4 komentāri
Ar sirsnīgu Klintsonu ģimenes koncertu aizvadīta šova “Tēta nedienas Latvijā” sērija
Publicitātes foto

Šovakar kanāla TV3 ģimeniskākā šova filmēšanas komandai nebija nekur tālu jādodas, jo tautā iemīļotajam laika ziņu vīrs Ansis Klintsons ar ģimeni mīt tepat galvaspilsētā. Viņš ar sievu Montu un abām meitām, Annu un Martu, bija “Tēta nedienas Latvijā” 11. sērijas galvenie varoņi.

“Tīrīšanā un kārtošanā parasti pieņemts, ka es uztaisu sarakstiņu, un tad katrs izvēlas savus darbus,” raidījuma iesākumā par pienākumu sadali ģimenē stāsta mamma. “Lai cik arī mana ģimene nebūtu centīga un kārtīga, rūpīga un tīrīga, man šķiet, ka viņi vienkārši neredz to netīrību,” savu skatījumu uz lietu (ne)kārtību izklāsta Monta.

“Mums nav tā, ka tikai viens būtu tas, kurš mazgā traukus, bet otrs to nekad nedara. Man šķiet, ka mēs tās lietas sadalām ļoti harmoniski,” par mājasdarbiem no sava skatu punkta stāsta Ansis. Interesants ir abu iepazīšanās stāsts, jo abi viens otru atrada… portālā Draugiem.lv.

Foto

 

Ansis ar mājasdarbiem, kā no Montas varēja noprast, vairāk ir uz tu, bet kā viņam izdevās tikt galā ar pašu galveno – sievas atstātajiem pieciem uzdevumiem, par kuriem raidījuma beigās to izpildes gadījumā Klintsoni kļūtu par 500 eiro bagātāki jeb 100 eiro par katru uzdevumu:

 • Lampas kupola pielikšana viesistabā
 • Picu cepšana
 • Sarīkot mājās koncertu
 • Olu krāsošana
 • Sataisīt fotogrāfijas, kuras ielikt albuma

Ar sirsnīgu ģimenes koncertu 4. dienā un emocionālu atkal satikšanos noslēdzošajā noslēdzās ģimeniskā šova “Tēta nedienas Latvijā” 11. sērija. Beigas bija laimīgas – ar ģimenes budžeta palielinājumu, jo Ansis veiksmīgi tika galā ar visiem sievas Montas uzdotajiem pienākumiem.

TOP komentāri

 • gita
  +9 +7 -2

  gita

  Tētis jauks! Nepatika, ka sieva tik ļoti uzsvēra pie katra uzdevuma, ka vīram bez maz vai trīs dienas būs jādomā, kā to izdarīt, kaut gan viņš ar visu vairāk kā labi tika galā! Varbūt kļūdos, bet no malas skatoties, lielā meita bija vienmēr kaut kur maliņā...jā un sākumā mammas nožēla, ka meita tāda-intraverta, kautrīga!
 • fiona
 • Lucia
  +4 +4 0

  Lucia

  Meitas foršas, vīrs foršs, sieva forša, bet Ansim viegli nav! Mīļuma no vīra puses nav.....sievai mazāk jākontrolē...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl