Modeli iegāž bezkaunīgais smaids

0 Komentāru
Modeli iegāž bezkaunīgais smaids
Foto: ekrānšāviņš

Kārtējā TV šova Calendar Live raidījuma fotosesijā modelēm bija jādemonstrē kažoki. Tieši tas, cik veiksmīgi iejutīsies tēlā, noteica to, kuras no modelēm turpinās dalību šovā. Diemžēl Marijai, kas vienmēr bijusi atbrīvota un izaicinošu smaidu, fotografēšanās bija grūta.

Fotosesiju bildēja Sergejs Kondrašins, un viņa lūgums modelēm bija nekustēties, kā rezultātā tiktu iegūts pilnīgi pretējs efekts kustīga bilde.

Fotosesijas šova žūrija – salona Mele īpašniece Tatjana Taurēna, ārste psihoterapeite Ināra Vārpa, modes blogeris Jaroslavs Barišņikovs un šova idejas autors Sergejs Kondrašins.

Kritiskas piezīmes no žūrijas puses saņēma Marina, kurai tika pārmests, ka viņa nav īsti spējusi iejusties tēlā un izcelt “kažoka luksusa statusu”. Marija tika veltīti atzinīgi vārdi, tik vien viņa kažokā izskatās pārlieku jauna. Jekaterina saņēma komplimentus no visiem žūrijas locekļiem, kas atzina, ka viņai sanākusi viena no labākajām bildēm. Elza no Kondrašina saņēma kritiku, jo fotosesijas laikā nespēja mierīgi nostāvēt, taču, kā atzina žūrijā, viņas dabiskais aukstums, kas šajā fotosesijā bija nepieciešams, modeli glāba. Par visveiksmīgāko modeli tika atzīta Baiba, kurai vislabāk izdevās demonstrēt kažoku. Viņa arī saņēma salona Mele simpātijas balvu.

Uz izslēgšanas tika izvirzīta Marija un Marina, un pēdējā no viņām tika izslēgta no dalības tālākajā šovā. Vairāk skaties video.

0 Komentāru