Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Šovi

Uz Balvu Gunāru jau sākušas cierēt arī ārzemnieces

Uz Balvu Gunāru jau sākušas cierēt arī ārzemnieces 20

Šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībniekam Gunāram no Balviem pēc filmēšanās katra diena ir kā svētki, jo, atverot portālu ”Draugiem”, priekšā kārtējās dāmu vēstules! Šogad viņa popularitāte jau izgājusi starptautiskā arēnā – par latviešu donžuānu esot uzzinājušas sievietes no Krievijas un citām pasaules valstīm.

''Jā, bija šoks un sarūgtinājums.'' Markus Riva intervijā par emocijām, zaudējot cerības uz ''Eirovīziju''

Tikai Skaties.lv ''Jā, bija šoks un sarūgtinājums.'' Markus Riva intervijā par emocijām, zaudējot cerības uz ''Eirovīziju'' 11

Nupat izziņots ”Eirovīzijas” nacionālās atlases fināla devītnieks, un daudziem par lielu pārsteigumu tajā nav Markus Rivas vārda, lai arī viņa un Aminatas kopīgi radītais ”Impossible” ir viens no pārliecinošāk skatītākajiem atlases video. Markus piekrita īsi pēc rezultātu uzzināšanas aprunāties ar Skaties.lv, lai pastāstītu, ko jūt, kārtējo reizi tiekot nesaprotamu apstākļu dēļ izbrāķēts cīņā par iespēju pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijā”.

Adriana Miglāne pastāsta par dzīvi ar veģetatīvo distoniju

Adriana Miglāne pastāsta par dzīvi ar veģetatīvo distoniju 72

Šovā ”X Faktors” iepazītā dziedātāja Adriana Miglāne jau deviņus gadus cīnās ar veģetatīvo distoniju. Jauniete saņem daudz jautājumus saistībā ar slimību. Tāpēc ierakstījusi video, kurā izskaidro slimības ietekmi uz viņu un savas iekšējās sajūtas.

Ar Rutuļa piedzīvojumiem Sočos TV3 startē slavenību šovs "Zvaigznes ceļo"

Ar Rutuļa piedzīvojumiem Sočos TV3 startē slavenību šovs "Zvaigznes ceļo" 6

Piektdienas, 10. janvāra, vakarā TV3 ar jaunu sezonu atgriezās slavenību šovs ”Zvaigzne ceļo”, kura ietvaros kopā ar Latvijā populārām personībām televīzijas skatītājiem būs iespēja iepazīt sešas dažādas valstis. Atklāšanas raidījuma galvenais varonis bija dziedātājs Normunds Rutulis, kurš bija devies ceļojumā uz Sočiem.

''Lauku sēta'', jauns pārvērtību šovs. Kas mūs sagaida TV3 šosezon

''Lauku sēta'', jauns pārvērtību šovs. Kas mūs sagaida TV3 šosezon 29

Sācies jauns gads, kas TV draugiem nāk ar priecīgiem jaunumiem – būs daudz lielisku pašmāju šovu un seriālu. Pēc ilgākas gaidīšanas jau drīzumā ekrānos beidzot būs jaunā ”Lauku sēta”, bet tas ir tikai viens no pašmāju šoviem un seriāliem, kas mūs sagaida šosezon. Lūk, ko TV3 baudīsim šosezon!

Neparstākā Latvijas kandidāte uz ''Eirovīziju'': latviešu Billie Eilish jeb ANNNA un dziesma par krekliem

Neparstākā Latvijas kandidāte uz ''Eirovīziju'': latviešu Billie Eilish jeb ANNNA un dziesma par krekliem 27

Katru gadu, kad tiek izsludināti pašmāju ”Eirovīzijas” pretendenti, starp jau zināmiem vārdiem ir kāds ļoti intriģējošs jauniņais. Šogad tā ir ANNNA ar dziesmu ”Polyester”. Kamēr citi ”Eirovīzijā” dzied par mūžīgo mīlestību, viņa dzied par T krekliem un neparastā balss tembra dēļ klausītāji viņu jau kronējuši par latviešu Billie Eilish.

Foto: ar ballīti atklāta TV3 šova “Zvaigznes ceļo” jaunā sezona

Foto: ar ballīti atklāta TV3 šova “Zvaigznes ceļo” jaunā sezona 2

Otrdienas, 7. janvāra, pēcpusdienā Vecrīgas bārā ”Cuba Cafe” pulcējās sabiedrībā zināmi ļaudis, lai piedalītos TV3 ceļojumu projekta ”Zvaigznes ceļo” jaunās sezonas atklāšanā. Televīzijas skatītāju novērtējumam šova pirmā sērija tiks nodota jau šonedēļ.

DJ Rudd paziņo, ka šogad ''Eirovīzijas'' atlasē automātiski uzvarēs Markus Riva

DJ Rudd paziņo, ka šogad ''Eirovīzijas'' atlasē automātiski uzvarēs Markus Riva 14

Lieliem soļiem Latvijai tuvojas ”Eirovīzijas” prieki – dziesmu draugi nepacietīgi gaida ziņas par nacionālo atlašu kārtību un šī gada pretendentiem. Lai arī kandidātu saraksts vēl nav izsludināts, tikai retais vairs apšauba to, ka tajā būs Markus Riva. Vēl vairāk – pašmāju atlases ilggadējais eksperts DJ Rudd nupat nācis klajā ar paziņojumu, ka Rivu jau var saukt par šī gada uzvarētāju konkursā.