Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 1. oktobris

Zanda, Lāsma, Zandis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Šovi” aktualitātes

Lauvas demonstrētās kustības īpaši "uzrunā" Samantu Tīnu

Lauvas demonstrētās kustības īpaši "uzrunā" Samantu Tīnu

Trešajā šova ”Balss maskā” raidījumā tika atmaskota Lauva. Zem maskas slēpās fotogrāfe Dagmāra Legante, kura pārsteidza ar labām vokālajām prasmēm un lielisku skatuves izjūtu. Skaties priekšnesumu un gremdējies atmiņās!

''Lauku sētas'' negantās aizkulises: dāmas veic Jurčikam vaksāciju

''Lauku sētas'' negantās aizkulises: dāmas veic Jurčikam vaksāciju 1

Go3 šogad sagādājis īstu saldo ēdienu ”Lauku sētas” superfaniem – tiem ir ne tikai iespēja noskatīties šovu vēl pirms tas nonāk ēterā, bet arī ieskatīties kadros, kas ir pārāk pikanti un pie TV6 skatītājiem nemaz neienāks. Skaties.lv piedāvā ieskatīties jaunā šova “Lauku sēta: Ārpus sētas” aizkulisēs.

Nepalaid garām! TV3 jauns iepazīšanās šovs “Nākamā pietura - Mīlestība”

Nepalaid garām! TV3 jauns iepazīšanās šovs “Nākamā pietura - Mīlestība” 2

Pirmdien, 28. septembrī, kanāls TV3 piedāvā jaunumu saviem skatītājiem – iepazīšanās šovu ”Nākamā pietura – Mīlestība”! Tas būs piedzīvojums brīvajām meitenēm un puišiem, dāmām un kungiem! Ar eksperta – psihoterapeites Annas Lieckalniņas palīdzību piemeklēti pāri dosies “aklajā randiņā” auto ceļojumā pa Latviju. Kuri pāri pēc brauciena vēlēsies turpināt attiecības, bet kuri šķirsies?

No šova "Balss maskā" izbalso Lauvu

No šova "Balss maskā" izbalso Lauvu 1

TV3 muzikālā šova “Balss maskā” trešajā raidījumā skatītājus priecēja pieci aizraujoši priekšnesumi. Vakara noslēgumā masku noņēma Lauva, un zem tās slēpās Dagmāra Legante.

Foto: kā paaudzies TV3 kāzu šova Ievas grūtnieces vēderiņš

Foto: kā paaudzies TV3 kāzu šova Ievas grūtnieces vēderiņš 12

Vasaras plaukumā priekpilnus jaunumus izziņoja TV3 šovā ”Kāzu gūstā” iepazītā dziedātāja Ieva Janiševa – viņa un vīrs Artūrs drīzumā kļūs par vecākiem otrajai atvasītei. Nu topošā divu bērnu mamma publicējusi kadru, kas ļauj novērtēt, cik strauji pa šo laiku paaudzies viņas vēderiņš.

“Pēc divām autoavārijām mans ķermenis ir vienās rētās” – dalībai TV3 plastisko operāciju šovā sevi piesaka valmieriete Baiba

“Pēc divām autoavārijām mans ķermenis ir vienās rētās” – dalībai TV3 plastisko operāciju šovā sevi piesaka valmieriete Baiba 1

”Vēlējos, lai beidzot kāds mani dzīvē palutina,” saka viena no TV3 gaidāmā šova ”Operācija: Jauna dzīve” pretendentēm Baiba Vilne no Valmieras puses. Viņa pārcietusi divas autoavārijas, kas atstājušas nopietnus nospiedumus viņas ķermenī, un pieteikšanās TV šovam sievietei bijis pamatīgs izaicinājums.

Fotoreportāža: Dona brīvdiena mammas mājās Saldū

Fotoreportāža: Dona brīvdiena mammas mājās Saldū

Šīs nedēļas ”Vakariņas mammai” varonis ir mūziķis Dons, kurš, lai iepriecinātu savu mammu Ēriku, pavadīja jauku dienu, ciemojoties savās bērnības mājās Saldū un gatavojot mammai vakariņas. Skaties.lv ļauj ielūkoties raidījuma aizkulisēs, piedāvājot fotoreportāžu no Dona dienas ģimenes mājā.

Visu laiku daiļākā ''Lauku sētas'' kompānija?  7. sezonas meitenes jau vajā kārumnieku un pielūdzēju pūļi

Visu laiku daiļākā ''Lauku sētas'' kompānija? 7. sezonas meitenes jau vajā kārumnieku un pielūdzēju pūļi 16

Septītās sezonas ”Lauku sētas” moto ir ”spēks un daile”, un, ja par spēku uzzināsim tad, kad šovs startēs ekrānos, jau tagad skaidrs, ka par daili nav melots. Jau īsi pēc jaunās sezonas dalībnieču izsludināšanas meiteņu sociālo tīklu pastkastītes lūzt no pielūdzēju vēstulēm, un arī Skaties.lv lasītāji ir vienisprātis – tik skaista dāmu buķete ”Lauku sētā” vēl nav redzēta!

Uz TV3 plastiskās ķirurģijas šovu cierē vīrietis ar vienu ausi

Uz TV3 plastiskās ķirurģijas šovu cierē vīrietis ar vienu ausi 2

Jau drīzumā skatītāju novērtējumam tiks nodots TV3 jaunais šovs ”Operācija: Jauna dzīve”, kurā sešiem dalībniekiem tiks pilnībā uzlabots ārējais izskats. Starp viņiem ir arī liepājnieks, kurš vairāk nekā 20 gadus sadzīvo ar kādu nepilnību ārienē.

Jaunās ''Lauku sētas'' zvaigznes ir klāt! 13 dalībnieki, kas sacentīsies šova septītajā sezonā

Jaunās ''Lauku sētas'' zvaigznes ir klāt! 13 dalībnieki, kas sacentīsies šova septītajā sezonā 27

Tas mirklis ir klāt! ”Lauku sētas” 7. sezona kanālā TV6 būs skatāma jau no 2. oktobra, bet platformā Go3 jau no 25. septembra, un Skaties.lv iepazīstina ar šīs sezonas zvaigznēm. Spēli uzsāks 13 kolorīti personāži – lauku darbu pazinēji un īsti pilsētnieki, mutes brūvētāji un klusie ūdeņi, meitenes ar spēcīgu viedokli un vīri, kuri savu viedokli izteiks vienmēr – kopā viņi ir īsts spēks un daile!