Aminata: Es taču neesmu vispār operdziedātāja!

16 komentāri
Aminata: Es taču neesmu vispār operdziedātāja!
PUBLICITĀTES FOTO

Šovā ”Balss maskā” otro vietu ieguvusi Lelle. Zem maskas, kura detektīviem visu šova laiku bija vislielākā mīkla, slēpās dziedātāja Aminata Savadogo. Māksliniece atklāj, ka viņai īstu jautrību radījusi ilūzija par operdziedātāju zem Lelles maskas, ko visu spēles laiku uzturējusi radošā komanda.

Lelle jeb Aminata šovā saņēma īpašas uzslavas – dziedātāja tika salīdzināta ar operas dīvu, detektīvi sprieda, ka šai māksliniecei ir izcila muzikālā nākotne.

”Es to uztvēru kā komplimentu, bet tajā pašā laikā – tas bija ļoti jautri. Tas bija smieklīgi. Tad, kad mēs bijām studijā un ierakstījām visas šīs versijas, arī to ”operas” versiju, mēs smējāmies līdz asarām.

Šovā cilvēki patiešām domā, ka tas ir nopietni, bet… Es taču neesmu vispār operdziedātāja un es nevarētu to, kas ir vispār cita lieta,” raidījumam ”900 sekundes” skaidro Aminata.

Viņu visvairāk uzjautrinājis Baibas Sipenieces-Gavares minējums, ka zem Lelles maskas slēpjas Sergejs Jēgers.

Kā atklāj Aminata, kad šova producente viņai piedāvājusi piedalīties spēlē, viņai tas pasniegts kā ”piedāvājums, no kura nevar atteikties”.

”Man patika tie noteikumi, ka tur nevajadzēja ne ar vienu runāt. Man kā introvertai tas vispār ir ideāli. Es izbaudīju šo šovu visu šova laiku,” smejas Aminata.

Viņa ”Balss maskā” uztvērusi kā jautru piedzīvojumu un par to, vai tiks vai netiks līdz finālam, nav domājusi.

”Man vislielākais pārsteigums bija Lutausis. Jo es pazīstu Kasparu Zemīti un es vispār nevarētu iedomāties, ka viņš varētu būt zem Lutauša maskas. Patiešām tāds malacis! Man ļoti viņš patika,” par savu lielāko pārsteigumu šovā stāsta Aminata. Viņa brīnās, ka pati tik ilgi netika atmaskota.

”Es pat nesaprotu. Detektīvi nosauca visas dziedātājas, izņemot mani,” neizpratnē Aminata.