Aleksandra Kurusova: Jebkuru cilvēku var iemācīt dejot

Komentāri

Piekrist dalībai šovā Dejo ar zvaigzni dejotājai Aleksandrai Kurusovai pietika ar 10 minūšu ilgu pārdomu brīdi. Lai arī Sašai ir dejotājas rūdījums, viņa uzskata – tas bija drosmīgs lēmums, kas pieņemts kā jebkurš lēmums dzīve ar devīzi – kādēļ gan nepamēģināt?.

Dejotāja par savu šova partneri Lauri Reiniku pirms dalības šovā nav daudz zinājusi. Savukārt pats L. Reiniks dejotāju pirmajā tikšanās reizē noturējis par ārzemnieci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mums komanda saveidojās tāda, ka mēs bijām dejojošs pāris, un tas cilvēkus uzrunāja. Mums īstenībā pat nebija mērķa uzvarēt. Varbūt tieši tāpēc tik viegli viss gājis,” šodien atzīst Aleksandra Kurusova, atklājot, ka Dejo ar zvaigzni noteikti ir bijis pavērsiena punkts viņas dzīvē. ”Pēc šova man ir bijuši ļoti daudz interesanti projekti, kuros es noteikti nebūtu piedalījusies,” viņa akcentē.

Viens no lielākajiem projektiem bija piedalīšanās Eirovīzijā, un par to Aleksandra runā ar neslēptu lepnumu, jo viņi ir pēdējie no Latvijas, kas iekļuva konkursa finālā.

Nonākot uz TV skatuvēm līdzi nākusi arī pastiprināta sabiedrības uzmanība. ”Es nezināju, kas tas ir un ar ko to ēd. Un Lauris man bija atbalsts, deva padomus, kā uz ko reaģēt, kā kuram ko atbildēt,” stāsta Aleksandra.

Par dejošanu šovā abi Dejo ar zvaigzni pirmā šova uzvarētāji spriež līdzīgi – tā ir iespēja, ko vajag izmantot.

”Nedrīkst baidīties un nedrīkst domāt, ka nesanāks. Jebkuru cilvēku var iemācīt dejot, pat ja viņš sevi uzskata par vislielāko lāci ar visšķībākajām kājām,” pārliecināta Aleksandra.

Vairāk skaties videosižetā!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl