Agneses Kleinas krustmeita Kašķīte meklē mājas

Komentāri

TV raidījums Suns meklē mājas ir noslēdzies, un, pateicoties tam, gandrīz desmit sunīši ir atraduši sev jaunas mājas. Tomēr suņu patversmē Ulubele vēl arvien ir sunīši, kas arvien meklē mājas.

Lūk, Kašķīte! Tai ir aptuveni 7 gadi. Viņas ”kašķīgums” izpaužas vien tā, ka katru, kurš neievēro Līču patversmes noteikumus, Kašķīte sabar. Viņa ir ļoti gudra un komunikabla. Kašķīte ir arī modes blogeres Agneses Kleinas krustmeita. Agnese nodēvēja suņu dāmu par stilīgāko suni Ulubelē. Kašķīte iederēsies ģimenē, kur vajadzīgs mierīgs, gudrs un uzticams mīlulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies pieņemt suni, spied te – Vēlos pieņemt Kašķīti! Ja vēlies iepazīties ar Kašķīti, lai varbūt vēlāk dotu tai pajumti, sazinies ar patversmi Ulubele.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl