Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. novembris

Aldis, Alfons, Aldris

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien bīsties un turi distanci no priekšniecēm, viņu sirdis būs neatkausējamas pat ar viskvēlākajiem argumentiem. Gribēsi nofokusēties uz sev svarīgiem jautājumiem, diemžēl, šodien piedzīvotais tev neļaus sakārtot savu domu plauktus.

Horoskops vērsim

Šodien tava intuīcija paveiks to, ar ko praktiskie un loģiskie prāti nekādi netiek galā. Tomēr vispiemērotākā nodarbošanās darba dienas pēcpusdienai būtu mācības ar filozofisku vai ezotērisku nokrāsu un tikai tev zināmā īpašā intimitāte ar konkrēto tēmu vai jautājumu.

Horoskops dvīņiem

Pat nebūdams absolūti apmierināts ar savu sniegumu, šodien jau varēsi nojaust no kuras puses pūš atalgojošie un siltie vēji. Būs vēlēšanās kaut ko jaunu apgūt, uzzināt kā arī ieinteresētība tavu tuvinieku un draugu dzīvēs notiekošajā.

Horoskops vēzim

Ieteicams piesardzīgi apieties ar iedvesmu un drosmi darba koridoros, jo īslaicīgi iegūtā pārākuma sajūta var beigties ar morāli sāpīgu kritienu. Vēro cilvēkus un spēj paredzēt viņu rīcību.

Horoskops lauvai

Varētu teikt, ka šodien tev ir jāpieslēdzas pie kādām smalko enerģiju vai dabas spēku baterijām un jāuzlādē savas baterijas. Tev nevajadzētu just sirdsapziņas pārmetumus vai kā īpaši paskaidrot savu norobežošanos.

Horoskops jaunavai

Pasaki paldies šai dienai par iespēju samierināties un iekšēji pieņemt visas savas nesenās vai senākās neveiksmes un materiālos zaudējumus. Paliks neizsakāmi vieglāk. Tev joprojām ir izredzes sēdēt valdniekam pie labās rokas.

Horoskops svariem

Šodien īslaicīga vientulība tev nāks tikai par labu. Intuīcijā balstītas rīcības dos labāku rezultātu kā loģiski apsvērtu plānu realizācija. Ja esi ieplānojis kādu slepenu gājienu, visdrīzāk tev izdosies sasniegt cerēto šajā misijā.

Horoskops skorpionam

Tevi sagaida daudz vairāk labo ziņu, nekā bēdīgo. Tas vien liecina, ka dieniņa tev nāks par labu. Tava uzvedības un psiholoģiskā elastība nodrošinās labu kopā būšanu ar cilvēkiem, kurus izvēlēsies par saviem darba pavadoņiem.

Horoskops strēlniekam

Tevī ir pietiekoša pārliecības un izdzīvošanas spēja, lai redzētu to ceļu, kas priekšā. Attiecības šodien veidosi, izpušķojot tās ar kaprīzes elementiem. Kopā būšanas telpa brīžiem var pārtapt par romantisku rūķu namiņu vai Sniega karalienes pili.

Horoskops mežāzim

Darba atmosfēra ļoti labi diagnosticēs un dziedēs dažas no tavām psiholoģiskajām problēmām. Šodien labāk sakārto savu iekšējo sajūtu pasauli drošā un pazīstamā vidē, jo zveja svešās jūrās var nesniegt gaidīto gandarījumu.

Horoskops ūdensvīram

Šodien spēcīgākie vēji pūtīs tavu lietišķo attiecību virzienā. Tāpēc nepeldi savās sajūtās un noskaņojumos par tālu, labāk visu laiku just zemi zem kājām. Apzinies, ka darba devēja un darba ņēmēja tandēmā jūs esat vienlīdzīgi.

Horoskops zivīm

Nevarētu teikt, ka entuziasms tevī virmos. Domas, noskaņojumu maiņa un netveramu sajūtu radīta apātija, mudinās izrādīt savu vienaldzīgo un neieinteresēto dabu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

Alekss Silvērs iemanto popularitāti Baltkrievijā! Kā viņam tas izdodas?

Alekss Silvērs iemanto popularitāti Baltkrievijā! Kā viņam tas izdodas? 2

Dziedātājs Alekss Silvērs vairākus gadus veiksmīgi darbojas uz skatuves. Mūziķis pārstāvējis Latviju starptautiskajā konkursā “Slāvu Bazārs”, startējis ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē un ir labi sevi pierādījis ”X Faktora” atlases kārtās. Nu Alekss attīsta karjeru ne tikai Latvijā, bet arī Baltkrievijā.

Kurš Latvijas mūziķis piepildījis "Arēnu Rīga" līdz pašiem griestiem? Atbildi meklē "Bites izcilības akadēmijas" 4. kārtā!

Kurš Latvijas mūziķis piepildījis "Arēnu Rīga" līdz pašiem griestiem? Atbildi meklē "Bites izcilības akadēmijas" 4. kārtā! 3

“X Faktora” dalībnieki turpina savu erudīcijas cīņu nu jau 4. kārtā! Iepriekšējās sērijās apmēram jau noskaidrojām, ka visi visu nekad nevar zināt – kas vienā kārtā uzvarētājs, tas nākamajā – pilnīgs zaudētājs. Bet varbūt jūs gaida arī kāds pārsteigums! Nē, ne jau dalībnieku zināšanu ziņā. Iespējams, jūs uzzināsiet ko jaunu un pārsteidzošu paši sev! Piemēram, to, kas ir pasaulē populārākā aplikācija.

Ko duets “The Gardens” domā par šova pamešanu?

Ko duets “The Gardens” domā par šova pamešanu? 15

Par lielu pārsteigumu ”X Faktora” skatītājiem trešajā tiešraidē šovu nācās pamest duetam ”The Gardens”. Duets izcēlās ne tikai ar skaistiem vokāliem, dejām, bet arī ar nebeidzamu enerģiju, kuru izlika uz skatuves!

Sanda Dejus vakariņu šovā salauž ledusskapi

Sanda Dejus vakariņu šovā salauž ledusskapi 1

Ir klāt kārtējā pirmdiena ar kārtējiem interesantajiem vakariņotājiem. TV3 izklaidējošajā šovā ”Vakariņas četratā” svētku noskaņās viens pie otra ciemosies četru dažādu radio staciju ļaudis.

“X Faktoru” pamet divas grupas no Busuļa komandas

“X Faktoru” pamet divas grupas no Busuļa komandas 95

Svētdienas, 17. novembra, vakarā TV3 tika aizvadīta šova “X Faktors” trešā tiešraide, kurā sacentās 10 jauni un talantīgi dziedātāji un vokālās grupas. Raidījuma noslēgumā projektu pameta divi dalībnieki – trio ”Limonāde” un duets “The Gardens”.

Duets "Rozes" izceļas ar ļoti izjustu dziedājumu

Duets "Rozes" izceļas ar ļoti izjustu dziedājumu 30

Māsas Sanita un Sanija Rozes jeb duets “Rozes” “X Faktora” trešajā tiešraidē startēja ar Zigmara Liepiņu dziesmu “Es atnācu uguntiņu”, ko savulaik izpildījusi gan estrādes zvaigzne Mirdza Zīvere, gan jaunā dziedātāja Nicol.