17 jautājumi 1,5 minūtēs – grupa “PeR”

2 komentāri

Kamēr TV3 skatītāji vēl tikai nepacietīgi gaida jaunās sezonas atklāšanas koncerta uzvedumu savā televizorā, portāls Skaties.lv jau tur paviesojās, piedāvājot ekskluzīvu iespēju saviem lasītājiem pirmajiem apskatīt bildes no pasākuma. Taču mēs ne tikai bildējām, bet arī “ķērām” TV zvaigznes, radio balsis un citas slavenībus uz izveicību.

Mēs TV3 jaunās sezonas balles viesiem devām pavisam vienkāršu uzdevumu – atbildēt uz 17 jautājumiem pusotrā minūtē. Uz “intervijām” aicinājām vairākas TV zvaigznes, kā arī radio ētera balsis un mūziķus. Kā pirmie tika izaicināti grupas “PeR” puiši, kuri bija ieradušies ļoti kolorītos kostīmos – Ralfs Eilands kā pa taisno no gultas bija tērpies pidžammā, bet viņa grupas biedrs Edmunds Rasmanis kā tikko iznācis no dušas bija uzģērbis halātu.

Gan mūziķiem, gan arī pārējiem laimīgi izvēlētajiem bija jāatbild uz sekojošiem jautājumiem:

 1. Kur mēs pašlaik atrodamies?
 2. Kas par dienu?
 3. Vai šorīt ēdi brokastis?
 4. Cik briežiem ragu?
 5. Kāda atšķirība starp kaķi un simtkāji? (96 kājas)
 6. Uz cik jautājumiem jau esi paspējis atbildēt?
 7. Kurš labāk joko – amerikāņi vai briti?
 8. Par ko vēlējies kļūt bērnībā?
 9. Zupa vai saldais?
 10. Vai Tu esi saldais/saldā?
 11. Kas bija pēdejais klubs, kuru apmeklēji?
 12. Kas ir Austrālijas galvaspilsēta?
 13. Kur vēži ziemo?
 14. Kādu cepuri izvēlas jātnieks bez galvas?
 15. Kurš izgudroja divriteni?
 16. Ar cik partneriem šonakt griezīsi deju grīdu?
 17. Vai Tu zini, kas ir skaties.lv?
 18. Nobeigumā pēc manas atskaites nodungo savu mīļāko dziesmu!

TOP komentāri

 • Kopija turpina.
  0 0 0

  Kopija turpina.

  Ak, un jā par to dziedāšanu - dziedāt jums spēja tikai dziedātāji, kuriem devāt vairāk laika. Dziedāt ir jāprot. Paprasiet labāk, lai palecas kā "15-love" vai lai izdomā kādu sveicienu citai slavenībai vai priekš fiziska, pietupties tik daudz, cik vien spēj. :)
 • Kopija
  0 0 0

  Kopija

  Oficiāli nošpikots "15-love" on US tour. Tur atbildēja arī Ernests Gulbis. Lai šo padarītu interesantāku, ieteiktu Jums, lai izskaidrojat spēles noteikumus, neminstināties, uzdodot jautājumus, un piekritīšu, ka nebūt nav ne vainas neloğiskajiem jautājumiem, taču varētu arī kādu interesantāku, piemēram, kādi bija "15-love": No kura dzīvnieka visvairāk baidies, tavs bērnības elks un citi jautājumi, kurus uzdot parastās intervijās. Nekritizēju, tikai iesaku, kas man personīgi un subjektīvi šķistu interesantāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl