Komentāri
Ar šā gada iekārojamākajiem saimniekiem varēs iepazīties jau pirms Jāņiem
Foto: publicitātes foto

TV3 ekrānos jau 15. jūnijā skatītāji varēs iepazīties ar šova Saimnieks meklē sievu desmit jaunajiem saimniekiem. Šā gada iekārojamāko saimnieku vidū būs gan lopkopji, gan zemeņu plantāciju īpašnieks, kā arī viens gleznotājs. Jaunākajam no šova dalībniekiem ir 21 gads, bet vecākajam – 74 gadi.

Šogad TV3 šovam Saimnieks meklē sievu pieteikti vairāk nekā 100 saimnieki. ”Tik liela saimnieku atsaucība kā šogad mums ir pirmo reizi. Secinājām, ka saimnieki, kas šogad palika aiz svītras, pagājušās sezonās noteikti būtu iekļuvuši labāko desmitniekā. Šosezon pieteikušies saimnieki gan ar ļoti lielām saimniecībām, gan arī ar mazām, bet ļoti sakoptām lauku sētām. Ir prieks pie viņiem ciemoties un ar gandarījumu secināt, ka īstas latvju sētas joprojām ir saglabājušās. Izvēlējāmies ļoti dažādus saimniekus – gan pēc nodarbošanās, gan pēc rakstura īpašībām!” atklāj šova producente Sandija Miezīte, kura neslēpj, ka Saimnieks meklē sievu ir viņas visu laiku mīļākais televīzijas projekts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visspilgtākās emocijas S. Miezīte piedzīvojusi, ciemojoties pie šova vecākā dalībnieka Kārļa Lepša no Mūrmuižas: ”Kārlim ir 74 gadi, bet anketā viņš bija rakstījis, ka jūtas tā, it kā viņam būtu 55. Viņš ir dārznieks trešajā paaudzē, un es pusstundas laikā par dārza kopšanu uzzināju vairāk, nekā biju zinājusi visas savas dzīves laikā. Viņā ir apbrīnojama vitalitāte un enerģija. Ļoti ceru, ka viņš atradīs savu dārznieci!”

Ļoti patīkama viesošanās arī bijusi pie šova jaunākā dalībnieka – 21 gadu jaunā Jāņa Šmita no Matīšu pagasta, kurš vidusskolnieks būdams, izdomājis, ka saimniecībā jāaudzē zemenes. Pagājušajā vasarā no zemeņu lauka dienā nolasītas 100 kg zemeņu. ”Jānis ir ļoti jauns, bet ir īsts saimnieks savās mājās. No viņa ikviens jaunietis varētu pamācīties mērķtiecību un darba prieku,” akcentē producente S. Miezīte.

Interesants ir arī saimnieks Ģirts Brumsons no Aizputes – viņa vaļasprieki ir glezniecība, tēlniecība un dārzkopība. Ģ. Brumsons sācis pie mājas veidot mākslas parku un smej, ka pie viņa par sievu, lai piesakās visas modeles. Vēl starp desmit saimniekiem iekļuvis latgalietis, kuram pieder 200 govis, kurzemnieks, kura lielākā aizraušanās ir makšķerēšana, kā arī vidzemnieks ar plašu sirdi un dvēseli. Šos un vēl četrus saimniekus varēsit iepazīt Saimnieks meklē sievu iepazīšanās sērijā jau 15. jūnijā.

Sapņo par dzīvi laukos? Piesakies!

Visas Latvijas brīvās sievietes tiek aicinātas skatīties iepazīšanās raidījumu un rakstīt saimniekiem vēstules. Saimnieciskas sievietes, kuras sapņo par dzīvi laukos vai jau dzīvo laukos, taču vienām tas šķiet par grūtu – ir pienācis laiks izvēlēties kādu no desmit saimniekiem, kuri meklē sev sievu. Laiks izvēlēties sev tīkamāko saimnieku un rakstīt viņam vēstuli elektroniski, izmantojot Skaties.lv, vai pa pastu, norādot saimnieka vārdu un uzvārdu. Vēstulē jānorāda, kādēļ būtu piemērota saimniece konkrētajai saimniecībai, un jāpievieno sava fotogrāfija. Dalībnieki sola, ka visas vēstules izlasīs Sūtiet vēstules uz TV3, Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021.

Saimnieks meklē sievu jaunās sezonas iepazīšanās sērija tiks demonstrēta 15. jūnijā plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl