Alla piedāvā “ieraut” Latgales kandžu

1 komentārs

”Mēs “ierausim” kaut ko ļoti, ļoti tautisku. Tā ir Latgales kandža,” savus ciemiņus jūras malā ar īstenu grādīgo cienā žurnāliste Alla Petropavlovska.

Alla Petropavlovska šova Gandrīz ideālas vakariņas ēdājiem bija sarūpējusi sportisku izklaidi. Lai tiktu līdz pasākuma vietai, viesiem nācās pārvarēt gan jūrmalas smiltis, gan lielo vēju, kas, kā vēlāk izrādījās, bija labvēlīgs Valsts prezidenta vēlēšanās tobrīdējam aizsardzības ministram Raimondam Vējonim.

No sākuma laikam “jāierauj”! – jaunievēlētā Valsts prezidenta pirmie vārdi no tribīnes gan pretendē uz Gada spārnotā teiciena titulu, gan jau paspējuši folklorizēties. Tas nepaliek nepamanīts arī šova Gandrīz ideālas vakariņas varoņu vidū.

”Mēs arī “ierausim” kaut ko ļoti, ļoti tautisku. Tā ir Latgales kandža,” piedāvājumu izteic Alla.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

  • kurzemniece
    0 0 0

    kurzemniece

    Belēvičs kurzemnieku vārdā siļķi nosauca par strimalu, kurzemniekiem strimala ir reņģe.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl