Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops vērsim

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops dvīņiem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops vēzim

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops lauvai

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops jaunavai

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops svariem

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops skorpionam

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

Horoskops strēlniekam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops mežāzim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops ūdensvīram

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops zivīm

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

Saimnieks Gunārs, bēgot no ķīmisko ieroču ietekmes, plāno pārcelties uz Brazīliju vai Kanādu

Saimnieks Gunārs, bēgot no ķīmisko ieroču ietekmes, plāno pārcelties uz Brazīliju vai Kanādu 14

Interese par ”Saimnieks meklē sievu” Gunāra pārdošanā izlikto saimniecību turpina augt augumā – kā Skaties.lv no Balviem ziņo saimnieks, katrs otrais garāmbraucējs esot potenciālais pircējs. Saprotot, ka tauta ieinteresēta, viņš paceļ sapņu latiņu. Gunārs spriež, ka rūpēs par savu veselību jāmaina nākotnes ieceres un jāpārceļas tālu prom.

Piecas kļūdas guļamistabas iekārtošanā

Piecas kļūdas guļamistabas iekārtošanā

Cilvēks pavada trešo daļu sava mūža miegā, un ir zināms, ka miega kvalitāti lielā mērā nodrošina pārdomāts guļamistabas interjers un telpā valdošā noskaņa. IKEA veiktais pētījums* liecina, ka Latvijas mājokļos šī svarīgā telpa bieži vien nonāk pabērna lomā, jo daudzi tās iekārtojumam nepievērš pietiekami lielu vērību. IKEA interjera dizainere Līva Salaka stāsta par biežāk sastopamajām kļūdām guļamistabas interjera veidošanā un par to, kā no tām izvairīties.

Vakars pie saimnieces Zandas izvēršas emociju pilns

Vakars pie saimnieces Zandas izvēršas emociju pilns 6

Trešdienas, 16. oktobra, pievakarē TV3 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi šīs nedēļas izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” raibās kompānijas piedzīvojumiem. Trešajā vakarā ciemiņus savās mājās ”Vīnkalni” uzņēma latvisko gudrību pazinēja Zanda Žentiņa, un vakars izvērtās krāsains un emocijām bagāts.

“Mēģinu viņai iestāstīt, ka “Spice Girls” vairs nav modē!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Rūta un Ģirts

“Mēģinu viņai iestāstīt, ka “Spice Girls” vairs nav modē!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Rūta un Ģirts

Rūta un Ģirts ir viens no drosmīgajiem un ambiciozajiem pāriem, kas piedalās jaunajā t/c ‘Domina Shopping” modes šovā #ĢērbjosDominā! Abi šovam pieteicās, jo sapratuši, ka šī ir lieliska iespēja viņiem kā pārim vienkārši iztēloties, kā gribētu redzēt viens otru, un, protams, smejot, ka beidzot būs iespēja sadedzināt viņu vecās ”parpalas”.

TV3 jauns pašmāju šovs visai ģimenei – “Naudas pavēlnieks”

TV3 jauns pašmāju šovs visai ģimenei – “Naudas pavēlnieks” 1

Jau ceturtdien, 17. oktobrī, kanālā TV3 startēs jauns ģimenes šovs ”Naudas pavēlnieks”, kura laikā kopā ar šova vadītāju Janu Duļevsku un Swedbank Finanšu institūta ekspertiem Eviju Kropu un Reini Jansonu tiks noskaidrots, vai ģimenes budžetu var uzticēt bērnam.

“Pietiek vīriešiem pavadīt laiku tirdzniecības centrā uz soliņa!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi spēcīgi piesaka Elana un Mareks

“Pietiek vīriešiem pavadīt laiku tirdzniecības centrā uz soliņa!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi spēcīgi piesaka Elana un Mareks

Jau šo ceturtdien, 17. oktobrī, interneta dzīles pāršalks jauns modes šovs #ĢērbjosDominā – iespēja vairākiem Latvijas pāriem sacensties par galveno balvu – 1000 eiro. Viens no šiem drosmīgajiem un ambiciozajiem pāriem ir Elana un Mareks. Pēc piecu gadu kopdzīves pārim nākamgad paredzētas kāzas. Uz jautājumu, kāpēc viņi vēlas piedalīties šajā avantūrā, pāris atbildēja kodolīgi: mēs ar savu piemēru vēlamies parādīt, ka tas ir jautrs un interesants veids, kā pavadīt laiku kopā un stiprināt mīļoto attiecības!

Telpa sev: IKEA dizainere iekārtos sievišķīgu guļamistabu

Telpa sev: IKEA dizainere iekārtos sievišķīgu guļamistabu

Sestajā ”Manas mājas ar IKEA” raidījumā interjera dizainere Līva iekārtos istabu mīlošai mammai, kura ikdienā viena rūpējas par savu dēlu Raimondu. Līdz šim viņas istaba kalpoja arī kā vieta dēla mācībām un kopīgai laika pavadīšanai, taču nu ir laiks viņai beidzot iegūt telpu pašai sev.

Saimnieki Jānis un Vitālijs izdarījuši gala izvēli

Saimnieki Jānis un Vitālijs izdarījuši gala izvēli 50

14. oktobra ”Saimnieks meklē sievu” sērija bija izšķirošā Jānim un Vitālijam – abiem bija jāizdara gala izvēle par labu vienai no meitenēm. Jānis pēc garas randiņu sērijas ar Līnu izvēlējās viņu, Karīnai īsti nedodot gaidīto iespēju sevi pierādīt, bet Vitālijs šokēja visus, paziņojot, ka viņam nevajag ne līgavas, ne ceļojumu – viņš izvēlas palikt ar savu Lauru.

“Sūdzas, ka nav ko vilkt, bet iepirkties nevēlas!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Alise un Rolands

“Sūdzas, ka nav ko vilkt, bet iepirkties nevēlas!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Alise un Rolands

Alise un Rolands ir viens no drosmīgajiem un ambiciozajiem pāriem, kas piedalās jaunajā modes šovā #ĢērbjosDominā! Abi šovam pieteicās, sakot, ka ir praktiskie latvieši – tikai divus gadus esot laulībā, bet reizēm jūtoties kā pensionāri, kuri velk apģērbu, līdz tas nesaplīst. Arī jaunas drēbes īsti negriboties pirkt, jo vecās taču vēl ļoti labi der!

Ekskluzīvs ieskats: kuru meiteni izvēlēsies kārumnieks Vitālijs?

Ekskluzīvs ieskats: kuru meiteni izvēlēsies kārumnieks Vitālijs? 10

Jau 14. oktobra vakarā meiteni, ar kuru braukt ceļojumā, jāizvēlas Jaunpagasta kārumniekam Vitālijam. Lielās izvēles priekšvakarā notikumi Vitālija sētā ir pavisam samudžinājušies. Saimnieks sola mīlu gan Lanai, gan Danai, kamēr Laura aizkadrā paziņo, ka situācijā jūtas neomulīgi, bet jebkurā gadījumā uzticas mīļotajam. Kā tas viss beigsies?

Vakariņu šovā uzmirdz Kiviča izsmējējs

Vakariņu šovā uzmirdz Kiviča izsmējējs 5

Jauna nedēļa, un pie TV3 kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” skatītājiem dodas jauns dalībnieku četrinieks. Pirmajā vakarā savas gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes visai Latvijai demonstrēs pazīstamais aktieris Pauls Iklāvs jeb Liktenīgais, kurš ir autors karikatūrai, kurā mūziķa Andra Kiviča mīļotā sieviete Liene Skulme tika attēlota kā nāve.