Komentāri
Anša Klintsona mīļotā sieviete Monta par ģimenes lielās saticības noslēpumu
Privātais arhīvs

Vakar vakarā kanālā TV3 varējām vērot, kā ar mājasdarbiem, kamēr sieva aizsūtīta atvaļinājumā, galā tiek kanāla TV3 laika ziņu moderators un grupas “Logo” līderis Ansis Klintsons. Jautājām pašai Montai, kur slēpjas viņu saticīgās ģimenes noslēpums.

“Nenoliedzami lielākā TV pieredze ir Ansim,” smejot nosaka Monta, taču šī nav pirmā reize, kad visa Klintsonu ģimene gozējas zilajā ekrānā. “Esam piedalījušies dažādos reklāmas projektos, bet šis bija pilnīgi citāds izaicinājums, jo mums bija jābūt tādiem, kādi esam – bez izlikšanās un izskaistinājumiem,” dalību “Tēta nedienas Latvijā” komentē viņa.

Mamma uzsver, ka nevienā brīdī nešaubījās ar Anša spējām tikt galā ar uzdevumiem, vairāk esot bijusi interese par to, kā viņš tos uztvers. Arī pēc šova ģimenē būtiskas izmaiņas nav bijušas. “Nebija jau mums nekādu izteiktu problēmu. Ansis ļoti pārdzīvoja par aizmirsto Annas drēbju maisiņu, bet mēs esam nonākuši pie secinājuma, ka katram no mums ir pienākumi, kurus izpildām labāk, kas ir mūsējie, tāpēc neprasīsim no otra darīt lietas, kas otram sagādā grūtības.”

Foto: Klintsonu ģimene

Visu dara kopā un bezgalīgā mīlestība

Par saticīgo ģimenes modeli Montai atbilde tālu nav jāmeklē: “Kā jau raidījumā minēju, mēs esam ļoti “salīmējušies”, un ir acīmredzami grūti, ja kāds no ģimenes nav klāt.” Visā, ko Klintsoni dara, viņi ļoti organiski saskaņojas, turklāt daudz lietu tiek darītas kopā. “Dodamies visi izbraucienos pie dabas brīvdienās, kopā ejam uz kino, es kopā ar Martu eju uz jogu, Ansis ar Annu būvē “Lego” mājas,” ģimenes ikdienu ieskicē mamma.

Neiztiekot arī bez ikdienas strīdiem un vienam otra apcelšanas. “Māsas viena otru kaitina līdz asarām, bet pāri visam tomēr ir bezgalīga mīlestība!”

Viņa ar Ansi laulībā dzīvo jau astoņus gadus. Jautājām viņai, kā tad ir dzīvot kopā ar sabiedrībā zināmu mūziķi: “Kad iepazināmies, tad saskāros ar pastiprinātu cilvēku interesi, bet tagad neko tādu neesmu manījusi. Ir bijušas situācijas, kas sākumā mulsināja, bet vēlāk par to tikai jokoju. Mums jau te visur apkārt kādas “slavenības” staigā, brauc tramvajos, nekad neesmu to uztvērusi par kaut ko “wow”!”

Lasi vēl