Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 23. jūnijs

Līga

Horoskops aunam

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot raksturīgos rituālus un standarta tradīcijas. Tikai ne šodien! Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet darīsi kā pats gribēsi un gribēsi jaudīgi.

Horoskops vērsim

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavi noskaņojumi un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā noķert kaifu.

Horoskops dvīņiem

Sapratīsi, ka ne visus līgotājus vari paņemt ar savu šarmu, tāpēc šim svētku brīdim izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par svētku galdu. Izvēlies brīvību un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops vēzim

Šodien vari un vajag iedomāties vēlēšanos! Ir ļoti liela iespēja piepildīt tavu ilgu kausu. Būsi pārņemts ar mīlestības lietām un tālejošu plānu kalšanu. Jo vairāk enerģijas tajos ieguldīsi, jo baudāmāki būs rezultāti.

Horoskops lauvai

Svētkos nepieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, bet gan rūpīgi tos izsver ar sirds svariņiem un prāta mēraukliņu. Tikai pret sevi godīgi pieņemti lēmumi sniegs tev svētku prieku un gandarījumu.

Horoskops jaunavai

Līgo dienā atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops svariem

Līgo dienas vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu, un vainagā nepaskrien garām kādam cilvēkam, kurš tevi gaida uz paparžu takas.

Horoskops skorpionam

Tavu mīļoto labsajūta šo Saules stāvēšanas svētku laikā var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini savas rīcības motivāciju.

Horoskops strēlniekam

Svētkos būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavus plānus sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies nelielā miglas vālā dēļ šaubām, vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tenkām.

Horoskops mežāzim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem par to, kā svētki jāsvin. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops ūdensvīram

Svētkos nokāp no sava galvenā komandiera tiltiņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā svētkus svinēt, bet uzsūc visu iespējamo saules un zemes spēku, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops zivīm

Visu Līgu dienā atveries flirtam un nebijušu cilvēku ielaišanai savā dzīvē. Visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, beigsies veiksmīgi un bez sāpēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

Gads pēc ‘’Saimnieks meklē sievu’’ kaislībām: kā attiecību sfērā veicies vīru pieciniekam?

Gads pēc ‘’Saimnieks meklē sievu’’ kaislībām: kā attiecību sfērā veicies vīru pieciniekam? 9

Šovu fani noteikti atceras, ka tieši pirms gada ap šo laiku tika dots starts iepazīšanās spēlei ”Saimnieks meklē sievu”. Pieci stalti un saimnieciski vīri: Andris Leimants, Pēteris Grudovskis, Jānis Fogels, Martiņš Līcis un Aivars Dimitrijevs sāka gaidīt dāmu vēstules, cerot, ka vasaras laikā izdosies atrast sievu. Skaties.lv sazinājās ar saimniekiem, lai noskaidrotu, kā viņiem pa šo laiku klājies un vai, ņemot vērā popularitāti pēc šova, jau nav atradušās sievas.

Nākamie Edi Šīrani un Džeimsi Artūri? Puiši, kas meiteņu, žūrijas un visas Latvijas sirdis "X Faktorā" gatavi iekarot ar ģitārām

Nākamie Edi Šīrani un Džeimsi Artūri? Puiši, kas meiteņu, žūrijas un visas Latvijas sirdis "X Faktorā" gatavi iekarot ar ģitārām

Līdz rudenim vēl kāds laiciņš, tāpēc, kamēr turpinām baudīt lielisko vasaras sauli, kas spoži spīd aiz loga, turpinām iepazīstināt ar potenciālajām Latvijas mūzikas zvaigznēm, kas, iespējams, jau pavisam drīz gozēsies topu augšgalos. Šoreiz ieskatīsimies video kompilācijā, kurā apkopoti tie vīri, kas uz “X Faktora” priekšatlasēm bija ieradušies kopā ar ģitārām.

Puiciska mamma un lauku pelēkā pele - "Gatava pārvērtībām" stilistu komanda izdara neiespējamo!

Puiciska mamma un lauku pelēkā pele - "Gatava pārvērtībām" stilistu komanda izdara neiespējamo!

Vēl viena trešdiena aizvadīta, kurā visa Latvija varēja vērot, kā trīs sievietes ar atzītu stilistu palīdzību izmainījās līdz nepazīšanai. Šī vakara ”Gatava pārvērtībām” galvenās varones bija 36 gadus vecā mājsaimniece, vientuļā triju bērnu māmiņa Daiga Bērziņa, 34 gadus vecā 4 dēlu mamma Mārīte Kirilo un sieviete, kurai, pateicoties jaunai mīlestībai, visa dzīve sākusies no jauna – 49 gadus vecā Inga Griģe.

Beidzot! Slavenības jaunā šovā atbildēs uz taviem jautājumiem! Atsūti savu jautājumu!

Beidzot! Slavenības jaunā šovā atbildēs uz taviem jautājumiem! Atsūti savu jautājumu! 1

Neslēpsim labas ziņas – jau pavisam drīz, 2.  jūlijā, TV3 ekrānos būs redzams jauns šovs – “Slavenību padomu aģentūra”, kurā viesosies populāri aktieri, mūziķi, slavenības un visādi citādi forši cilvēki, kuri dalīsies ar padomiem kā no pilnības raga! Un TV3 tev piedāvā vienreizēju iespēju piedalīties jaunā šova tapšanā! Proti, ja tev nepieciešams padoms – jautā un zvaigznes tev palīdzēs ar padomu! 

Iedvesmojoši foto: kā dzīvo un dēlu audzina saimnieku šova ''dabas bērni''

Iedvesmojoši foto: kā dzīvo un dēlu audzina saimnieku šova ''dabas bērni'' 7

Lai arī pēdējā ”Saimnieks meklē sievu” sezona ar laimīgiem pāriem tā arī nevainagojās, šovā netrūkst veiksmes stāstu, un viens no tiem noteikti ir Kaspars un Gunita Vaikuļi, kuri sapazinās šova pirmajā sezonā, piecus gadus ir precējušies un audzina dēlu Niko. Gunita izveidojusi iedvesmojošu mammas fotoblogu, kurā atklāj, kā saskaņā ar dabu aug mazais Niko.

"Velo no mana svara neizturēja..." Kaspara, kurš izaicinājis "Bez Tabu" Juri, skaudrā pieredze

"Velo no mana svara neizturēja..." Kaspara, kurš izaicinājis "Bez Tabu" Juri, skaudrā pieredze 2

Šovasar TV3 raidījuma ”Bez Tabu” vadītājs Juris Šteinbergs pieņēmis izaicinājumu notievēt. Taču viņš to nedarīs viens – Jura sabiedrotais būs 135 kilogramus smagais rīdzinieks Kaspars. Vīrietis, neguvis atbalstu draugu lokā, cīņai ar liekajiem kilogramiem nolēma izaicināt pazīstamo TV ”seju”. Īsi pēc projekta uzsākšanas 43 gadus vecais komercīpašumu administrators Kaspars Skaties.lv palepojas ar pirmajiem panākumiem.

Plastikas ķirurģe atklāj, cik lielas krūtis kāro Latvijas sievietes

Plastikas ķirurģe atklāj, cik lielas krūtis kāro Latvijas sievietes 2

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” jaunākajā sērijā pirmo reizi projekta vēsturē tika veikta krūšu palielināšanas operācija. Kā liecina statistika, no visām plastikas operācijām ne vien Latvijā, bet arī pasaulē šī ir topa līderos. Kāds ir ideālais krūšu izmērs, uz ko tiecas sievietes Latvijā, portālu Skaties.lv konsultē “Veselības centra 4” plastikas ķirurģe Dr. Nonna Tomiševa.

No čipsiem līdz marmelādei – piecas lieliskas sīpolu receptes

No čipsiem līdz marmelādei – piecas lieliskas sīpolu receptes

Vai varat iedomāties savu virtuvi bez sīpoliem? Vienaldzīgo nav – citi to dievina, citi nīst, taču šis spilgtais garšaugs gadsimtu gaitā ir iekarojis pavisam stabilu vietu pasaules kulinārijā un nav tādas gatavošanas nozares, kurā tas netiktu uzskatīts par vienu no galvenajiem garšas un aromāta radītājiem. Pat tie, kuri ne acu galā necieš sīpola garšu, mēdz to izmantot gatavojot.

Topošā mamma Magone sniedz vērtīgus padomus grūtniecēm. Un ne tikai...

Topošā mamma Magone sniedz vērtīgus padomus grūtniecēm. Un ne tikai... 20

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene (agrāk Burka) ir trešā bērniņa gaidībās. Pieredzējusī mamma un latvisko tradīciju kopēja dalās padomos, kā gaidību laikā nodrošināt sevi un puncī augošo atvasīti ar visu nepieciešamo, nelietojot sintētiskos vitamīnus.

Foto: Tukuma slavenība Mairis fanu ielenkumā prezentē dzejas krājumu

Foto: Tukuma slavenība Mairis fanu ielenkumā prezentē dzejas krājumu 1

Ar sirsnīgu fanu kopā sanākšanu Tukumā 2. jūnija pēcpusdienā prezentēts vietējās zvaigznes Maira Daiļā dzejas krājums ”Laika dzirkstis”. Dzejniekam un ”Mīlas kruīza” zvaigznei pasākums bijis īpašs, jo tajā pēc daudziem gadiem viņa mamma satikusi bērnības draudzeni, un viss, pateicoties ”Mīlas kruīzam”!