50% precizitāte jeb Bez Tabu eksperiments Pirmais skūpsts piedzīvo četrus randiņus!

Komentāri
50% precizitāte jeb Bez Tabu eksperiments Pirmais skūpsts piedzīvo četrus randiņus!
Foto: Bez Tabu

Vakar, 14. februārī, pasaulē plaši pazīstamajā Visu mīlētāju dienā jeb Valentīna dienā kanāls TV3 saviem skatītājiem to piedāvāja pavadīt uz īpaši romantiskas nots. Bez Tabu eksperimentā piedalījās 16 bučoties gribētāju, tātad – astoņi pāri, bet kuri tad tika līdz pašai kulminācijai – randiņam? 

Astoņi pāri skūpstījās, taču bija skaidrs, ka ne jau visi no viņiem būs gatavi ar pilnīgu svešinieku, ar kuru dalījās skūpstā kameru un visas Latvijas priekšā, satikties vēlreiz, lai patiesi pārliecinātos, vai tas nav viņa cilvēks, kuru, iespējams, meklējis jau ilgāku laiku. Bilance ir pavisam vienkārša – četri pāri izvēlējās vai nu nesatikties nemaz pēc saviļņojošā mirkļa, bet otra puse dalībnieku gan devās uz randiņu, turklāt kopā pavadīja patiesi interesantus brīžus.

Foto no randiņiem

Pēc kaislīgā momenta kopā piedzīvojumos izvēlējās doties, iespējams, garākā skūpsta īpašnieki – autosportists un uzņēmējs Toms un biroja administratore Anna, kuri par savu pirmā randiņu vietu izvēlējās atpūtu SPA ar džakuzi un pirti. Arī tur viņi ļāvās viens otra skūpstiem. Otrs ilgākais skūpsts piederēja studentei Renātei un telemārketinga speciālistam Jānim, kuriem gan pašiem šķita, ka nemaz tik ilgi viņi nav bučojušies. Šova jaunākais duets devās uz Sniega parku Rīgā, Mežaparkā, kur nodevās diezgan aktīvai atpūtai, ļaujoties ziemas priekiem. Tviterī par hipsteru pāri nodēvētie Mārtiņš ar savu jaunkundzi nodevās suņu pajūga priekiem, bet Laura un Aigars izvēlējās mierīgi pasēdēt un iedzert kafiju pazīstamajā Rocket Bean Rostery kafejnīcā.

Visi šie randiņi noslēdzās ar to, pēc kā visi astoņi bija nākuši uz šo šovu – skaistiem un ilgiem skūpstiem. Vai viņiem gaidāmas ilgas un laimīgas attiecības?

Foto 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl