Aizkulišu foto: Nīderlande pošas ”Eirovīzijas” īpašajam attālinātajam šovam

Pievienot komentāru
Aizkulišu foto: Nīderlande pošas ”Eirovīzijas” īpašajam attālinātajam šovam
EBU / Kris Pouw

Ja pasauli nebūtu pārņēmusi koronavīrusa krīze, 16. maija vakarā Nīderlandē būtu noticis ”Eirovīzijas” koncerts, un, iespējams, šovakar mēs turētu īkšķus par Samantas Tīnas uznācienu finālā. Taču pavisam bez ”Eirovīzijas” nepaliksim – konkursa rīkotāji ”Eirovīzijas” oficiālajā ”YouTube” kanālā piedāvā noskatīties alternatīvu šovu bez balsošanas.

Konkursa lielā fināla vietā tiešraidē no Roterdamas tiks godināti šī gada konkursa dalībnieki, kā arī pateikts paldies kā mūziķiem tā faniem par atbalstu, uzticību un sapratni šajā sarežģītajā laikā.

Koncertu pārraidīs visā Eiropā, to varēs baudīt kā TV ekrānos, tā konkursa ”YouTube” kanālā.

Kā īpašais pārsteigums tiek plānota ”Eirovīzijas” fanu virtuālā sadziedāšanās, izpildot leģendāro Džinija Logana dziesmu ”What’s Another Year”.

Koncertā attālināti uzstāsies pēdējo gadu ”Eirovīzijas” zvaigznes – Zviedrijas Manss Zelmerlovs izpildīs ikonisko ”Heroes”, Izraēlas apetītlīgā daiļava Netta prezentēs speciāli šim laikam veltītu, pavisam svaigu dziesmu, savu jaunāko singlu piedāvās arī pagājušā gada konkursa uzvarētājs Dankans Laurenss.

Un tas nav viss – tiek solīti neskaitāmi lieliski pārsteigumi, kas būs kā medusmaize ikviena ”Eirovīzijas” fana sirsniņai.

Koncerts sāksies 22.00 pēc Latvijas laika. Tā ilgums plānots apmēram divas stundas.