Advente – prieks gan maziem, gan lieliem

Komentāri

Adventes laiks un Ziemassvētki ir laiks, ko bērni gaida īpaši. Tāpēc vecāki var sarūpēt prieku gan bērniem, gan sev kopīgi iesaistoties dažādās aktivitātēs.

Māmiņu klubs viesojās pie trīs bērnu ģimenes. Mamma Sigitas iesaistīja bērnus Adventes vainaga veidošanā, kas bērniem šķiet ļoti interesanti un atgādina par Ziemassvētku tuvošanos. Viņa arī stāsta, ka ģimene šim pasākumam jau gatavojas laikus, kad tiek vāktas dažādas dabas veltes un rotājumi vainaga dekorēšanai. Bērniem, protams, visa vainaga veidošanas padarīšana ir liels un interesants notikums.

Šajā ģimenē Pirmajā adventē bērni arī raksta vēstuli Ziemassvētku vecītim, kas, protams, ir īpašs un gaidīts notikums. Vairāk skaties video.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl