Sokolova šovs: Anālais sekss ar diviem dzimumlocekļiem un mātes piena degustācija

7 komentāri
Sokolova šovs: Anālais sekss ar diviem dzimumlocekļiem un mātes piena degustācija
Foto: Aleksandrs Sokolovs

Sarunu šovā Sokolovs par seksu šodien bija īpaši pikanta tematika – sekss trijatā. Raidījuma laikā viena no viešņām atzinās, ka viņai ir bijušas reizes, kad anālais sekss noticis uzreiz ar diviem dzimumlocekļiem, bet pašās beigās vadītājs Aleksandrs Sokolovs nodegustēja mātes pienu.

Šovakar kanālā TV6 skatītājiem tika atrādīta jau otrā sērija sarunu šovam, kurā kā vadītājs iejūtas skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs. Ja pirmajā raidījumā tika runāts par seksu ar grūtnieci, tad šī vakara temats pikantumā arī turēja līdzi iepriekšējam – grupveida sekss. Tāpat kā iepriekšējā reizē, arī šovakar bija trīs viesi  un sarunas ar speciālistiem un veikala Sexy Style pārstāvi.

Pāri visām sarunām īpaši izcēlās divas epizodes, kurā viena no viešņām atzinās, ka viņai ir bijis ne tikai sekss trijatā, bet pat anālais sekss uzreiz ar diviem locekļiem, kā arī viņas anālā atvere spēj uzņemt gan sievietes, gan vīrieša plaukstu. Sērijas beigās Sokolovs vienai no modelēm, kas raidījuma gaitā filmējās video sesijā, palūdza noslaukt nedaudz piena no sevis, lai viņš to varētu nodegustēt. Vairāk skaties piedāvātajā video materiālā:

7 komentāri