Komentāri
Apskati sarunu šova Sokolovs par seksu otrās sērijas pikanto fotosesiju jau tagad!
Foto: Aleksandrs Sokolovs

Jau šovakar, plkst. 22:00, kanālā TV6 sagaidāma jaunā sarunu šova Sokolovs par seksu otrā sērija, kurā tiks runāts par tādu pikantu lietu kā sekss trijatā. Piedāvājam jau nelielu ieskatu, kas tad sagaidāms šovakar!

Skandalozā fotogrāfa Aleksandra Sokolova debijas raidījumā, kas norisinājās pagājušajā piektdienā, apskatītā tēma bija sekss ar grūtnieci, kurā tika uzaicinātas gan topošās māmiņas, gan runāts ar speciālistiem un pat izjautāts intīmpreču veikala pārdevējs par to, kādas rotaļlietas izmanto grūtnieces. Arī šoreiz tēma ne mazāk pikanta – sekss trijatā. Raidījuma filmēšanas laikā tapa arī ļoti erotiska fotosesija, kuru varat apskatīt jau tagad!

Tātad jau šovakar, plkst. 22:00, un turpmāk katru piektdienas vakaru aicinām pulcēties visus seksa (un ne tikai) interesantu pie TV ekrāniem, lai mazinātu sabiedrības aizspriedumus un spriedzi par tēmām, par kurām parasti skaļi nerunā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl