Komentāri
Ievas pārvērtību jaunā sezona iedvesmo divas dāmas kļūt slaidākām un skaistākām
TV3 publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļā kanālā TV3 jau sesto sezonu uzsāka jaunais realitātes šovs Ievas pārvērtības, kurā šoreiz, lai tā dalībnieces tiktu pie lieliska izskata, viņām būs jāiziet cauri lielam skaitam dažādu procedūru, kā arī nedaudz jāpasvīst sporta zālē.

Līgai Kreicbergai ir 39 gadi, viņa strādā par pārdošanas daļas vadītāju Rīgā un audzina divas meitas. Tieši viņa bija tā, kura izdomāja, ka jāpiedalās Ievas pārvērtībās, tāpēc, lai nebūtu tik bailīgi, uz atlasi ataicināja arī savu vecāko meitu Līnu. Savukārt Līna ir studente, kura paraleli mācībām strādā par muzikālo audzinātāju bērnudārzā. Tagad abas dāmas ir gatavas notievēt un ir pārliecinātas, ka divatā to izdarīt būs vieglāk.

Līga šobrīd sver 85, bet Līna – 87 kilogramus. “Principā svarā es pieņēmos pēc otrajām dzemdibām, bet tas noteikti ir arī mazkustīgs dzīesveids,” komentē mamma, kura atzīst, ka it kā kādreiz esot vingrojusi, bet nekādas diētas abas nav ieturējušas, jo tiklīdz kā kaut ko aizliedz, tā to gribas divreiz vairāk. “Es domāju, ka mēs taču varam saņemties, ja vajag. Visa Latvija skatās!” smaidot novelk Līna.

Pirmais uzdevums bija atrādīties raidījuma vadītājai Maijai Silovai un dizainerim Aleksandram Pavlovam, kurš pret dāmām bija diezgan skarbs, “izbrāķējot” trīs viņu iemīļotos kostīmus. Taču Maija beigās paslavēja šova dalībnieces par jauneklīgumu un šarmu, jo abas tikpat labi varot noturēt arī par māsām. Pēc tam sākas apgaitas pie dietologa, kas izanalizēja sieviešu ikdienas uzturu un sastādīts plāns turpmākajai ikdienai.

Tālāk tika apciemotas dažādas procedūras, kuru laikā arī tiks zaudēts lielākā daļa svara, bet cik tad īsti abas zaudēja četru mēnešu laikā? Katra no dāmām bija zaudējusi vismaz 10 kilogramus, bet vidukļa apkārtmēru – Līga kādreizējo 85 kilogramu vietā tagad sver 75, bet ķermeņa apkārtmērs no 98 cm samazināts līdz 88, bet Līnai izdevies to samazināt pat gandrīz 20 centimetrus – no 100 uz 80cm, bet iepriekšējo 87 kilogramu vietā viņai tagad ir 77. Kad process tika aizvadīts, bija laiks lielajam iznācienam – fināla diena, kurā viņus jau ar skaļām ovācijām sagaidīja draugi un radi.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl