2 komentāri
Otro reizi apprecējusies viena no šova Precos ar svešinieku dalībniecēm
Publicitātes foto

Augusta sākumā otro reizi pie vīra izgāja pavasarī TV3 šovā Precos ar svešinieku iepazītā Zanda Štrausa. Īsā sarunā ar Skaties.lv Zanda atzīst, ka šī laulība ir veiksmīgāka nekā iepriekšējā.

”Esmu precējusies un laimīga. Viss manā dzīvē ir nokārtojies, viss ir ļoti labi,” saka Zanda, kura pēc kāzām pieņēmusi vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Zandu Kristovicu. Zandas izredzētais ir tas pats Jānis Kristovics, kura atgriešanos savā dzīvē viņa šova laikā noliedza.

Atgādinām, ka Zandas pirmā laulība ar Uģi Žogotu izrādījās neveiksmīga. Lai gan kāzu dienā, kad abi viens otru ieraudzīja pirmo reizi mūžā, izskatījās, ka viņus sagaida ilga un laimīga nākotne, uzreiz pēc kāzām Zanda no vīra atsvešinājās, jo pie apvāršņa bija parādījies viņas iepriekšējais mīļotais vīrietis. Lai gan Zanda šova ietvaros pārcēlās dzīvot Uģa, pāra starpā valdīja vien draudzīga saikne, bet ar to laimīgai laulības dzīvei nepietiek. Tika nolemts šķirties un uzturēt draudzīgu saikni nākotnē.

Par Zandas lēmumu piedalīties sociālajā eksperimentā Precos ar svešinieku viņas tagadējais vīrs zinājis. ”Viņš teica: ”Saprotu, ej, lai tev veicas!” Viss ļoti jauki,” atbalstošo bijušā drauga attieksmi pret viņas dalību šovā ekskluzīvā intervijā atklāja Zanda. ”Pienāca kāzu diena, satiku Uģi, aizbraucām kāzu ceļojumā. Ceļojuma laikā man mamma zvanīja un teica, ka šis cilvēks, ar kuru tikos iepriekš, ir aizbraucis pie viņas lūgt manu roku. Es biju šokā, lielā, jo nekas tāds nav bijis nekad domāts,” akcentē Zanda, jo līdz tam bijusi pārliecināta, ka viņš nekad nevarētu viņu iemīlēt. Lēmumu atgriezties pie bijušā atbalstījusi arī Zandas mamma, meitai atgādinot, cik labi abiem bijis kopā.

Nu Zanda otro reizi šogad izgājusi pie vīra un jūtas laimīga. Skaties.lv novēl ilgu un laimīgu kopdzīvi jaunajam pārim.

Zandas jauno vīru un viņas dalību šovā Precos ar svešinieku skaties galerijā (iepriekš), bet Zandas atzīšanos mīlestībā savam tagadējām vīram vēl šova Precos ar svešinieku ietvaros skaties video!

TOP komentāri

 • realaa
  0 0 0

  realaa

  reala cilveku mulkotaja,nezin ko grib un piedalas jo redz vinai garlaicigi,zampu vinai uzgalvas uzliet,cilveki stradaja pie ta,pieteicas nopietni cilveki kas tiesam velas nopietnas attiecibas un veidot gimeni.tas pats ar to sporta treneri,atnaca tik pazimeties tv,vajadzeja sos divus kopa salikt un nebutu cilvekus cakarejusi,ietu katrs savu celu,nevienamam nebutu sirdis lauzusi,tiraka vilsanas,jo tiesi tajos divos paros viens no partneriem centas,darijas,bet viniem to nevajadzeja,vsk nepareizi pāri salikti bija,tapec izgazas tie divi pāri
 • Marika
  0 0 0

  Marika

  Fantāzijas nepietika, lai izvēlētos citu frizūru? Arī kleitai fasons tāds pats.....Ka tik viss nebeidzās ar kāda vecā brūtgāna uzrašanos :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl