Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. maijs

Venta, Salvis, Selva

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neatkarības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam darba devēju un kolēģu priekšā. Padomā, vai visas savus ceļus un plānus vajag atklāt, kā kārtis uzvarētā spēlē.

Horoskops vērsim

Partnerattiecību virzītājspēks būs skaidra valoda un dabīga cilvēcīga vēlme pēc neuzspēlēta reālisma. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot, ja būs kopēja saimnieciskās darbības platforma.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuri bieži paliek ārpus tavas uzmanības zonas. Varbūt ir pienācis laiks likt lietā uzkrāto pieredzi un mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vēzim

Darba un biznesa frontē rokas niezēs ātrāk ķerties pie saplānotajām lietām. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un nereālām idejām.

Horoskops lauvai

Šodien uzņemies rūpes nevis paša ambīciju apmierināšanai, bet lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem kolēģiem un sabiedrotajiem. Ja tava rīcība būs balstīta izdzīvotā pieredzē, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops jaunavai

Visas svarīgās sarunas un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, kad tavs prāts spēs apstrādāt informāciju racionāli un abstrakti. Šodien lieti noderēs prasme objektīvi novērtēt attiecības visās iespējamajās dzīves frontēs.

Horoskops svariem

Apzinīgi un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā. Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu. Iespējams, tas nebūs patīkamākais un taisnākais ceļš.

Horoskops skorpionam

Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības unikālo un neaizvietojamo dabu. Ja pārāk aizrausies ar savu ideju un projektu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos.

Horoskops strēlniekam

Sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu plašo informatoru, ziņotāju un vienkārši noderīgu cilvēku loku, lai panāktu to, kas nav izdarāms ejot oficiālo un likumīgo ceļu.

Horoskops mežāzim

Šodien virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops ūdensvīram

Lielu pirkumu veikšanai vai svarīgu investīciju uzsākšanai atmet ar roku. Šodien veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti krātā pieredz un arī sakari noderēs.

Horoskops zivīm

Notikumi, kuros nāksies ņemt dalību, neļaus tos ietekmēt, bet tie ietekmēs tevi. Savas personības spilgtākās un varošākās šķautnes varēsi eksponēt tikai īpaši piepūloties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

Tas ir oficiāli! Telavivā uz ''Eirovīzijas'' šovu ieradusies Madonna

Tas ir oficiāli! Telavivā uz ''Eirovīzijas'' šovu ieradusies Madonna

Šī gada lielākā intriga ”Eirovīzijas” sakarā ir nevis pats konkurss, bet popmūzikas karalienes Madonnas iespējamā kāpšana uz skatuves. Kaut arī baumas par to, ka dzīvā leģenda ieradīsies baudīt šovu Telavivā oficiāli tika apstiprinātas šajā trešdienā, mūziķe līdz pat šim brīdim tā arī nav redzēta nevienā ar ”Eirovīziju” saistītā pasākumā un pat šodien notiekošajā kameru mēģinājumā viņas vietā bija klusums 25 minūšu garumā. Taču fani var būt mierīgi – popmūzikas karaliene jau ir klāt un, naktī izbaudījusi Telavivas ainas, atpūšas savā viesnīcas numuriņā.

Vai tu jau pieteicies ''Lauku sētai''? Video: sezonas jautrāko brīžu retrospekcija

Vai tu jau pieteicies ''Lauku sētai''? Video: sezonas jautrāko brīžu retrospekcija

Tavs vasaras lielākais piedzīvojums jau klauvē pie durvīm – šobrīd aktīvi gaidām interesentu pieteikumus uz ilgi gaidīto televīzijas šova ”Lauku sēta” jauno sezonu. Lai tevi vēl vairāk iedvesmotu, Skaties.lv izveidojis īsu atskatu uz šovu ar spilgtākajiem fragmentiem par to, kas piedzīvots šova laikā un cik aktīvi strādāja dalībnieki.

Dejotājas Lienes Stepenas meitas TV šovā pārsteidz ar īpašu triku

Dejotājas Lienes Stepenas meitas TV šovā pārsteidz ar īpašu triku

TV3 ēterā piektdienas, 17. maija, vakarā noslēgsies šovs visai ģimenei ”Mazā lielā zvaigzne”, kurā ik nedēļu iespējams uzzināt daudz ko jaunu sabiedrībā zināmiem cilvēkiem. Sezonas pēdējā raidījumā skatītāji būs liecinieki arī kādam akrobātiskam trikam.

Negaidīts pārsteigums! ''Eirovīzijā'' Telavivā ieradies arī Markus Riva; ko viņš šovakar darīs?

Negaidīts pārsteigums! ''Eirovīzijā'' Telavivā ieradies arī Markus Riva; ko viņš šovakar darīs? 1

Izraēlas pilsētā Telavivā tūlīt sāksies ”Eirovīzijas” otrais pusfināls, kurā par vietu finālā cīnīsies arī mūsu ”Carousel”. Pārsteigums – atbalstīt mūziķus ieradies arī Latvijas atlases veterāns, kuru vietējā žūrija spītīgi nelaiž pie dziedāšanas starptautiskā arēnā – Markus Riva! Skaties.lv noķēra viņu uz ekskluzīvu sarunu.

Vai ''Carousel'' iekļūs ''Eirovīzijas'' finālā? Pirmās prognozes no Telavivas

Viedoklis no Telavivas Vai ''Carousel'' iekļūs ''Eirovīzijas'' finālā? Pirmās prognozes no Telavivas 5

Jau pēc dažām stundām būs vērojams ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa otrais pusfināls. Tajā startēs gan mūsu ”Carousel”, gan līderis pēc bukmeikeru prognozēm – Nīderlandes pārstāvis Dankans Lourenss. Taču nost ar bukmeikeriem! Ņemot vērā šogad izteikto etnisko balsojumu, vienīgais, kurš var būt drošs par vietu finālā ir Krievijas pārstāvis Sergejs Lazarevs. To, kas šobrīd notiek Telavivā, ekskluzīvi Skaties.lv komentē uz vietas esošais žurnālists un bloga aizrobezas.lv autors Jānis Ogle.

Kāpēc Sanmarīno var uzvarēt ''Eirovīzijā''? Negaidīts pavērsiens pirmajā pusfinālā; bukmeikeru prognozes pilnībā izgāžas

Kāpēc Sanmarīno var uzvarēt ''Eirovīzijā''? Negaidīts pavērsiens pirmajā pusfinālā; bukmeikeru prognozes pilnībā izgāžas

Pirmā ”Eirovīzijas” pusfināla rezultāti šogad vairāk nekā pārsteidzoši – teju pusei finālā iekļuvušo bukmeikeri iepriekš nedeva nekādas cerības. Vai šogad ekspertu prognozes izgāzīsies? Šī noteikti ir patīkama ziņa Latvijas ”Eirovīzijas” faniem, jo mūsu mākslinieki pēc bukmeikeru prognozēm joprojām ir stabili pēdējie.

Sākusies pieteikšanās TV šova “Lauku sēta” jaunajai sezonai

Sākusies pieteikšanās TV šova “Lauku sēta” jaunajai sezonai 9

Izsludināta pieteikšanās LNT šovam ”Lauku sēta”, kas ierasti spēles dalībniekiem izvēršas par jautru un piedzīvojumiem bagātu vasaru Latvijas laukos. Turklāt šogad tiek meklēti ne vien dalībnieki, bet ir arī iespēja pieteikt savu saimniecību, kurā uzņemt 12 čaklus un strādīgus palīgus.