Aivariņa mīla un uzrāviens šovbiznesā, Neldijas dzīve pēc pārvērtībām: nedēļa šovbiznesā

7 komentāri
Aivariņa mīla un uzrāviens šovbiznesā, Neldijas dzīve pēc pārvērtībām: nedēļa šovbiznesā
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šī nedēļa nāca ar patīkamiem jaunumiem visiem ”Saimnieks melē sievu” faniem. Diviem iepazīšanās šova varoņiem – Aivaram Dimitrijevam un Neldijai Kronbergai – dzīve gājusi tikai uz augšu. Taču šie nebija vienīgie notikumi, par kuriem nācija šonedēļ mīlēja kulstīt mēles.

Pēc dziesmas ”Traktorists” ieraksta ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars Dimitrijevs atklāja, ka beidzot nokārtojusies viņa mīlas dzīve.

”Ir! Ir man beidzot īstas un nopietnas attiecības! Un arī mūzikā viss notiek – uzreiz pēc ieraksta biju tik pacilāts, ka uzreiz radās jaunas dziesmas vārdi. Tā būs par Daugavu,” nedēļas sākumā priecīgi Skaties.lv ziņoja Aivars.

Nedēļas gaitā saimnieka vārds ziņu virsrakstos nonāca vēl pāris reižu. Vīrietim nācās skaidrot, ka viņa mīļotā nav saimnieku šovā iepazītā Annija Atvara, ar kuru manīts, kopā atpūšamies kādā Rīgas naktsklubā.

Savukārt nedēļas izskaņā saimnieks nāca klajā ar paziņojumu, ka attiecībā uz muzikanta gaitām viņš esot uz izķeršanu: ”Es ceļoju pa visu Latviju, mani rauj uz visām pusēm – kaut ko nodziedāt, kādu pasākumu pavadīt.”

Pagājušajā nedēļā TV3 šovā “Gatava pārvērtībām” tika saposta “Saimnieks meklē sievu” “līgaviņa” Neldija Kronerga, kura kameru priekšā neļāvās visām stilistu un modes ekspertu iecerēm. Šonedēļ viņa Skaties.lv skaidroja, ka nekādā gadījumā negribētu, lai rastos iespaids, ka pārvērtības viņai nav gājušas pie sirds.

Tam, ka Neldija nav piekritusi visām stilistu iecerēm, bijis savs iemesls.

Šovs “Gatava pārvērtībām”, ko TV ekrānos var baudīt katru trešdienas vakaru, uzņem apgriezienus – piektdien norisinājās otrā atlase, kas pulcināja desmitiem sieviešu no visas Latvijas.

Iespēja pārbaudīt uz savas ādas, ko nozīmē būt mammai, TV3 tētuku šovā šonedēļ bija divu bērnu tēvam Ērikam Lebedokam no Rīgas.

”Tēta nedienas Latvijā” faniem ģimene paliks atmiņā kā saskaņas un saticības piemērs. Kur slēpjas viņu ģimenes laimīte?

”Galvenais ir vienmēr vienam ar otru izrunāties par to, kas sāpina sirdi, ikdienā nomāc vai ir satraukums pat nesaistībā ar ģimeni. Vissvarīgākais ir vienkārši sarunāties vienam ar otru,” Skaties.lv stāstīja Ērika sieva Madara. Vairāk par ģimenes laimes noslēpumu lasi šeit.

Uzmanības lokā šonedēļ nonāca arī šova “X Faktors” fināliste Adriana Miglāne, kura 8. martā ar vērienīgu burziņu nosvinēja pilngadību un fanu vērtējumam nodeva jaunu dziesmu.

7 komentāri