Komentāri
Satriecoši FOTO: Sibillas Šlēgelmilhas ceļojums pa Arābu Emirātiem
Publicitātes foto

Omānu un AAE jeb īsto arābu eksotiku varējām baudīt šova “Zvaigznes ceļo” trešās sezonas pirmajā raidījumā, kurā galvenā varone bija “Playground” festivāla organizatore Sibilla Šlēgelmilha.

Turp viņa devās ar čarterreisu, kas nozīmē – nieka sešas stundas, un Latvijas pūcīgais laiks tika nomainīts pret tuksneša smiltīm un karstu sauli. Elektromobiļi, saules baterijas un zaļš dzīvesveids ir tas, kas raksturo vienu no apmeklētajām pilsētām – Mazdama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tālāk tika baudīta Abū Dabī (tulkojumā no arābu valodas nozīmē bagātā gazele) greznība, kurā mūsu šā vakara galvenā varone atzina, ka viņai ceļojot primāri ir vietējie tirdziņi un ēdiens, jo tikai tā var izvilkt attiecīgo tradīciju esenci.

Neiztika arī bez Dubaijas apmeklējuma, kura sadalīta divās daļās – vecajā un jaunajā pilsētā. Šlēgelmilha jau reiz bijusi Dubaijā – 2011. gadā, un tajā laikā debesskrāpju skaits bija krietni mazāks kā tagad. Tāpēc pilsētu iepazinusi vēlreiz kā no jauna.

Spraigākais sērijas moments, iespējams, bija trakais brauciens ar džipiem cauri tuksnesim, kur pēcāk tika baudīts arī saulriets. Pārējos sērijas piedzīvojumos lūko fotogalerijā.

Foto: Šlēgelmilhas piedzīvojumi AAE un Omānā

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl