4 komentāri
Aklajam Kvazītim īsta Ziemassvētku dāvana – viņu paņem uz mājām
Foto: TV3 publicitātes foto

Īsta Ziemassvētku dāvana gadījusies TV raidījuma Suns meklē mājas dalībniekam, aklajam suņu puikam Kvazītim, kas nu mitināsies īstās mājās.

Mājas Kvazītim devis kāds padzīvojis pāris, kas ir ļoti augstsirdīgi. Domājams, daudziem patiesu līdzjūtību izraisīja aptuveni 2.5 gadus jaunais suņuks, kurš šā gada jūnijā tika atrasts Voleros. Dzīve viņu bija situsi pamatīgi – suns bija palicis ne tikai bez mājām, bet arī bez redzes. Viņš tika paņemts uz patversmi un tam tika dots mīļš vārds- Kvazītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kvazītis ir akls, bet viņš nav zaudējis dzīvesprieku un uzticību cilvēkam. Sunītim ļoti patīk draiskoties, tad viņš sprinģo kā mazs zirdziņš. Suns dievina cilvēka glāstus un mīļošanos, tāpēc Kvazītis varētu stundām stāvēt piespiedis sānu pie sava mīļā cilvēka un ļauties samīļošanās procesam. bet suņukam patīk arī garas pastaigas.

Tomēr vēl daudzi sunīši meklē un gaida savu saimnieku. Ja apsver domu pieņemt kādu – apskaties Skaties.lv sadaļu Suns meklē mājas, kur varēsi iepazīties ar kādu no suņiem.

TOP komentāri

 • :/
  0 0 0

  :/

  Labs darbs nav paņemt suni, bet gan rūpēties un cienīgi izturēties.
  Īpaši pret šo suņuku, kuram ir grūtāk orientēties apkārtējā vidē.
  Šodien sastapu Kvazīti Akadēmiķa ielas pieturā, kopā ar saimniekiem, diemžēl nepaspēju pateikt savas domas par redzēto viņiem pašiem, bet Ulubelei jau ziņoju.
  Riņķī mašīnas, cilvēki, suņuks neko neredz, tikai saož..pārvietojas lēnītēm visu apostot, bet saimniece iet pa priekšu un velk suņuku kā ragavas. :/ Neviena vārda, neviena sauciena, lai sunītis nāk līdzi, tikai velk ar stingri nostieptu pavadu. :/
  Es saprotu ka padzīvojis pāris, bet šajā gadījumā ir jāliek viņiem doties pie konologa , lai mācās kā apmācīt šo suni, dot komandas ''ejam'' , atsaukties uz vārdu. Sirsniņa sažņaudzās to redzot :/ Es nedomāju ka šāds bija šī ''sova'' mērķis.
 • :))
  0 0 0

  :))

  Urra! Lai tiem cilvekiem laba veseliba un viss naks viniem atpakal dubulta par tadu labu darbu. Mes pasi gandriz bijam gatavi braukt pakal sim sunukam, bet attureja mazais dzivoklis un ka mums jau ir viens suns. Bet sirds bija smaga. Tagad ari mums mieriga sirds. Lai Kvazitim vislabakie un laimigakie saimnieki!
 • ligita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl