Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. februāris

Zane, Zuzanna

Horoskops aunam

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi lauzties aizslēgtās durvīs. Personīgo attiecību lauciņā var uzziedēt ledus puķes. Ledus puķes parasti veidojas, ja attiecību temperatūra ir zem nulles.

Horoskops vērsim

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja atmetīsi visus stereotipus un senās pieredzes par līdzīgo, vinnesta varbūtība daudzkārt palielināsies.

Horoskops dvīņiem

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops vēzim

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops lauvai

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar tiesībām ģimenē vai kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu.

Horoskops jaunavai

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka varēsi vilkt ne tikai savu vezumu, bet pieķert klāt arī kolēģu vai partneru nesamo. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops svariem

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Horoskops skorpionam

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentu no materiālā uz garīgo vai arī otrādi. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops strēlniekam

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var iezagties pa kādai neuzticības plaisai, dēļ agrāk neizrunātām lietām.

Horoskops mežāzim

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta zelta ādere. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu pie medījuma sadales.

Horoskops ūdensvīram

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem.

Horoskops zivīm

Tevi mēģinās izslēgt no spēles, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes būs kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu taisnību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Līksme pensionāru grupā, vietulībā ar tēju un jaunas attiecības: kā mīlas svētkus nosvinēja ''Saimnieks meklē sievu'' zvaigznes

Līksme pensionāru grupā, vietulībā ar tēju un jaunas attiecības: kā mīlas svētkus nosvinēja ''Saimnieks meklē sievu'' zvaigznes 5

14. februārī Latvija svinēja Valentīndienu – kamēr daļa tautas pārpludināja sociālos tīklus ar romantiskām kopbildēm, vientuļās sirdis vēl jo skaudrāk izjuta vienatni vai centās sevi iepriecināt ar kādu gardumu. Skaties.lv kopā ar Ēnu dienas jauniešu komandu sazinājās ar daļu ”Saimnieks meklē sievu” ceturtās sezonas varoņu, lai noskaidrotu, pie kuras svinētāju puses tad šajos svētkos piederēja mūsu ekrānu mīluļi.

20 gadu jubilejas sezonā TV3 atgriežas iemīļotais šovs “Dziesmu duelis”

20 gadu jubilejas sezonā TV3 atgriežas iemīļotais šovs “Dziesmu duelis” 16

Kanāls TV3, sagaidot 20. dzimšanas dienu, uzsāk jaunu tradīciju – turpmāk skatītāji ar aizraujošiem un izklaidējošiem nedēļas nogales šoviem tiks iepriecināti arī piektdienu vakaros. Pirmais no tiem ir krāšņais un muzikālais šovs ”Dziesmu duelis”, kura pirmais raidījums kanālā TV3 būs vērojams jau 2. martā. Jauno šova sezonu vadīs spilgtā televīzijas dīva Baiba Sipeniece-Gavare, bet komandu kapteiņu ampluā iejutīsies trīs lieliski profesionāļi Normunds Jakušonoks, Uldis Marhilēvičs un Kārlis Lācis.

Magone piedāvā savas šogad pirmās dzejas vārsmas

Magone piedāvā savas šogad pirmās dzejas vārsmas 11

Nevari sagaidīt, kad ziema būs galā, atkal čivinās putniņi un plauks pumpuri? Londonā dzīvojošā dzejniece un šovu zvaigzne Magone Burka ir sagatavojusi īpašu dzejoli visiem pavasara gaidītājiem, ko laipni prezentē tautiešiem ar Skaties.lv starpniecību.

"Kāzas nekur nepaliks." TV3 šova mammas stāsts, kādēļ mīļotais viņu bildinājis tikai pēc 15 gadu kopdzīves

"Kāzas nekur nepaliks." TV3 šova mammas stāsts, kādēļ mīļotais viņu bildinājis tikai pēc 15 gadu kopdzīves 4

Šonedēļ ”Tēta nedienas Latvijā” viesojās Bērzkrogā, kur mīlestībā un saticībā ģimenes ligzdiņu savijuši Lauris Daiders un Lelde Jaukule. Pāris kopā dzīvo jau 15 gadus, un kopdzīve svētīta ar diviem dēliem, bet abi joprojām nav apprecējušies. Pēc TV3 šova Lelde portālam Skaties.lv atklāja patiesību, kādēļ joprojām attiecības nav noformējuši oficiāli.

