Apprecējies šlāgerdziedātājs Normunds Zušs

4 komentāri

Šlāgermūzikas grupas Galaktika solists un Rēzeknes Zaļo pakalnu kora vadītājs Normunds Zušs pagājušajā nedēļas nogalē mijis gredzenus ar ilggadējo draudzeni Mārīti Kokinu.

Pāris kāzas svinēja 13. jūnijā Cesvaines pilī, klātesot radiem, draugiem, kā arī Rēzeknes Zaļo pakalnu kora dziedātājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Normunda un Mārītes saderināšanās notika pirms vairāk nekā diviem gadiem Ziemassvētkos, taču laika trūkuma dēļ kopdzīve oficiāli reģistrēta vien šovasar.

Normunds un Mārīte iepazinās, mācoties Daugavpils Universitātē par kordiriģentiem, un jau kopš pirmā kursa dzīvo kopā. Pēc augstskolas pabeigšanas Normunds turpināja mūziķa karjeru, bet Mārīte pievērsās skaistumkopšanas sfērai, raksta Kas Jauns.

Kamēr jaunlaulātie svinēja kāzas, krāšņā Amigo Dzintara dziesmu aptaujas fināla koncertā tika noskaidrota otrās sezonas iemīļotākā melodija. Aptaujā piektajā vietā klausītāji ierindojuši grupas Galaktika un brāļu Puncuļu dziesmu Tēvam.

TOP komentāri

  • Sonora
  • Gatis
  • Mirdza Tomsēvica
    0 0 0

    Mirdza Tomsēvica

    Viens tirliņš ir aprecējies ko tagad mums darīt. Tā jau vairs nav laulība 13 gadus kopā viņi ir nodzivojuši un tagad izdomā vienkārši aprecēties tas ir neiedomājami. Protams jaunietim meitene sajauca galvu un izdomāja aprecētie . Novēlu viņiem 1 gadu nodzīvot un izšķirties

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl