Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Horoskops vērsim

Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Horoskops dvīņiem

Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Horoskops vēzim

Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Horoskops lauvai

Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Horoskops jaunavai

Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Horoskops svariem

Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Horoskops skorpionam

Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Horoskops strēlniekam

Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

Horoskops mežāzim

Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Horoskops zivīm

Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

''X Faktora'' zvaigzne Līga Rīdere nāk klajā ar jaunu hitu

''X Faktora'' zvaigzne Līga Rīdere nāk klajā ar jaunu hitu 1

”X Faktorā” iepazītie mākslinieki nepārstāj rosīties, kad šova filmēšanas kameras izslēgtas – katrs no tiem turpina iet pa iemīto mūzikas taciņu vēl sparīgāk. Izņēmums nav Līga Rīdere, kuras trumpis neapšaubāmi ir izjustas dziesmas latviešu valodā. Nupat viņa nodevusi sava talanta cienītājiem jaunāko veikumu.

Ventis sveic Magoni vārda dienā ar makanu karpu

Ventis sveic Magoni vārda dienā ar makanu karpu 10

23. jūlijā vārda dienu svin Magones, tostarp, ”Saimnieks meklē sievu” leģenda Magone Burka, tagad Šutoviene. Apsveikt bijušo līgavu ar portāla Skaties.lv starpniecību vēlas arī kandavnieks Ventis Vītols, kuru Magone savulaik izvēlējās par vīru šova ietvaros un kuram dzemdēja dēlu.

Kāpēc vadītāja pameta slavenību šovu? Evelīnas Pārkeres viedoklis

Kāpēc vadītāja pameta slavenību šovu? Evelīnas Pārkeres viedoklis

Liela ažiotāža izcēlusies ap šovu ”Gribi kļūt slavens?” – izplatīts paziņojums, ka tā vadītāja vairs nebūs Evelīna Pārkere. Lai pieliktu punktu baumām, Evelīna publiskojusi video, kurā akcentē, – situācijā bez vainas nav neviena no pusēm, taču, lai pati netiktu padarīta par grēkāzi, vēlas paust arī savu redzējumu uz notikumiem.

“Transleiteris” izsmej Evelīnas Pārkeres runas stilu

“Transleiteris” izsmej Evelīnas Pārkeres runas stilu 4

Pagājušās nedēļas izskaņā kļuva zināms, ka ”jūtūbere” un sociālo tīklu zvaigzne Evelīna Pārkere pieņēmusi lēmumu atteikties no interneta šova ”Gribi kļūt slavens?” vadītājas lomas. Fakts nav palicis bez ievērības vietējo jokdaru aprindās.

Slavas tīkotāju šova ballīte izgāžas ar skaļu blīkšķi

Slavas tīkotāju šova ballīte izgāžas ar skaļu blīkšķi 11

Pirmdien, 15. jūlijā, pie skatītājiem devās šova ”Gribi kļūt slavens?” otrā epizode, kurā 10 jaunajiem censoņiem bija jātiek galā ar pirmo uzdevumu – sarīkot neaizmirstamu šova atklāšanas ballīti. Kā noskaidrojās sērijas noslēgumā, ballīte noslēdzās vēl īsti nesākusies.