Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. decembris

Alvīne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops vēzim

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops lauvai

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops jaunavai

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops svariem

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops skorpionam

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops strēlniekam

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops mežāzim

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops zivīm

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Šovi

''X Faktorā'' uzvar Elīna Gluzunova

''X Faktorā'' uzvar Elīna Gluzunova 152

Svētdienas, 15. decembra, vakarā ar Elīnas Gluzunovas uzvaru noslēdzās šova ”X Faktors” trešā sezona. Otrajā vietā palika Diāna Paško, bet trešo ieguva Klāvs Ozols. Skaties.lv piedāvā ieskatīties fināla kadros un vēlreiz baudīt izšķirošos numurus.

Pieslēdzies! ''X Faktora'' fināla TIEŠRAIDE

Pieslēdzies! ''X Faktora'' fināla TIEŠRAIDE 179

Tas mirklis ir klāt! Jau šovakar tiks noskaidrots ”X Faktora” trešās sezonas uzvarētājs, un to izlemsiet vienīgi jūs, skatītāji! Pieslēdzies tiešraidei un izvēlies savu favorītu!

Ekskluzīvs ieskats aizkulisēs: kas mūs sagaida ''X Faktora'' finālā

Ekskluzīvs ieskats aizkulisēs: kas mūs sagaida ''X Faktora'' finālā 109

Jau svētdienas, 15. decembra, vakarā lielajā ”X Faktora” finālā uz skatuves kāps Elīna Gluzunova, Diāna Paško un Klāvs Ozols, lai cīnītos par sezonas labākā mūziķa titulu. Jau no sestdienas agra rīta Rīgas Kinostudijā notiek mēģinājumi, uz kuriem ieradušies arī jau izbalsotie dalībnieki. Skaties.lv piedāvā iespēju ieskatīties aizkulisēs brīdi pirms fināla.

"Akropoles Faktors" finišē! Klāvs un Diāna viens otram veido fināla koncerta stilu!

"Akropoles Faktors" finišē! Klāvs un Diāna viens otram veido fināla koncerta stilu! 19

Līdz ar “X Faktora” finālu esam nonākuši arī pie pēdējās “Akropoles Faktora” sērijas, kurā mūsu finālisti – Klāvs Ozols un Diāna Paško – viens otram izvēlēsies skatuves stilu savā gaumē. Visas šīs nedēļas dalībniekus pucēja un ģērba profesionāli stilisti, tāpēc nu nāksies likt lietā pašiem savu fantāziju un gaumes izjūtu, lai sapostu kolēģi pēdējam šova koncertam.

Ienākumi no ''X Faktora'' fināla balsojuma tiks ziedoti bērnu ārstēšanai

Ienākumi no ''X Faktora'' fināla balsojuma tiks ziedoti bērnu ārstēšanai 3

Svarīga ziņa ”X Faktora” faniem – pamainīti balsošanas noteikumi lielajā finālā. Atbalstīt savu favorītu joprojām varēsi ar telefona zvanu, taču tas būs dārgāks. Bet tas viss cēla mērķa vārdā – ienākumi, kas iegūti par fināla balsojumiem, tiks ziedoti labdarības akcijai ”Eņģeļi pār Latviju”.

Vakariņu šova lustīgākā nedēļa noslēdzas ar pamatīgu ālēšanos

Vakariņu šova lustīgākā nedēļa noslēdzas ar pamatīgu ālēšanos

Ceturtdienas, 12. decembra, pievakarē TV3 noslēdzās izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” kārtējais raidījums cikls, un šajā vakarā jautrā kompānija – TV šovu producents Dāvis Valdnieks, radošā personība Līga Rīga un māksliniece Ieva Cipruse – devās ciemos uz Latgali pie iepazīšanās spēles ”Saimnieks meklē sievu” varoņa Oskara Bērziņa.

“Betsafe”: “X Faktora” favorīte ir Elīna, bet cīņa būs “asiņaina”

“Betsafe”: “X Faktora” favorīte ir Elīna, bet cīņa būs “asiņaina” 50

Daudzu televīzijas skatītāju iemīļotais televīzijas šovs ”X Faktors” ievirzījies finiša taisnē, līderos izvirzot trīs dalībniekus, kuri cīnīsies par uzvaru. Šobrīd labākās izredzes triumfēt konkursā ir topošajai māmiņai Elīnai Gluzunovai, no kuras nedaudz atpaliek Diāna Paško un Klāvs Ozols, uzskata ”Betsafe” bukmeikeri.

Dāvis Valdnieks atvainojas par savu aso izrunāšanos vakariņu šovā

Dāvis Valdnieks atvainojas par savu aso izrunāšanos vakariņu šovā 3

TV3 izklaidējošais šovs ”Vakariņas četratā” šonedēļ vienkopus pulcējis visnotaļ kolorītu kompāniju – mēroties spēkiem kulinārijas un viesu uzņemšanas mākā piekritis TV producents Dāvis Valdnieks, iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Oskars Bērziņš, radošā personība Līga Rīga un māksliniece Ieva Cipruse.

Vitālijs ir pagātne! Saimnieku šova līgaviņa Lana piedzīvo satriecošas skaistuma pārvērtības un gatava jaunai dzīvei

Tikai Skaties.lv Vitālijs ir pagātne! Saimnieku šova līgaviņa Lana piedzīvo satriecošas skaistuma pārvērtības un gatava jaunai dzīvei 39

Pēc nedienām ‘’Saimnieks meklē sievu’’ dalībnieka Vitālija sētā ir pagājis laiks, un skaistās rīdzinieces Lanas sirds sadzijusi pēc vilšanās. Iezīmējot jauna dzīves posma sākumu, Lana devās uz skaistuma salonu ‘’Silvana’’’, lai tiktu pie jauna imidža, kas liks sarosīties vīriešiem. Ko tagad teiks Vitālijs?