Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 23. aprīlis

Jurģis, Juris, Georgs

Horoskops aunam

Koncentrē visu savu uzmanību un interesi uz vienu – kopīgām interesēm. Atsakies no savtīgiem motīviem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai pasūtītāji pat ja viņu prasības neatbilst taviem priekšstatiem par pareizu rīcību.

Horoskops vērsim

Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar sabiedroto plāniem un idejām, jebkura problēma tiks atrisināta zibenīgi. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un neiekļausies komandā, paliksi viens ar visām nebūšanām.

Horoskops dvīņiem

Kādā brīdī tevi pārņems sajūta, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi uzkārs tevi kā vecu un jaudu zaudējušu datoru. Ļaujies palīdzībai un atmet domu, ka tu vienīgais saproti un spēj visu pavilkt. Nebaidies parādīt savu bezpalīdzību.

Horoskops vēzim

Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma. Kad uzrāviens būs beidzies, nododies tehnisku jautājumu un iemaņu apgūšanai. Vari iegādāties kādu aparatūru, saimniecības preces vai iepazīties ar jaunām datorprogrammām.

Horoskops lauvai

Šodien vari iemantot labā vadītāja slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tavi argumenti tiks ņemti vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Horoskops jaunavai

Visās savās izpausmēs – darbā vai citos apstākļos, saņemsi dāsnu atzinību un atbalstu. Demonstrējot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai nepatīkamam cilvēkam izsist sevi no sliedēm.

Horoskops svariem

Neskaitāmas nenozīmīgas lietas šodien pievilks tavu uzmanību un paņems daudz laika. Jutīsies kā mazais zobratiņš, kas ir saāķēts ar lielajiem, tomēr kustības ātrumu un ritmu nevar ietekmēt.

Horoskops skorpionam

Pat ja viss nav noticis pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Priecājies, ka viss kļuvis skaidrs tik īsā laikā, un dodies tālāk atpakaļ neskatoties.

Horoskops strēlniekam

Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo iztēli vai pedagoga talantu. Sacensībā būs panākumi, ja pats sastādīsi darba grafiku un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām.

Horoskops mežāzim

Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi. Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku labā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi un nemēģini klupināties pār vienu un to pašu akmeni.

Horoskops ūdensvīram

Ja esi pats sev darba devējs un darbu veicējs, nebūs ar ko strīdēties un darāmais ies no rokas. Ja tev ir vadība, kas diktē noteikumus un definē prioritātes, vari nonākt uzskatu pretrunās, kas mazinās darba efektivitāti un prieku.

Horoskops zivīm

Šodien vari saņemt kādu neordināru piedāvājumu, kuru labprāt pieņemsi. Iesaisti šajā darbā arī savus domubiedrus, kas visu pasākumu padarīs daudz priecīgāku un neaizmirstamāku.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

Plotņikova aizkustina sirdis kā Edīte Piafa

Plotņikova aizkustina sirdis kā Edīte Piafa 1

Šova ”Izklausies redzēts” pusfinālā kā ceturtā dalībniece uz skatuves kāpa aktrise Veronika Plotņikova, lai iejusties franču dziedātājas Edītes Piafas tēlā, izpildot dziesmu ”Padam Padam”.

Edgars Pujāts pirmo reizi aktiera karjerā uzvelk kleitu

Edgars Pujāts pirmo reizi aktiera karjerā uzvelk kleitu 1

Liepājas teātra un seriāla ”Svešā seja” aktierim Edgaram Pujātam, paša vārdiem runājot, vairs nav ko zaudēt, tādēļ šova ”Izklausies redzēts” pusfinālā startēja kā pašmāju kolorītā jokdare Jolanda Suvorova, izpildot ”Pusdienu dziesmiņu”.

Aija Vītoliņa pārtop par efektīgu blondīni

Aija Vītoliņa pārtop par efektīgu blondīni

Skanīgās balss īpašniece Aija Vītoliņa šova ”Izklausies redzēts” pusfinālā iesoļoja kā amerikāņu kantri dziedātāja Dollija Pārtone, izpildot dziesmu ”9 to 5”.

Ieviņš "Izklausies redzēts" skatuvi tricina knapos šortiņos

Ieviņš "Izklausies redzēts" skatuvi tricina knapos šortiņos 4

Svētdienas, 22. aprīļa, vakarā šova ”Izklausies redzēts” pusfinālu atklāja Atis Ieviņš. Rokmūziķis šova skatītājus priecēja ar grupas ”Guns N’Roses” solista Aksla Rouza enerģisku tēlojumu un dziesmas ”Welcome to the Jungle” roķīgu izpildījumu.

