Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 23. novembris

Zigrīda, Zigfrīda, Zigrīds

Horoskops aunam

Ja esi nobriedis sakārtot materiālās attiecības ar saviem darba devējiem, rēķinies, ka daudz kas paliks līdz galam nepateikts un īstenie apstākļi neizrunāti. Izplūdušie un izvairīgie formulēji visus iesaistītos atstās tajā pašā lietu skaidrības pakāpē, kur sākāt.

Horoskops vērsim

Šodien tev šķitīs, ka tur tālumā, kur tevis nav, mīt visas tavas iespējas. Tevi vilktin vilks sazvērestības teoriju virzienā. Vai tās būs tevis paša inscenētas vai piedalīsies kāda kolēģa projektiņā, tikai nepārkāp ētikas robežu.

Horoskops dvīņiem

Savu ambīciju apmierināšanai vari atļauties krietni vairāk, nekā pienāktos. Īpaši, ja finansējums nāk no uzņēmuma maciņa. Pirms meties nākošā darījuma apskāvienos, brīdi aizdomājies, vai tavs sponsors var to atļauties.

Horoskops vēzim

Tā kā pašam nebūs lielas skaidrības par savu varēšanu un gribēšanu un vēl jo grūtāk būs tās noformulēt, izvairies no jebkādām vienošanām, konsultāciju pakalpojumiem un līdzīgām darīšanām. Tavu kolēģu rīcība būs emocionāla, nevis objektīva.

Horoskops lauvai

Šodien atsakies no uzdevumu veikšanas, kur vajadzīgs ass prāts un skaidra domāšana. Vari veltīgi visu dienu nosēdēt un nekas sakarīgs un, galvenais turpmākai lietošanai piemērots, nebūs sanācis.

Horoskops jaunavai

Darbā tikšanās ar biznesa smagsvariem būs tieši laikā, tomēr lielus pirkumus un apjomīgus darījumus nevajadzētu slēgt. Ilgoties pēc nesasniedzamā un skaistā nav liegts, tas pat būtu ieteicams mērenās devās.

Horoskops svariem

Nesaprotama dilemma tevi būs pārņēmusi un neļausies risinājumam. Pat gribēdams, nevarēsi pieņemt izšķirošus lēmumus un spert radikālus soļus. Pēcpusdiena rādās produktīvāka.

Horoskops skorpionam

Būsi vienkārši garām slīdošo notikumu vērotājs bez emocionālās piesaistes. Arī darba vidē būsi pasīvs, kas var izraisīt nelabvēļu kritiku. Vari laist gar ausīm viņu runas, bet, ja viņi ķeras pie ieročiem, nāksies uzspēlēt kariņu.

Horoskops strēlniekam

Šodien pirmo dienas daļu ieteicams pavadīt nedaudz pavaļojoties vai apgūstot iekavēto preses apskatu. Izkaisītās uzmanības noskaņojums mainīsies uz vakara pusi, un tad jau parādīsies apetīte pēc intelektuālām un lietišķām aktivitātēm.

Horoskops mežāzim

Tevi šodien vilks pie taustāmām, materiālām un arī dārgām lietām vien. Prāts palīdzēs un, pēc garām un pamatīgām sarunām ar sevi pašu, jau nedaudz vieglāk skatīsies uz dzīvi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien ar to saņemšanos un koncentrēšanos būs, tā kā būs. Zināms ja kas neiet, jāmet pie malas un jānodarbojas ar pilnīgi citām lietām. Tās citas lietas vislabāk izvēlēties pēc loģikas, nevis sajūtu reģistra.

Horoskops zivīm

Šodien atturies no savu patieso domu atklāšanas. Kritizētie cilvēki neko neaizmirsīs un neko nepiedos. Arī ar savām vēlmēm nekļūsti uzmācīgs, vari sakaitināt pat mazos un miermīlīgos radījumus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

Kurš ir populārākais “X Faktorā”? Markus Riva!

Kurš ir populārākais "X Faktorā"? Markus Riva! 3

Klāt kārtējais humora raidījuma “Extra faktors” izlaidums, kurā, kā jau “X Faktora” aizkulišu raidījumam pienākas, noskaidrosim, ko nevar redzēt TV ekrānā. Piemēram, kādu kā cilvēku šova dalībnieki iedomājas Latviju un ko par pēdējo izbalsošanu domā žūrija.

”25 gadi ir īstais laiks, lai precētos. Cik ilgi gaidīšu?” Jāņa izvēlētā Evita atklāj savus nolūkus saimnieku šovā

''25 gadi ir īstais laiks, lai precētos. Cik ilgi gaidīšu?'' Jāņa izvēlētā Evita atklāj savus nolūkus saimnieku šovā 12

Vēl viens ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks izdarījis lielo izvēli – Jānis Fogels izvēlējies ceļojumā ņemt līdzi Evitu Punduri, kurai, kā atklājās, puisis nemaz tik ļoti pie sirds vairs neiet. Sarunā ar Skaties.lv meitene atklāj, ka viņa pret attiecībām izturas gana nopietni, un tieši tāpēc viņa Jānim nedos nekādas atlaides!

Vai jaunām dāmām piedien dzert, pīpēt un brūtgānus slēpt? Saimnieka Aivara tētis nobažījies par dēla ”līgaviņu” godaprātu

Vai jaunām dāmām piedien dzert, pīpēt un brūtgānus slēpt? Saimnieka Aivara tētis nobažījies par dēla ''līgaviņu'' godaprātu 9

Drāmu, kas norisinās saimnieka Aivara Dimitrijeva sētā, saimniekam izvērtējot meitenes, klusiņām vēro viņa radi. Sarunā ar Skaties.lv Aivara tēvs atklāj – lai arī viņš cer uz to labāko un dēla izvēlē neiejaucas, viedajam vīram ir pamatotas aizdomas, ka dēls izdara nepareizās izvēles, savukārt potenciālās līgaviņas nav līdz galam godīgas.

”Latvijas laukos ir ļoti liels potenciāls, vajag tikai strādāt.” ”Saimnieks meklē sievu” Grudovsku biznesa veiksmes stāsts

''Latvijas laukos ir ļoti liels potenciāls, vajag tikai strādāt.'' ''Saimnieks meklē sievu'' Grudovsku biznesa veiksmes stāsts 1

Laikā, kad teju par modes lietu kļuvusi zākāšanās par grūto dzīvi Latvijā un lepošanās ar dzimtenes pamešanu, ”Saimnieks meklē sievu” varoņa Pētera Grudovska ģimenes sētā ”Lielvaicēnos” darbi rit no rokas. Pētera brālis Toms piekrita Skaties.lv izrādīt moderno saimniecību un atklāt savu stāstu, lai lauztu mītus par grūto un nabadzīgo dzīvi Latvijas laukos.

Vai Reinis Sējāns svētdien aizstās iztrūkstošo “Tautumeitu”?

Vai Reinis Sējāns svētdien aizstās iztrūkstošo "Tautumeitu"? 43

19. novembra “X Faktora” tiešraide būs pēdējā, kurā “Tautumeitas” uzstāsies mazākumā, jo jau nākamnedēļ no ASV koncertu tūres mājas atgriežas projekta autore Asnate Rancāne. Skaties.lv rīcībā nonācis video, kurā redzams, kā Reinis Sējāns mēģina kopā ar viņām.

Šova ”Es mīlu tevi, Latvija!” maratons svētku brīvdienās Kanālā 2

Šova “Es mīlu tevi, Latvija!” maratons svētku brīvdienās Kanālā 2

Kā pavadīt valsts svētkus ar smaidu un tai pašā laikā uzzināt daudz ko jaunu par mūsu Latviju? Kanāls 2 valsts svētkos lutinās ar šova ”Es mīlu tevi, Latvija!” raidījumiem. Katrā no tiem tiksies cienītas un mīlētas Latvijas personības, kuras kopā ar komandu kapteiņiem Janu Duļevsku un Valteru Krauzi mērosies spēkiem zināšanās par Latviju. 

“X Faktors” strauji tuvojas lielajam finālam! Kāds nopelnīs vai nu 1200 eiro vai savus pirmos 200

"X Faktors" strauji tuvojas lielajam finālam! Kāds nopelnīs vai nu 1200 eiro vai savus pirmos 200 17

Jau šo svētdien, 19. novembrī, uzreiz pēc Valsts svētkiem kanālā TV3, kā ierasts, plkst. 20:20 varēs vērot “X Faktora” sesto fināla sēriju, kurā arī šoreiz dalībniekiem būs jādzied divas dziesmas. Gaisā virmo daudz jautājumu, un viens no tiem – vai arī šajā nedēļā portāla Skaties.lv skatītāju simpātiju balsojumā triumfēs Arturs Gruzdiņš.