Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 15. jūlijs

Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Šovi” aktualitātes

Vai Balvu Gunārs un Eglīte slepus turpina tikties?

Vai Balvu Gunārs un Eglīte slepus turpina tikties? 47

Šovs ”Piecērt Eglītei!” ir noslēdzies, daiļajai Līgai Eglītei izvēloties dzejnieku Mairi Daiļo Liepiņu. Abi jau pošas baudīt galveno balvu – atpūtu  ‘’Wellton Riverside SPA Hotel’’, taču paralēli zvaigzne turpina komunicēt ar Gunāru no Balviem. Kā Skaties.lv ziņo abu fani, pāris esot redzēts kopā. Skaties.lv vērsās pie Līgas un Gunāra, lai noskaidrotu, vai un kā turpinās abu stāsts.

Foto: ieskats TV3 jaunā ekstrēmo pārvērtību šova atlasē

Foto: ieskats TV3 jaunā ekstrēmo pārvērtību šova atlasē 13

Pagājušajās brīvdienās viesnīcā ”Hotel Roma” pulcējās vairāki desmiti dažāda vecuma ļaužu no Latvijas malu malām, kuri cīnījās par tiesībām piedalīties topošajā TV3 ekstrēmo pārvērtību šovā ”Operācija. Jauna dzīve”, kas rudenī tiks nodots skatītāju vērtējumam.

Pārvērtību šova skaistais pāris negaidīti paziņo par šķiršanos

Pārvērtību šova skaistais pāris negaidīti paziņo par šķiršanos

Šopavasar īpašu pārsteigumu televīzijas skatītājiem sarūpēja ”Stilistu kauju” varoņi – pārvērtību šova dalībnieks Rolands kameru priekšā bildināja savu draudzeni Gunitu. Kāzas, kas bija plānotas nākamgad, tomēr nenotiks – kā pāris atklāj Skaties.lv, abi pieņēmuši lēmumu šķirties.

Pārvērtību šova skaistais pāris dalās lētu randiņu pieredzē

Pārvērtību šova skaistais pāris dalās lētu randiņu pieredzē 9

Lai aizvestu mīļoto meiteni uz randiņu, svarīgais ir sajūta un gribēšana, nevis finanses, pārliecināts TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” iepazītais Rīgas lidostas krāvējs Rolands. Sarunā ar Skaties.lv vīrietis atklāj, kā radis lutināt savu līgavu un bērna mammu Gunitu.

Skaistā Gunita pati sev degunā izdūrusi pīrsingu

Skaistā Gunita pati sev degunā izdūrusi pīrsingu 187

TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” iepazītā trīs bērnu māmiņa Gunita Bižāne šajā pavasarī ar savu ārieni nebeidz ne valdzināt, ne pārsteigt. Nu viņa tikusi pie skaistas rotas deguntiņā, ko, kā izrādās, viņa caurdūrusi pati.

Reportāža: Eglīte piedzīvo krāšņas skaistuma pārvērtības

Reportāža: Eglīte piedzīvo krāšņas skaistuma pārvērtības 3

Izskanējis šova ”Piecērt Eglītei!” fināls, kurā Līga izvēlējās dzejnieku Mairi. Uz pēdējo filmēšanu mūsu zvaigzne ieradās īpaši satriecošā izskatā, par kuru parūpējās Latvijas slavenību iecienītie meistari – grimētāja Kristīne Pavlovska un frizieris Mārcis Matisons. Iespējams, viņu izmantotie knifiņi noderēs arī tev, veidojot savu vasaras tēlu!