Adoptētais Džigls saimniecei neļauj justies vientuļai

Komentāri

Viens no raidījuma Suns meklē mājas suņiem – ņiprais un dzīvespriecīgais Džigls savas mājas atrada pēc raidījuma. Viņu pieņēma vientuļa pensionāre Tatjana.

Viņa atzīst, ka visu dzīvi bijusi suņu cilvēks – viņai bijuši pieci suņi, bet viņas tēvs savulaik bijis kinologs. Pēc sava iepriekšējā mīluļa došanās labākos medību laukos, Tatjana bija ļoti sabēdājusies. ”Domāju, iedošu mājas kādam,” atzīst Tatjana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tatjana Džiglu ieraudzīja raidījumā Suns meklē mājas, bet jau pēc pāris dienām abi nosvinēja laimīgu satikšanos.

Džigla saimniece Tatjana:
Viņam ir tik mīļš raksturs. Visu viņam piedodu. Tagad es jūtu, ka neesmu viena.

Tatjana un Džigls ir kļuvuši tik lieli draugi, ka sāk ilgoties viens pēc otra pēc pāris stundām. ”Viņš ir arī greizsirdīgs. Ja es runāju pa telefonu vai Skype, viss… viņš ir pilnīgā šokā!” stāsta Tatjana, kura atzīst, ka Džigls viņas dienas padara daudz jautrākas un krāsainākas.

Ja arī tu vēlies pievienoties Tatjanai un citiem, kas ir adoptējuši suņus, apmeklē Skaties.lv lapu Suns meklē mājas, kur vari iepazīties ar sunīšiem, kas meklē sev jaunu ģimeni.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl