Komentāri

Ja ieskatāmies 2010. gadā, kad norisinājās trešā Dejo ar zvaigzni sezona, Ainārs Ančevskis ar Ievu Kemleri un Rolands Meržejevskis ar Elīzu Ancāni bija divi veiksmīgākie un talantīgākie pāri. Skatītāju balsojums noteica uzvarētājus. Šovā uzvarēja Ainārs Ančevskis un Ieva Kemlere ar 15 230 balsīm, bet otrajā vietā palika Rolands Meržejevskis un Elīza Ancāne ar 13 667 balsīm. Mazs atskats, kā veicās atraktīvajam Aināram un sievišķīgajai Ievai.

Ievai Kemlerei bija ļoti paveicies ar deju partneri Aināru Ančevski, kurš ir ne tikai talantīgs aktieris, bet arī prasmīgs dejotājs, kurš šova laikā progresēja lielā ātrumā. Dejotāja apgalvoja, ka viņai ir viegli dejot, jo jūt no partnera 100% atdevi. Lai deju nodejotu ar baudu un gandarījumu, nepieciešama pilnīga uzticība un paļāvība savam deju partnerim – partnerei.  Liels pluss bija tas, ka Ainārs vadīja savu partneri uz deju laukuma. Tas nav raksturīgi cilvēkiem, kas iepriekš nav dejojuši sporta dejas. Abi uzvarētāji bija saskanīgs pāris, jo viņi bija plastiski, ar labu ritma izjūtu. Ančevskis dejas laikā lielu uzmanību pievērsa savai partnerei, kas liecina par profesionalitāti. Mazs atskats no iepriekšējās sezonas uzvarētāju deju priekšnesumiem!

 

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl