Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 21. novembris

Zeltīte, Andis

Horoskops aunam

Neskatoties uz spēju visu paredzēt un izkalkulēt, dažas detaļas būs tev gājušas secen un plāni var pārtapt neprognozējamā virpuļvētrā. Gatavojies ļoti intensīvai un trakulīgai situāciju attīstībai.

Horoskops vērsim

Tavas dzīves neseno notikumu ietekmē tev būs vēlme pievērsties darbam ar informāciju, tās apstrādi, analīzi. Iegūtie dati mudinās kāpt kādā ātrā pārvietošanās līdzeklī un novest lietu vai darījumu līdz loģiskam iznākumam.

Horoskops dvīņiem

Šodien cilvēki un situācijas tevī provocēs viegli aizkaitināmo pusi, vieglākajā gadījumā, nomāks. Centies sevi nodarbināt ar īsiem un ātri paveicamiem darbiem, lai nesakrātos nepadarīto darbu sloga sajūta.

Horoskops vēzim

Šodienas pesimistiskā vēsts runā par iespējamajiem konfliktiem ar sevi pašu, visiem un visu. Tātad visa pasaule sazvērējusies. Spēja saskatīt komisko un par to pasmieties noteikti palīdzēs.

Horoskops lauvai

Jau no agra rīta vari kalt plānus, kā visiem parādīt, uz ko esi spējīgs. Cerams, tikai labo un iedvesmojošo. Sen nav bijusi tik lieliska iespēja iznesties un izrādīties, tad nu šodien esi sagaidījis laimīgo stundu.

Horoskops jaunavai

Šodien visu savu enerģiju un gribasspēku turpini virzīt valstiski patriotisku jautājumu risināšanai. Dzimtene pateicību parādā nepaliks. Šāda rīcība var nedaudz izjaukt tavus nākotnes plānus, bet upuris būs cēls.

Horoskops svariem

Priekšnieki un visi, kuriem nebūs slinkums, vēlēsies tevi izrīkot, pakritizēt, vai pamācīt kā atšķirt dzīves krāsas. Tad nu uzvelc visbiezāko ādu un nodrošinies ar labiem relaksantiem, kas būs vislabākais patvērums verbālo uzbrukumu brīžos.

Horoskops skorpionam

Pat tava izslavētā intuīcija nepasargās tevi no pārsteiguma, kuru vari piedzīvot savā darba kolektīvā. Reakcija uz jaunumiem varētu būt samiernieciska ar nelielu skaudības piešprici.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari mēģināt paveikt neiespējamo. Tomēr prātīgāk būtu neķerties pie ambicioziem, uz nākotni orientētiem darbiem. Vislabāk būtu ļauties sava iekšējā kompasa iezīmētajam virzienam un tas noteikti rādīs mazākās pretestības virzienā.

Horoskops mežāzim

Dienu sagaidīsi pilns cīnītāja gara, bet lūko, lai lielais spars neizkūp kaut kur gaisā. Ja tavi uzdevumi ir pietiekoši reālistiski, kustini smadzenes, rociņas un datorpelīti, kamēr saule vēl augstu, jo vakarpuse darbam nebūs piemērota.

Horoskops ūdensvīram

Šodien var gadīties tā, ka tavas darbības var sagriezt kājām gaisā visu pasākumu pēdējā brīdī un tur jau neko daudz mainīt nebūs tavos spēkos. Paturi prātā šo iespējamību un gādā, lai darbības nebūtu destruktīvas.

Horoskops zivīm

Partnerībā lūkojies pēc samierinājuma, pamiera vai izlīguma, ja tev tas ir aktuāls. Izdosies tam, kuram lielāka pašpārliecība un spēja to praktiskā darbā nodemonstrēt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

Vakariņu šovā iesaistās TV skatītāji: ciemos uzņem skaistā Agneta

Vakariņu šovā iesaistās TV skatītāji: ciemos uzņem skaistā Agneta 4

Pirms kāda laika skatītāji tika aicināti pieteikties šovam ”Vakariņas četratā”. Uz aicinājumu atsaucās vairāk nekā 100 gribētāju, bet tikai divi, izturot rūpīgu atlasi, tika ielūgti ciemos pie aktrises Leldes Dreimanes un mūziķa Arvja Reika. Pauls Jonass no pasākuma bija spiests izstāties.

Maija Rozīte-Krištopane TV šovā priecē ar košu stilu

Maija Rozīte-Krištopane TV šovā priecē ar košu stilu 2

Piektdienas, 16. novembra, vakarā televīzijas skatītāju vērtējumam tika nodots šova ”Es mīlu tevi, Latvija” kārtējais raidījums. Valsts simtgades svētku nedēļā spēlē zināšanās par Latviju dalījās TV3 laika ziņu moderatore Maija Rozīte-Krištopane.

Rojs Rodžers viesojas “Extra Faktorā”, vērtē žūrijas un dalībnieku tērpus un pats nonāk “zem lupas”

Rojs Rodžers viesojas “Extra Faktorā”, vērtē žūrijas un dalībnieku tērpus un pats nonāk “zem lupas”

Jaunākā ”Extra Faktors” epizode ir īpaša ar to, ka atšķirībā no iepriekšējām šī ir filmēta Rīgas kinostudijā, proti, Latvijas populārākā šova ”X Faktors” norises vietā. Viesos šoreiz viena no spilgtākajām personībām Latvijas šovbiznesā – Rojs Rodžers, kurš pateiks, ko domā par Intara Busuļa, Markus Rivas un ”X Faktora” dalībnieku tērpiem.

Noskaidrotas trīs ''Lauku sētas'' finālistes

Noskaidrotas trīs ''Lauku sētas'' finālistes 18

”Lauku sētā” fināla priekšvakarā saimnieko tikai četras meitenes. Sērija sākas ar paziņojumu, ka nu katra ir par sevi – nekāda dalīšanās komandās. Nedēļa paiet īpaši smagā darbā, jo galu galā šī ir pēdējā pirms lielā fināla cīņas.

Līva Jaunozola svētku nedēļā sarīko vakariņas austrumu stilā

Līva Jaunozola svētku nedēļā sarīko vakariņas austrumu stilā 3

Valsts svētku nedēļā TV3 šovs ”Vakariņas četratā” viesojas pie dažādu profesiju pārstāvjiem – Nacionālā teātra direktora Jāņa Vimbas, grupas ”Da Gamba” mūziķa Daiņa Teņa un ”tautumeitas” Lauras Martas Līcītes, bet nedēļas noslēdzošajās vakariņās ciemos uzņēma tirdziņa ”Andele Mandele” rīkotāja Līva Jaunozola.

Video: mazā Sanita emocionāli sabrūk pēc vistas nokaušanas

Video: mazā Sanita emocionāli sabrūk pēc vistas nokaušanas 11

Ceturtdienas, 15. novembra, sērija būs asiņainākā šīs ”Lauku sētas” sezonas vēsturē. Pēc tam, kad dāmas būs sadalījušas un izķidājušas cūku, katrai būs jānokauj pa vistai. Mazā Sanita pēc uzdevuma paveikšanas izplūdīs asarās.

Ko pēc izkrišanas no “X Faktora” dara skatītāju mīlules Līga Priede un Jevgēnija Krupenkina?

Ko pēc izkrišanas no “X Faktora” dara skatītāju mīlules Līga Priede un Jevgēnija Krupenkina? 9

”X Faktora” krēslu izaicinājumā no šova izstājās daudzi skatītāju iemīļoti dziedātāji, tas radīja pārsteigumu un šoku ”X Faktora” vērotājos. Ir pagājis laiks un Skaties.lv sazinājās ar spilgtākajiem, talantīgākajiem dziedātājiem, kuri izkrita krēslu izaicinājuma kārtā, lai uzzinātu kā ievirzījusies viņu dzīve. Šoreiz uzzināsim ko pēc šova dara Līga Priede un Jevgēnija Krupenkina!

TV3 vakariņu šovā zib oranžs “ficuks”

TV3 vakariņu šovā zib oranžs “ficuks” 2

Trešdienas, 14. novembra, vakarā TV3 šovā ”Vakariņas četratā” ciemiņus uzņems grupas ”Tautumeitas” dalībniece Laura Marta Līcīte. Šī nedēļa vakariņu šovā rit svinīgi latviskās noskaņās, un arī trešais vakars nebūs izņēmums.