Afēra, ko gribētos aizmirst. Foto: kā smukā Vlada pirms gada ar taksistu Andreju tikās

19 komentāri
Afēra, ko gribētos aizmirst. Foto: kā smukā Vlada pirms gada ar taksistu Andreju tikās
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Blonde Voyage” nav pirmais projekts, kura ietvaros smukā Vlada Ivanovska mirdz medijos. Simpātiskā meitene pirms gada startēja iepazīšanās spēlē ”Randiņš ar brīvo”. Toreiz meitene piedzīvoja visai episku randiņu ar taksistu Andreju.

”Tas bija ļoti īpašs piedzīvojums,” uz randiņu ar taksistu Andreju nu smejoties atskatās Vlada, ”Pirmkārt, viņš nokavēja stundu. Mēs viņu ļoti pacietīgi gaidījām un, ja nebūtu Skaties.lv komandas, es jau sen būtu aizgājusi projām.”

Kad kavalieris beidzot visā savā krāšņumā ieradies, Vlada bijusi, maigi sakot, nepatīkami pārsteigta.

Oh my God! Gribēju spiest sarkanu pogu un kliegt – braucu mājās!” noskurinās skaistā meitene.

Vēlreiz šo randiņu detaļās izpētīt vari TE!

Andrejs gan bijis visai pārliecināts par savām izredzēm un turpinājis Vladu lenkt arī pēc neveiksmīgā pirmā randiņa. Vlada gan bijusi tieša un skaidri norādījusi Andrejam – pirmais randiņš bijis arī pēdējais un uz neko vairāk viņš nevar cerēt.

Kad Andrejs kļuvis pārāk uzmācīgs, Vlada viņu skaidri un gaiši ”atšuvusi”.

Vai puisis neapvainojās? ”Vienalga! Tādā situācijā es tiešām neuztraucos,” tā Vlada, kura joprojām ir brīva meitene.

Brīvas meitenes statusu izskatīgā blondīne bauda jau vairāk kā gadu. ”Protams, gribētos kādu cilvēku, kas būtu blakus, kas samīļotu, pateiktu labu vārdu, bet diemžēl neesmu tādu satikusi.

Nav tā, ka man ir augstas prasības. Vienkārši ir tā – vīrieši Rīgā, redzot simpātisku sievieti, uzreiz uzprasās uz kaut ko vairāk. Uzreiz. Nezinu, vai tas tā notiek visur vai tikai pie mums Rīgā. Mani tas ļoti atbaida. Uzreiz saku – nu, nebūs, vecīt,” novērojumos par Rīgas puišiem dalās Vlada.

19 komentāri