”Ar tādiem plāniem, kādi ir mums, mēs Latvijā nepavilktu!” ”Lauku sētas” uzvarētājs Jurčiks pamet dzimteni

12 komentāri
”Ar tādiem plāniem, kādi ir mums, mēs Latvijā nepavilktu!” ”Lauku sētas” uzvarētājs Jurčiks pamet dzimteni
SKATIES

Šovs ”Jurčika ceļš” ir noslēdzies, un tā izskaņā galvenais varonis Juris Jakubanecs nāk klajā ar paziņojumu. ”Lauku sētas” uzvarētājs atklāj, ka tālāk viņa ceļš vedīs prom no dzimtenes. Kā neslēpj Juris, Latvijā viņš neredz atbilstošas iespējas, lai realizētu savus lielos nākotnes plānus.

Savus plānus viņš šova ”Jurčika ceļš” finālā atklāj ”Lauku sētas” koalīcijas biedriem Danai un Viljamam. Viņš atklāj, ka no Latvijas aizbrauks kopā ar savu mīļoto Ievu.

‘’Ir plāns doties projām no šīs zemes. Uz Nīderlandes pusi.

Ar tādiem plāniem, kādi reāli mums ir, mēs Latvijā nepavilktu tā īsti. Gribās kaut ko savu, lai nav tā, ka tu tikai īrē vai izmet naudu.

Doma ir aizbraukt uz pāris gadiem un atbraukt atpakaļ pa atvaļinājumu laiku. Bet tā peļņas vietu meklēt kaut kur citur.

Savādāk Latvijā, kā jau tu pats zini, nav nemaz tik viegli to izdarīt,’’ Viljamam atklāj Jurčiks. Draugi gan mēģina Jurčiku atrunāt un mēģina iedvesmot tā vietā, lai rautos melnās miesās ārzemēs, sākt savu rūpalu Latvijā.

‘’Juri, šis ir labākais lai Latvijā kaut ko uzsāktu,’’ oponē Viljams. Jurim šis variants neder – uzkrājumu viņam nav, vien nenomaksāti parādi, ko ar Latvijas algu nomaksāt neizdodas. Tāpēc jādodas peļņā.

‘’Aizbrauks, būs kapitāls, tad arī uzsāks,’’ tā Juris.

‘’Tad jau būs par vēlu, draudziņ,’’ uzskata Viljams.

Juris nosmejas, ka, ja Viljams nopirktu viņa raideri, tad gan varētu sāk domāt par savu biznesu tepat Latvijā. Viljams nosmej, ka daļa raidera jau tāpat pienākas viņam – ja Juris nebūtu finālā ‘’nošpikojis’’, viņam nebūtu izdevies uzvarēt.

Lai gan Juris un Ieva bija plānojuši pamest Latviju uzreiz pēc Ziemassvētkiem, ierobežojumu pastiprināšanas dēļ notikusi aizkavēšanās. Taču pie pirmās iespējas abi būšot prom, un tas būs drīz.

‘’Mums plānā ir kopīga nākotne, un mūsu plāni ir tik lieli, ka ar Latviju būtu diezgan grūti to visu realizēt. Tāpēc mēs cīnīsimies savādākā veidā un meklēsim citu ceļu uz mūsu laimīgo nākotni.

Tiešām cīnīsimies par to plānu tā, lai tie nav tikai vārdi. Savu vietiņu mēs paši gribam izsist zem šīs saules. Mēs iesim uz pilnu banku, lai mēs būtu tāds riktīgs ‘’šizo’’ pāris. Daudzi jau saka, ka mēs neesam normāli. Tāds tādu atrod!’’ smejas Juris.

Noskaties šova ”Jurčika ceļš” lielo finālu Go3 un iepazīsti arī viņa ilgi slēpto ”lāceni”! Spied TE un baudi sev ērtā laikā!

12 komentāri