Apbur ar dzeju un runām par politiku: Eglīte piektajā randiņā negaidīti izvēlas Jāni

Pievienot komentāru
Apbur ar dzeju un runām par politiku: Eglīte piektajā randiņā negaidīti izvēlas Jāni
KASPARS KRAFTS, F64

Lai arī jau no paša sākuma Līgas Eglītes simpātijas sliecās un Guči pusi, piektajā ”Piecērt Eglītei!” randiņā Eglīte negaidīti izvēlējās Jāni, kurš, pretēji visiem pirmo randiņu kanoniem, tikšanās laikā ļāvās aktīvām politiskām diskusijām. Kā izrādās, viņas vājība ir dzejnieki.

PIEKTO SĒRIJU NOSKATIES TE!

Kā vēlāk atklāja Eglīte, viņas domas par Jānis pilnībā mainījās, izlasot puiša vēstuli. Tajā viņš bija turpat uz vietas uzrakstījis skanīgu eposu par šo jauko piedzīvojumu, ar visām atskaņām.

Šī Jāņa izpausme momentā sagriež gaisā visus notikumus – Eglīte, kura arī otrajā sērijā izvēlējās dzejnieku, paziņo, ka pie ”Fiskars” cirvja tiek Jānis!

Jānis, kurš arī bija pārliecināts, ka cirvis tiks konkurentam, pauž sajūsmu par šādu notikumu pavērsienu, taču uzsver, ka savus principus nepārkāps – pirms kāzām viņš nebučojas.

Turklāt viņš vēl nav ticis pie Eglītes sirds – Jānim priekšā lielais fināls, kurā viņš cīnīsies ar četriem citiem konkurentiem.

Tikmēr skatītāji, diskusijās par šovu, jau sākuši lauzt šķēpus – daudzi brīnās par Līgas izvēli un uzskata, ka vīrišķīgais Guči bijis labāks kandidāts. Kā domā tu?

Kuru Līgai vajadzēja izvēlēties? Saistītais raksts

Rezultāti:
46%

Guči

54%

Jāni