Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 14. maijs

Krišjānis, Elfa, Aivita, Elvita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Šovi” aktualitātes

TV3 vakariņu šovā piedalās īpaši izvēlīgi ciemiņi

TV3 vakariņu šovā piedalās īpaši izvēlīgi ciemiņi 2

TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šajā nedēļā sapulcināta raiba kompānija – cits pēc cita viesus uzņems modes mākslinieks un stila eksperts Aleksandrs Pavlovs, veselīga dzīvesveida trenere un blogere Nika Linde, dziedātāja un šova ”X Faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova un ”Bigbank Latvija” vadītājs Ģirts Kurmis.

Šovu zvaigznes Jeļenas turku vīrs beidzot ieradies Latvijā

Šovu zvaigznes Jeļenas turku vīrs beidzot ieradies Latvijā 17

Mātes dienā ar ģimenisku foto savus uzticīgos fanus iepriecinājusi TV3 iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” efektīgā dalībniece Jeļena Karadžana (agrāk – Petrova). Viņa pirmo reizi padalījusies ar bildīti, kurā iemūžināta kopā ar meitiņu un mīļoto vīru.

Foto: ieskats šova "Balss maskā" fināla aizkulisēs

Foto: ieskats šova "Balss maskā" fināla aizkulisēs 1

Svētdienas, 9. maija, vakarā kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 gaidāms šova ”Balss maskā” lielais fināls, kurā par uzvarētāja titulu sacentīsies trīs spēles dalībnieki – Fēnikss, Saules meita un Baltais vilks.

TV3 operāciju šova Sanita tikusi pie skaista smaida

TV3 operāciju šova Sanita tikusi pie skaista smaida 3

Divu bērnu māmiņa Sanita, kura pērnā gada rudenī uzmirdzēja vērienīgajā plastisko pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, šopavasar piedzīvojusi skaistas pārvērtības – viņa ieguvusi žilbinošu smaidu, un tas ļāvis viņai uzplaukt kā krāšņam ziedam.

Sieviete ar “pipariņu”! Mīlas šova Sendija atklāj, kā viņā sadzīvo seksualitāte ar nosvērtumu un viedumu

Sieviete ar “pipariņu”! Mīlas šova Sendija atklāj, kā viņā sadzīvo seksualitāte ar nosvērtumu un viedumu 25

Viena no seksīgākajām un temperamentīgākajām otrās sezonas ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniecēm ir Sendija, kura devās uz randiņu ar nosvērto Artūru. Sendijas jautājumi, pikantā fotosesija mulsināja vīrieti, par to sieviete saka, ka kungiem mulsums ir jāatstāj dāmu pārziņā. Sendija joprojām ir brīva sieviete un bauda brīvības sajūtu.

Šovu zvaigzne Jeļena atrāda, kā izskatās bez grima

Šovu zvaigzne Jeļena atrāda, kā izskatās bez grima 25

Ar atklātiem kadriem savus atbalstītājus sociālajos tīklos šonedēļ iepriecinājusi TV3 iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” efektīgā dalībniece Jeļena Karadžana (agrāk – Petrova). Par šovu veterāni dēvētā sieviete, kura allaž izskatās nevainojami sapucējusies, nu plašākai sabiedrībai parādījusi savu dabas doto skaistumu.

Transpersona Madara vāc naudu dzimuma maiņas operācijai

Transpersona Madara vāc naudu dzimuma maiņas operācijai 403

Platu soli pretim savam sapnim kļūt par pilnvērtīgu sievieti spērusi Madara Marta Šterna, kuru kā transpersonu Latvija pērnruden iepazina plastisko pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, – viņa pieņēmusi lēmumu uzsākt ziedojumu vākšanu dzimuma maiņas operācijai, ko plānots veikt Taizemē.

“Gandrīz ideālās vakariņas” šonedēļ pulcē gardēžus

“Gandrīz ideālās vakariņas” šonedēļ pulcē gardēžus 6

Pirmdien, 3. maijā, plkst. 18.10 kanāla TV3 un televīzijas Go3 raidījums ”Gandrīz ideālas vakariņas” pulcēs ārkārtīgi jestrus, draudzīgus un humora pilnus gardēžus – pasākumu vadītāju Arvi Zēmani, dziedātāju Alisi Kanti, vairāku pavārgrāmatu autori un RIMI gardēdi Signi Meirāni, kā arī ballīšu iegriezēju mūzikas ritmos – DJ Jāni Spingu.

Pieslēdzies! Klāt “Balss maskā” otrās sezonas pusfināls

Pieslēdzies! Klāt “Balss maskā” otrās sezonas pusfināls 35

Svētdienas, 2. maija, vakarā pie skatītājiem dodas muzikālā šova ”Balss maskā” otrās sezonas pusfināls. Minēšanas spēlē ir palikuši četri dalībnieki, un jau šovakar noskaidrosies, kuri trīs turpinās cīņu finālā, bet kuram masku nāksies noņemt.