Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 16. augusts

Astra, Astrīda

Horoskops aunam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops vērsim

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops dvīņiem

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops vēzim

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops lauvai

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

Horoskops jaunavai

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops svariem

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops skorpionam

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops strēlniekam

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops mežāzim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops ūdensvīram

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops zivīm

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

Gundega Skudriņa: Ar visiem bijušajiem vīriešiem esmu naidā! Ar viņiem draudzīgas attiecības neizveidojas

Gundega Skudriņa: Ar visiem bijušajiem vīriešiem esmu naidā! Ar viņiem draudzīgas attiecības neizveidojas 11

Pēc jebkādām attiecībām, kādas bijušas divu mīlētāju starpā, kārtīgs pēcgaršas jautājums vienmēr ir: vai arī pēc visa piedzīvotā ir pareizi ar šo cilvēku palikt draugos, vai gluži otrādi, nerunāt ar viņu līdz mūža galam?! Raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” pasākumu rīkotāja, TV dīva un raidījumu vadītāja Gundega Skudriņa atzīst, ka viņai ne ar vienu no bijušajiem nav sanācis turpināt komunicēt, jo ar visiem paliek naidā!

Samanta Tīna: Man legingi viennozīmīgi ir bikses!

Samanta Tīna: Man legingi viennozīmīgi ir bikses! 23

Noteikti ikviens no mums ir ievērojis dāmas ielās, kuras kā savu ikdienas tērpu ir izvēlējušās maiku un legingus! Daži no mums mēdz jautāt, vai tiešām legingi ir bikses un, vai tiešām šāds komplekts būtu jāvelkā? Raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” dziedātāja Samanta Tīna norāda, ka tas ir apgalvojums, kuram nav pamatojuma!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Pasakaini foto: ''Dejo ar zvaigzni'' Martas Kalējas sapņu kāzas

Pasakaini foto: ''Dejo ar zvaigzni'' Martas Kalējas sapņu kāzas

Pagājušās nedēļas izskaņā laulības ostā iestūrēja dejotāja, šova ”Dejo ar zvaigzni” dalībniece Marta Kalēja un uzņēmējs Juris Irbe. Pēc kāzām Marta pieņēma vīra uzvārdu un nu dēvējama par Martu Kalēju-Irbi. Pāris kāzas saorganizēja mēneša laikā!

"X Faktora" pretendente Anna Ušakova: Ilgus gadus domāju, ka neesmu skaista, man bija ļoti zems pašvērtējums

"X Faktora" pretendente Anna Ušakova: Ilgus gadus domāju, ka neesmu skaista, man bija ļoti zems pašvērtējums 3

Šovā ”X Faktors” startē divdesmit trīs gadus vecā rīdziniece Anna Ušakova. Dziedātājas vārds nav svešs tiem, kuri ikdienā klausās mūziku krievu valodā un apmeklē dažādas ballītes, kurās uzstājas vietējie dziedātāji, kuri dzied krievu mēlē. Skaistā dziedātāja atklāj, ka viņai ir problēmas ar pašvērtējumu un viņa ik rītu sev saka, ka ir skaista.

Miks Dukurs "Blonde Voyage" drostalām sniedz intīmu koncertu; blondīnes viņu cienā ar kotletēm - šova sestā sērija!

Tikai Skaties.lv Miks Dukurs "Blonde Voyage" drostalām sniedz intīmu koncertu; blondīnes viņu cienā ar kotletēm - šova sestā sērija! 6

Pēc statistikas datiem, blondīnes pelna mazāk nekā brunetes, jo darba devēji uzskata tās par mazāk nopietnām un atbildīgām nekā tumšmates. Tas noteikti nav šis gadījums, jo šovā ”Blonde Voyage” startē sešas drosmīgas, atbildīgas un nopietnas blondīnes, kuras gatavas cīnīties, lai viena otrai pierādītu, ka ir labākā un izcīnītu 500 eiro lielu galveno balvu! Kura kuru?

“X Faktora” pretendente Kattie no Baltkrievijas paziņo, ka viņā neslēpjas nekādi „zemūdens akmeņi”

“X Faktora” pretendente Kattie no Baltkrievijas paziņo, ka viņā neslēpjas nekādi „zemūdens akmeņi” 1

Otrā sezona šovam ”X Faktors” ir īpaša. Tajā vēlas piedalīties ne tikai pašmāju jaunie dziedātāji, bet arī viesi no ārvalstīm. Uz dalību šovā pretendē Baltkrievijas jaunā, uzlecošā zvaigzne Kattie. Atšķirībā no vairuma ”X Faktora” dalībnieku jauniete trīs reizes ir piedalījusies savas valsts Eirovīzijas nacionālajā atlasē.

"X Faktora" pretendents Artūrs no Alūksnes bieži bauda romantiku vienatnē.  Viņš iemācījies pieklājīgi "atšūt" meitenes

"X Faktora" pretendents Artūrs no Alūksnes bieži bauda romantiku vienatnē. Viņš iemācījies pieklājīgi "atšūt" meitenes 14

Septiņpadsmit gadus vecais Rīgas Doma kora skolas audzēknis, alūksnietis Artūrs Pūpols ar savu eleganto tēlu atstāja iespaidu uz ļoti daudzām šova ”X Faktors” televīzijas atlases kārtas daiļavām. Jaunietis dzīvē pirmajā vietā liek mūziku, karjeras attīstību un tikai tad draugus, izklaidi un meitenes. Puisis ir brīvs, bet nealkst pēc mīlestības attiecībās.

''Nebaidos nodzīvot dzīvi viena, laimīga un ar diviem sapņu prinčiem blakus.'' Blondīņu šova vientuļās mammas Antras stāsts

''Nebaidos nodzīvot dzīvi viena, laimīga un ar diviem sapņu prinčiem blakus.'' Blondīņu šova vientuļās mammas Antras stāsts 19

”Blonde Voyage” dalībniecei Antrai šovs prasīja lielāku sagatavošanos nekā citām meitenēm. 30 gadus vecā gaišmate no Bēnes viena pati audzina divus un četrus gadus vecus dēlus. Sarunā ar Skaties.lv Antra atklāj, kā, sapņojot par laimīgu ģimeni, attapusies kā vientuļā mamma, kādiem dzīves pārbaudījumiem gājusi cauri un kāpēc dalību projektā uztver kā iespēju pāršķirt lapu jaunam sākumam savā dzīvē.

Toretto vērtējums ir skarbs! Starp šova "Blonde Voyage" skaistulēm iezīmējas līderes; Vladu izbrāķē

Tikai Skaties.lv Toretto vērtējums ir skarbs! Starp šova "Blonde Voyage" skaistulēm iezīmējas līderes; Vladu izbrāķē 6

Vasaras karstākā šova “Blonde Voyage” iepriekšējā sērijā pie sešām dalībniecēm ieradās viesis – Edgars Toretto. Viņš meitenes pārbaudīja liekot veikt divus uzdevumus – pirmais bija ”Patiesības orākuls”, kurā meitenes pašas viena otrai uzdeva anonīmus jautājumus, lai noskaidrotu, vai mīts par to, ka visas sievietes ir čūskas, ir patiess, otrs uzdevums – ”Bikini defilē”, kura laikā meitenēm bija jāparāda viss, uz ko viņas ir spējīgas!

Drosmīga atzīšanās: smukajai Vladai jau gadu nav bijis seksa

Drosmīga atzīšanās: smukajai Vladai jau gadu nav bijis seksa 14

Šova ”Blonde Voyage” ceturtajā sērijā pie meitenēm ieradās seksa un attiecību eksperts Edgars Toretto, kurš izaicināja meitenes atbildēt uz visai privātiem jautājumiem. Drosmīgā Vlada Ivanovska nekautrējās kameru priekšā paziņot, – viņa jau gadu ir brīva meitene un arī intīmām attiecībām šajā laikā nav ļāvusies.

''Jau skolas laikā kļuvu par mammu.'' Blondīnes Evitas neparastais stāsts ar laimīgām beigām

''Jau skolas laikā kļuvu par mammu.'' Blondīnes Evitas neparastais stāsts ar laimīgām beigām 13

”Blonde Voyage” dalībnieces Evitas āriene iemieso visu, ko cilvēki mēdz iedomāties, izdzirdot vārdu ”blondīne” – platīna krāsas cirtas, burvīgs augums, perfekts grims, īsi šortiņi un rozā apģērbs. Sarunā ar Skaties.lv Evita atklāj, kā izvēlējusies vispirms veidot ģimeni un tad karjeru, un to, kā ikdienā mēģina lauzt stereotipus par sevi kā dumju un iedomīgu Bārbiju.

Bikini defilē un patiesības orākuls! Edgars Toretto šova "Blonde Voyage" ceturtajā sērijā atklāj meiteņu dziļākos noslēpumus

Tikai Skaties.lv Bikini defilē un patiesības orākuls! Edgars Toretto šova "Blonde Voyage" ceturtajā sērijā atklāj meiteņu dziļākos noslēpumus 13

Blondīnes, blondīnes, blondīnes! Izrādās, ka pirms dažiem gadiem tika veikts pētījums, lai noskaidrotu atšķirības starp to, kā pasākumam gatavojas blondīnes un kā brunetes. Tajā piedalījās vairāk nekā 3 000 sieviešu, un rezultāti atklāja, ka gaišmatēm, lai pilnībā sapostos, nepieciešamas vidēji 6 minūtes vairāk nekā viņu tumšmatainajām līdzgaitniecēm. Blondīnes ir gatavas doties pēc aptuveni 72 minūtēm, savukārt brunetes – 66.

Ugunsgrēkā izpostītajai Dagņa saimniecībai atbalstu sniegusi Magone

Ugunsgrēkā izpostītajai Dagņa saimniecībai atbalstu sniegusi Magone 18

Aizvadītajā nedēļā ”Saimnieks meklē sievu” fanus pārsteidza nelāga ziņa par ugunsnelaimi, kas nopostījusi šova otrās sezonas varoņa Dagņa Darģa saimniecību. Malā nostāvēt nespēj un saimniekam palīdzīgu roku piedāvāt kā viena no pirmajā steigusi Londonā dzīvojošā Magone Šutoviene (agrāk Burka), kura ar Dagni iepazinās, kopā filmējoties šova otrajā sezonā.