Viens nodzeras un atkopjas, cits norobežojas no skatuves un pārceļas uz ārzemēm! Uzvara TV šovā – ieguvums vai dzīves posts?

Viens nodzeras un atkopjas, cits norobežojas no skatuves un pārceļas uz ārzemēm! Uzvara TV šovā – ieguvums vai dzīves posts?

Latvija 21. gadsimtā piedzīvojusi astoņus lielus realitātes šovus, kuru mērķis ir valstij (un pasaulei?) dot jaunus talantīgus mūziķus un dziedātājus. Pirmais noslēdzās 2003. gadā ar Chilli jeb Ilvas Štāles uzvaru ”Talantu fabrikā”, bet pēdējais mums visiem vēl ir svaigā atmiņā – 3. decembra vēlā vakarā ”X Faktorā” triumfēja Arturs Gruzdiņš. Ko šie cilvēki dara tagad?

Saimnieku šova visu laiku iekārotākā līgaviņa pametusi Latviju

Saimnieku šova visu laiku iekārotākā līgaviņa pametusi Latviju 9

Ceturtās ”Saimnieks meklē sievu” sezonas dalībniece, simpātiskā blondīne Ance Lelde, iegāja spēles vēsturē kā meitene, kuru uz saimniecībām aicināt vēlējās uzreiz trīs brašuļi. Diemžēl Latvijas puišiem kādu laiku uz smuko Anci vairs acis nemest – meitene pēc spēles pametusi valsti.

Pēc 15 gadu kopdzīves TV3 šovā beidzot bildina mīļoto

Pēc 15 gadu kopdzīves TV3 šovā beidzot bildina mīļoto 9

Trešdienas, 7. februāra, vakarā TV3 skatītāji bija liecinieki vienam no mūža aizkustinošākajiem brīžiem. Šova ”Tēta nedienas Latvijā” otrā raidījuma galvenais varonis Lauris pēc 15 gadu kopdzīves beidzot apņēmies pie altāra vest savu mīļoto un divu dēlu māmiņu Leldi. Šis bija otrais gadījums, kad ģimenes šovā izskanēja bildinājums.

Dzērumu Mārtiņš pārpratis situāciju; kas patiesībā slēpjas aiz ''Facebook'' vīrusa

Dzērumu Mārtiņš pārpratis situāciju; kas patiesībā slēpjas aiz ''Facebook'' vīrusa 2

Pēc tam, kad pie Skaties.lv vērsies slavenais Dzērumu Mārtiņš jeb Mārtiņš Bankevics no ”Patiesības spoguļa”, lai  brīdinātu tautu par bīstamu datorvīrusu, viņa sieva Laura vēlas precizēt dažas detaļas. Kā izrādās, Mārtiņš mazliet pārvērtējis savu popularitāti – viņa vārdā tomēr nav radīts datorvīruss. Taču šāda sērga pa ”Facebook” tiešām klejo.

Drosmīgas Latvijas sievietes otro sezonu izbaudīs imidža maiņu TV3 pārvērtību šovā

Drosmīgas Latvijas sievietes otro sezonu izbaudīs imidža maiņu TV3 pārvērtību šovā

Jau pēc nedēļas, 14. februārī, TV3 sāksies šova ”Gatava pārvērtībām” otrā sezona, kas turpmāk skatītājus priecēs trešdienu vakaros. Katrā raidījumā trīs dalībnieces, kuras spēs ar savu stāstu un motivāciju minūtes laikā pārliecināt ekspertus par savu gatavību pārvērtībām, iegūs iespēju iepazīties ar stila knifiem, kā arī izbaudīt ”Veselības centra 4” skaistuma un estētiskās ķirurģijas maģiju.