Ansis Pūpols ar savu deju partneri saprotas ļoti labi

Komentāri

Pavisam drīz, 22. februāra vakarā, pie skatītājiem atgriezīsies iemīļotā šova Dejo ar zvaigzni jaunākā sezona. Arī šoreiz tas pulcējis kolorītas, interesantas un pat skandalozas personības. Portāls Skaties.lv piedāvās interviju sērijas ar visiem 11 dejojošajiem pāriem. Šoreiz tie ir Ansis Pūpols un Lesia Bogačova.

Pūpols atzina, ka šovam piekritis tāpēc, ka bez darba žurnālistikā 8 gadu laikā publiski līdz šim neko TĀDU nav izdarījis. “Izdomāju, ka jāiemācās dejot. Starp citu, Lesia ļoti labi māca!” Dejotāja atzīst, ka ar profesionāli sastrādāties, protams, esot vieglāk, bet domstarpību abu starpā līdz šim nav bijis.

Plašāku interviju skaties video!

Arī Nekā Personīga žurnālists Ansis Pūpols dejas valdzinājumu atklās pārī ar Latvijas vicečempioni Latīņamerikas dejās, daudzkārtēju starptautisko sacensību laureāti Lesiu Bogačovu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl