Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

Video: ar ko ''Carousel'' nāksies sacensties ''Eirovīzijas'' pusfinālā

Video: ar ko ''Carousel'' nāksies sacensties ''Eirovīzijas'' pusfinālā

Ir noskaidrotas visas šī gada ”Eirovīzijas” dziesmas, un valstu pārstāvji sadalīti pa pusfināliem. Lai sniegtu ieskatu par to, kāda būs konkurence katrā no pusfināliem, organizatori sagatavojuši nelielu video ieskatu katra pusfināla numuros. Lūk, kā uz konkurentu fona izskatās mūsu ”Carousel”!

''Lauku sētas'' Dzintars atklāj, kā atbrīvojies no postošas atkarības

''Lauku sētas'' Dzintars atklāj, kā atbrīvojies no postošas atkarības 2

Šovā ”Lauku sēta” iepazītais Dzintars Bumbiers laiku pēc spēles vada, pārdomājot dažādus savas dzīves aspektus un cerot savas atziņas dokumentēt jaunā filmā. Sarunā ar Skaties.lv viņš atklāj, ka ar pašiedvesmu vien savulaik atbrīvojies no postošas atkarības, kas jau bija sākusi valdīt pār viņa dzīvi, un ar šo pieredzi viņš labprāt dalītos ar citiem.

Visuvaroša zirgkope, armijniece, kurai apnikuši zaļknābji un daiļas slaucējas. ''Saimnieks meklē sievu'' kuplā skaitā pieteikušās arī dāmas

Visuvaroša zirgkope, armijniece, kurai apnikuši zaļknābji un daiļas slaucējas. ''Saimnieks meklē sievu'' kuplā skaitā pieteikušās arī dāmas 8

Pilnā sparā rit pieteikšanās vasaras karstākās mīlas spēles ”Saimnieks meklē sievu” jaunajai sezonai. Gatavi mesties mīlas atvarā ir jau desmitiem puišu, taču pieteikumu starpā ir paprāvs pulciņš dāmu – saimnieču! Skaties.lv jautāja seriāla veidotājiem, vai varētu atkārtoties Magones Burkas variants un iespēja uz savu saimniecību vest vīrus varētu tikt kādai saimniecei.

Austrālija ''Eirovīzijā'' atklāti un iespaidīgi atdarinās Igauniju

Austrālija ''Eirovīzijā'' atklāti un iespaidīgi atdarinās Igauniju 1

Nav noslēpums, ka pēc kāda interesanta numura parādīšanās ”Eirovīzijā” nākamā gada konkursā var sagaidīt vismaz vienu līdzīgu priekšnesumu. Šogad lielā Austrālija izvēlējusies uzkrītoši kopēt mazās Igaunijas pagājušā gada numuru, turklāt darīt to ļoti iespaidīgi.

TV3 startē jaunais šovs “Mazā lielā zvaigzne”

TV3 startē jaunais šovs “Mazā lielā zvaigzne” 1

Piektdienas, 15. marta, vakarā TV3 startēs jaunais šovs visai ģimenei ”Mazā lielā zvaigzne”, kurā viesosies sabiedrībā zināmi ļaudis un viņu bērni, kuri par saviem vecākiem atklās daudz pārsteidzošu lietu.

Uz “Gatava pārvērtībām” raujas vēl viena šovu zvaigzne

Uz “Gatava pārvērtībām” raujas vēl viena šovu zvaigzne 4

Pagājušās nedēļas nogalē tirdzniecības centrā ”Spice” norisinājās TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” pavasara atlase. Starp dāmām, kuras vēlas visas Latvijas priekšā piedzīvot vizuālas pārmaiņas, bija arī pirms trīs gadiem TV ekrānos iepazītā Ingrīda Bernšteine.

Izvēlētas visas šā gada ''Eirovīzijas'' dziesmas, Latvijai pagaidām prognozē pēdējo vietu

Izvēlētas visas šā gada ''Eirovīzijas'' dziesmas, Latvijai pagaidām prognozē pēdējo vietu 16

11. martā pēdējās šā gada ”Eirovīzijas” konkursa dalībvalstis atklājušas māksliniekus un dziesmas, kuras šogad pārstāvēs valsts godu konkursā. Līdz ar to konkursa 41 valstu pārstāvji ir nokomplektēti, un bukmeikeri naski sāk izteikt prognozes par iespējamo rezultātu. Diemžēl Latvijai sākums iezīmējas bēdīgs – pagaidām aptaujās mūsu ”Carousel” ieņem pēdējo vietu.

''Gatava pārvērtībām'' ekspertu vadībā saposties pieteicies arī ''Patiesības spoguļa'' slavenais pāris

''Gatava pārvērtībām'' ekspertu vadībā saposties pieteicies arī ''Patiesības spoguļa'' slavenais pāris 4

Aizvadītajā nedēļas nogalē tirdzniecības centrā ”Spice” norisinājās pavasara atlase šovam ”Gatava pārvērtībām”, kurā šoreiz piedalīties bija aicināti arī kungi. Skaties.lv atlasē sastapa ekrānos jau redzētas sejas – Maigoni un Daci, kuri pirms diviem gadiem startēja ”Patiesības spogulī”, bet nu kā pāris pieteica sevi stila pārvērtībām.

Renāra Kaupera dēls TV šovā amizanti pārstāsta tēva biogrāfiju

Renāra Kaupera dēls TV šovā amizanti pārstāsta tēva biogrāfiju 2

Svētdienas, 10. marta, vakarā televīzijas skatītāju vērtējumam tika nodots TV3 lielā svētdienas šova ”Es mīlu tevi, Latvija” otrais raidījums. Cīņa izvērtās īpaši aizraujoša, jo pirmo reizi šova vēsturē Jana Duļevska savā komandā bija aicinājusi četrus dalībniekus.

„Šāda ir veiksmīga sieviete!” Žanna Dubska komentē Lanas pārvērtības TV3 šovā

„Šāda ir veiksmīga sieviete!” Žanna Dubska komentē Lanas pārvērtības TV3 šovā 41

Šonedēļ TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” vizuālas pārmaiņas piedzīvoja 21 gadu vecā Lana no Bauskas. Pēc raidījuma noskatīšanās daudzi skatītāji kritiski vērtējuši gan modes ekspertes Žannas Dubskas lēmumu nogriezt jaunās māmiņas garos matus, gan arī jauno stilu, kas, kā spriež šova fani, sievieti padarījis ievērojami vecāku par saviem gadiem.

“Joprojām mēģinu neskatīties spogulī.” “Gatava pārvērtībām” Lana arvien pārdzīvo par nogrieztajiem matiem

“Joprojām mēģinu neskatīties spogulī.” “Gatava pārvērtībām” Lana arvien pārdzīvo par nogrieztajiem matiem 41

Trešdienas, 6. marta, vakarā TV3 skatītāji bija liecinieki, kā vizuālas pārvērtības piedzīvo 21 gadu vecā Lana Petrokaite no Bauskas. Pēc raidījuma noskatīšanās šova fanu kritikas krustugunīs nonākusi stiliste Žanna Dubska. Modes ekspertei daudz pārmests par Lanas matu nogriešanu, tāpat daudzi šaubās, ka Žannas radītais tēls bijis jaunajai sievietei vispiemērotākais. Bet ko par savu jauno imidžu saka pati ”Gatava pārvērtībām” dalībniece?