Aleksandrs Sokolovs: daži vīrieši nopietni domā, ka ar locekli var aizsniegties līdz bērniņam

7 komentāri
Aleksandrs Sokolovs: daži vīrieši nopietni domā, ka ar locekli var aizsniegties līdz bērniņam
Publicitātes foto

Klāt ir 16. janvāris, kad kanālā TV6 pirmo reizi tiks rādīts jauns sarunu šovs par un ap seksu, kuru vadīs neviens cits kā skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs. Ko viņš pats saka par savu pirmo raidījumu? Lasi viņa pārdomās!

Šodien Jūs redzēsiet manu pavisam pirmo raidījumu. Esmu devis neskaitāmas intervijas un bieži sniedzis komentārus visiem Latvijas TV kanāliem, bet pašam vadīt raidījumu – tas ir kaut kas jauns! Tas ir tas pats kā visu laiku braukt mašīnā blakus šoferim un vienā brīdī pašam apsēsties pie stūres…

Tas ir kaut kas tāds, pie kā neesmu pieradis, tas ir ārpus manas komforta zonas. Bet biju pārliecināts, ka vajag vienkārši darīt. Nesanāk? Nekas! Taisām otro dubli. Atkal nesanāk? Tad trešo. Un tā kamēr sanāks kā bija iecerēts. Man uzreiz teica, ka pirmais raidījums būs visgrūtākais un sanāks vissliktāk. Es centos, lai nebūtu nu tā, ka galīgi slikti, bet tagad saprotu, ka otrais tiešām ir divreiz interesantāks.

Pirmā raidījuma tēma ir sekss grūtniecības laikā. Tā tēma ir ļoti aktuāla, jo grūtniecības laikā sieviete paliek sieviete, viņai arī gribas mīlēties un gribas sagaidīt īpašu uzmanību no sava vīrieša. Bet par grūtnieču seksu ir tik daudz aizspriedumu, jo ir cilvēki, kuri domā, ka grūtniecēm labāk vispār nemīlēties. Ir tādi, kuri uzskata, ka ar seksu labāk nenodarboties gaidību pēdējos mēnešos, jo tas var izraisīt priekšlaicīgas dzemdības. Skan smieklīgi, bet daži vīrieši nopietni domā, ka ar locekli var aizsniegt līdz bērniņam. :)

Mēs esam runājuši ar cilvēkiem uz ielas, lai labāk izprastu, ko tauta domā par šo tēmu. Tad mēs parunājām arī ar pašām grūtniecēm – lai visu dzirdētu no pirmavota. Vēl devāmies pie ārstiem – uzzinājām ginekologa viedokli un paklausījāmies, ko mums teica psihiatrs. Šis raidījums šoreiz sanāca pat drīzāk zinātniski un izglītojošs, nekā seksīgs un izklaidējošs. Varēsiet to novērtēt šodien plkst 22:00 TV6!

7 komentāri