Klāt „Izklausies redzēts” pusfināls – likmes ir augstas

Klāt „Izklausies redzēts” pusfināls – likmes ir augstas 3

Klāt TV3 lielā svētdienas šova ”Izklausies redzēts” pusfināls, kurā tiks noskaidrots lieliskais četrinieks, kas cīnīsies lielajā finālā. Pārsteigumu šajā vakarā netrūks, un dalībnieki parūpējušies, lai pusfināla šova tēli paliktu atmiņā.

Video: veterinārārste, kura iekaroja latviešu sirdis! Noskaties "X Faktora" superfinālistes Līgas Rīderes priekšatlases uzstāšanos

Video: veterinārārste, kura iekaroja latviešu sirdis! Noskaties "X Faktora" superfinālistes Līgas Rīderes priekšatlases uzstāšanos

Kad viņa ar Latvijas “X Faktora” pirmās sezonas uzvarētāju Arturu Gruzdiņu satikās priekšatlasēs Valmierā, kas norisinājās vietējā kultūras centrā, viņi viens otram novēlēja iekļūšanu šova finālā. Tas piepildījās ar uzviju, un ne velti – dziedošā veterinārārste Līga Rīdere momentā iekaroja skatītāju simpātijas. Piedāvājam ieskatīties priekšnesumā, kas viņai pavēra durvis, par kurām iepriekš varēja tikai sapņot.

Raidījuma “5 garšas iedvesmai” piektā sērija jau šajā nedēļas nogalē!

Raidījuma “5 garšas iedvesmai” piektā sērija jau šajā nedēļas nogalē! 1

Piektajā raidījuma  ”5 garšas iedvesmai” sērijā – rudens gardums ķirbis. Gatavosim pikantu ķirbju krēmzupu ar garnelēm, iemācīsimies, kā pagatavot ķirbju risotto un saldajā – ķirbju crème brule!  Kā parasti raidījumā arī noderīgi pavārmākslas padomi un divas veselīgas un gardas ātrās receptes.

“Dievam jāsaka paldies, ka izturēju šo visu!” Pārvērtību šova zvaigzne atklāti par to, kā pēc vīra nāves audzinājusi piecus bērnus

“Dievam jāsaka paldies, ka izturēju šo visu!” Pārvērtību šova zvaigzne atklāti par to, kā pēc vīra nāves audzinājusi piecus bērnus 4

Vakar kanāla TV3 šovs ”Gatava pārvērtībām” sasniedza skaitli 30 jeb tieši tik dāmu jaunākajā sezonā mainījušas savu ārējo veidolu un dzīvi. Starp viņām ir arī 36 gadus vecā Arlita Meinsare no Saldus, kura, neskatoties uz skaudro dzīvesstāstu, nezaudē optimismu un audzina piecus bērnus, kā arī vienu mazbērnu.

TV šovu zvaigzne Rasma uzmirdz LNT ziņu vadītājas lomā

TV šovu zvaigzne Rasma uzmirdz LNT ziņu vadītājas lomā

Ceturtdienas, 19. aprīļa, vakarā LNT šova ”Superome” skatītāju uzmanībai tiks nodota piektā sērijā. Šajā reizē spriganā omīte Rasma ciemosies LNT studijā, kur satiks Laika ziņu vadītāju Māri Grigali un arī pati iejutīsies ziņu vadītājas ampluā.

Video: 17 gadīgā jauniete, kura kļuva par Bauskas lepnumu šovā "X Faktors"! Adrianas Miglānes atrādīšanās žūrijai pirms gada

Video: 17 gadīgā jauniete, kura kļuva par Bauskas lepnumu šovā "X Faktors"! Adrianas Miglānes atrādīšanās žūrijai pirms gada

Šī tolaik vēl tikai 17 gadus jaunā meitene internetā jau bija pazīstama pirms dziedošo talantu šova “X Faktors” sākuma. Un kā nu ne – Adrianai Miglānei jau tad bija 21 tūkstotis sekotāju bilžu sociālajā tīklā “Instagram”. Tas noteikti bija viens no iemesliem, kāpēc viņai izdevās aizsniegties līdz šova finālam, bet ne galvenais, jo balss runā pati par sevi.

Tetovējums būtu bērnu interesēs, bet... “Tēta nedienu” Laura atklāj, kur ģimene ieguldīs 500 eiro

Tetovējums būtu bērnu interesēs, bet... “Tēta nedienu” Laura atklāj, kur ģimene ieguldīs 500 eiro 13

TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” šonedēļ piedzīvotā sērija TV projekta vēsturē ieies kā pirmais gadījums, kad vecāki publiski saķildojas. Kamēr tētis Edgars uzskatīja, ka par daļu sūri, grūti pelnītās naudas viņš varētu sevi apbalvot ar tetovējumu, mammai Laurai bija citi plāni, kā tērēt iegūto naudas balvu. Kā pēc šova Skaties.lv atklāj trīs bērnu māmiņa, vīra sapnis par tetovējumu nav bez pamata.