piekopj regulāri, tad nākotnē 100% viņai būs anālā sfinktera nesaturēšana.”

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl