Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 17. jūlijs

Aleksis, Aleksejs, Alekss

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien savu enerģiju investē izpalīdzot vai pakalpojot citiem. Vai tas būtu padoms kādam ģimenes loceklim vai kāds darbiņš drauga vai kaimiņa labā, viss tiks ieskaitīts tavu labo darbu sarakstā.

Horoskops vērsim

Mēģini izrauties no ierastā un pierastā apmierinājuma mākoņa. Aizbrauc uz vietām, kur nekad neesi spēris savu kāju vai vismaz savā ēdienkartē iekļauj kaut ko nekad nebaudītu un eksotisku.

Horoskops dvīņiem

Šodien izvairies no muļķīgiem un neko nepierādošiem riskantiem gājieniem. Ieteicams pārskatīt visas pēdējo dienu finanšu operācijas, maksājumus, čekus, jo var atklāties būtiskas kļūdas vai mahinācijas.

Horoskops vēzim

Šodien tiecies un meklē pozitīvas sajūtas, cilvēkus, iespaidos un bēdz no depresīvā un pesimistiskā. Dalīšanās ir veids kā tu palīdzēsi pats sev. Šodien tas dzīvei piešķirs jēgu un kādu smalkāku dimensiju.

Horoskops lauvai

Romantiska izvērsīsies šī diena. Varēsi izpausties mīlestības jomā izmantojot izdevību saskatīties ar kādu cilvēku vai arī no jauna iekvēlosies jūtas pret tavu esošo partneri.

Horoskops jaunavai

Šodien uzmanies no pārpūles, labāk iemērc kājas piemājas dīķī vai ezerā un veldzē savu sakarsušo ķermeni un garu. Vislabāk ir pabeigt visus uzsāktos darbus, bet nekam jaunam gan neķeries klāt.

Horoskops svariem

Tās izmaiņas tavā dzīvē, kuras tiks uzsāktas šodien, pēc kāda laika perioda liks atcerēties to sākumu un tu nemaldīgi zināsi teikt, ka tas sākās pēc jūlija mēness aptumsuma. Pamatu notikumu attīstībai centies ielikt drošu un stabilu.

Horoskops skorpionam

Šodien izvairies no citu cilvēku radītiem apgrūtinājumiem, jo itin viegli kļūsi neapmierināts. Vairies no sarunām, kuras tevi satrauks un sakritīs uz nerviem. Labāk parakņājies sevī uz atrodi sava rūgtuma sakni.

Horoskops strēlniekam

Šodien būtu ieteicams pakavēties pagātnē. Tava šī brīža situācija, lai kāda arī tā nebūtu, ir to lēmumu rezultāts, kurus tu pieņēmi vakar vai pirms neilga laika. Ja tavā dzīvē ir kas tāds, ko vēlies mainīt, bet nevarēji šim solim saņemties, dari to šodien.

Horoskops mežāzim

Ļoti sazemēta diena gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Iespējams, tā pat ir labāk, lai akumulētu spēkus briestošajiem negaisiem. Un spēku var iegūt tiešā saskarē ar zemi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vairāk par citām izpausmēm parādīsies tava ietiepība un nevēlēšanās kādam pakļauties. Tikai tāpēc, ka ideja vai doma nav radusies tavā galvā, to nepadara par muļķīgu un nekam nederīgu. Vērtējumus formulē piesardzīgi.

Horoskops zivīm

Šodien neslēp savu dabas doto intuīciju. Nekādā gadījumā neatmet ar roku darbiem vai problēmām, kurus nevar pieveikt ar pirmo piegājienu. Vari sagaidīt palīdzību to pat nelūdzot un negaidot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

“Transleiteris” izsmej Evelīnas Pārkeres runas stilu

“Transleiteris” izsmej Evelīnas Pārkeres runas stilu 4

Pagājušās nedēļas izskaņā kļuva zināms, ka ”jūtūbere” un sociālo tīklu zvaigzne Evelīna Pārkere pieņēmusi lēmumu atteikties no interneta šova ”Gribi kļūt slavens?” vadītājas lomas. Fakts nav palicis bez ievērības vietējo jokdaru aprindās.

Slavas tīkotāju šova ballīte izgāžas ar skaļu blīkšķi

Slavas tīkotāju šova ballīte izgāžas ar skaļu blīkšķi 11

Pirmdien, 15. jūlijā, pie skatītājiem devās šova ”Gribi kļūt slavens?” otrā epizode, kurā 10 jaunajiem censoņiem bija jātiek galā ar pirmo uzdevumu – sarīkot neaizmirstamu šova atklāšanas ballīti. Kā noskaidrojās sērijas noslēgumā, ballīte noslēdzās vēl īsti nesākusies.

Reportāža: ''Lauku sētas'' geju pāris iekaro Vecrīgu

Reportāža: ''Lauku sētas'' geju pāris iekaro Vecrīgu 10

Šā gada februārī Anglijā dzīvojošais ”Lauku sētas” dalībnieks Ingars Babčuks nāca klajā ar drosmīgu paziņojumu, atklājot pasaulei, ka ir gejs un izveidojis attiecības ar angļu puisi Oliveru. Jūlija sākumā abi ieradās Latvijā, lai Olivers iepazītos ar Ingara ģimeni un viesošanās izskaņā drosmīgi izlēma iziet ielās kā geju pāris, lai pārbaudītu, vai Rīgā joprojām eksistē aizspriedumi pret divu vīriešu mīlestību. Aprunāties par geju tēmu un dzīvi pēc šova Ingars un Olivers uzaicināja arī Skaties.lv.

Evelīnu Pārkeri slavas tīkotāji šovā noved līdz asarām

Evelīnu Pārkeri slavas tīkotāji šovā noved līdz asarām 7

Pirms nedēļas pirmizrādi internetā piedzīvoja šovs ”Gribi kļūt slavens?”, kurā 10 censoņi uzsāk ceļu uz zvaigznēm. Šova vadītājai “jūtūberei” un blogerei Evelīnai Pārkerei jau pavisam drīz nācies pamatīgi vilties dalībniekos.

Foto: šova “X Faktors” trešās televīzijas atlases košākie kadri

Foto: šova “X Faktors” trešās televīzijas atlases košākie kadri

Svētdien, 7. jūlijā, Rīgas Kinostudijā norisinājās šova ”X Faktors” kārtējā televīzijas atlase, kas pulcēja jaunos talantus, kuri, izturējuši pirmo atlases kārtu Latvijas pilsētās, tagad stājās žūrijas priekšā. Atlase Rīgas Kinostudijā norisināsies arī pirmdien, 8. jūlijā.

Mūsu ''Carnelian'' triumfē starptautiskā konkursā Gruzijā; fani lidostā sagaida ar pārsteigumu

Mūsu ''Carnelian'' triumfē starptautiskā konkursā Gruzijā; fani lidostā sagaida ar pārsteigumu 1

Pirmā jūlija vakarā, pēc septiņām Gruzijā, Batumi, pavadītām dienām, no starptautiskā festivāla – konkursa “Wonderland – from Georgia with love” atgriezās ”X Faktorā” iepazītā grupa ”Carnelian”. Konkurss šogad notika jau piekto reizi, dalībnieku sniegumu vērtējot starptautiskai žūrijai. ”Carnelian” savā kategorijā konkursā izcīnīja pirmo vietu.

Vai kāda meitene spēs turēt līdzi Oskara apgriezieniem? ''Saimnieks meklē sievu'' jautrītis gaida īpaši drosmīgo vēstules!

Vai kāda meitene spēs turēt līdzi Oskara apgriezieniem? ''Saimnieks meklē sievu'' jautrītis gaida īpaši drosmīgo vēstules! 4

Ja esi brīva dāma, bet vēl neesi pieteikusies mīlas spēlei ”Saimnieks meklē sievu”, šis ir pēdējais brīdis! Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj šova veidotāja Sandija Miezīte, viens no intriģējošākajiem jautājumiem, skaitot dāmu iesūtītos pieteikumus un nogādājot vēstules vīriem, būs – vai būs atradušās tādas, kuras sapratušas atraktīvā Oskara humoru un spēj turēt viņam līdzi?

Ar ko četrdesmitgadnieces sliktākas par divdesmitgadniecēm? ''Saimnieks meklē sievu'' Latgales brāļus vecums nesatrauc

Ar ko četrdesmitgadnieces sliktākas par divdesmitgadniecēm? ''Saimnieks meklē sievu'' Latgales brāļus vecums nesatrauc 2

Rit pēdējās dienas, kad dāmām rakstīt vēstules ”Saimnieks meklē sievu” vīriem, un šosezon brīvie vīrieši ir nudien kārdinoši un visām gaumēm atbilstoši, un arī līgaviņas tiek meklētas visdažādākās. Kamēr sezonas vecākais saimnieks Gunārs neslēpj, ka viņam simpatizē jaunākas meitenes, brāļi Edgars un Aldis no Preiļiem ar prieku saņems vēstules arī no vecāka gadagājuma dāmām!

Latgales meitenes, sasparojieties! ''Saimnieks meklē sievu'' saņemts rekordliels vēstuļu skaits, trūkst latgaliešu

Latgales meitenes, sasparojieties! ''Saimnieks meklē sievu'' saņemts rekordliels vēstuļu skaits, trūkst latgaliešu 94

Brīvās dāmas, ir pēdējais brīdis – vēl šonedēļ varat izvēlēties sev tīkamāko ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieku, ko iepriecināt ar vēstulīti. Kā Skaties.lv atklāj šova veidotāja Sandija Miezīte, šosezon jau saņemts rekordliels dāmu pieteikumu skaits, taču, kas interesanti, zemākā dāmu aktivitāte ir Latgalē. Vai tiešām Latgalē nav brīvu, burvīgu dāmu?

Video: amerikāņu šovā “Vecmeita” neiekļauti kadri no Rīgas

Video: amerikāņu šovā “Vecmeita” neiekļauti kadri no Rīgas

Pagājušajā nedēļā televīzijas kanāls ABC skatītāju novērtējumam sniedza populārā realitātes šova ”Vecmeita” (”The Bachelorette”) septīto sēriju, kas tika filmēta Latvijā. Nesen publiskots iepriekš neredzēts video no šova filmēšanas Rīgā.

Kuri ir šovā? ''X Faktora'' otrās televīzijas atlases spilgtākie kadri

Kuri ir šovā? ''X Faktora'' otrās televīzijas atlases spilgtākie kadri 2

Jūnija izskaņa un jūlija sākums Rīgas Kinostudijā paiet ”X Faktora” zīmē – jaunie talanti, kuri izturējuši pirmo atlases kārtu, ieradušies uz televīzijas atlasēm, lai pierādītu savas prasmes nu jau šova žūrijas priekšā. Skaties.lv piedāvā ieskatīties otrās atlases dienas labākajos kadros un aicina nākt atbalstīt talantus uz atlasēm 7. un 8. jūlijā.

''Bijusī draudzene bija 34 gadus jaunāka par mani!'' Saimnieks Gunārs, gaidot vēstules, nojauc vecuma robežas

''Bijusī draudzene bija 34 gadus jaunāka par mani!'' Saimnieks Gunārs, gaidot vēstules, nojauc vecuma robežas 26

Pilnā sparā rit dāmu pieteikšanās uz ”Saimnieks meklē sievu” vīru sirdīm, un šosezon kungu kompānija ir īpaši pievilcīga un sievu meklēšanai pieiet nopietni. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Gunārs no Balviem, viņš intuitīvi jūt, ka dzīve šovasar mainīsies – kā nekā, viņa lielajā mājā jau gaida ar mīlestību iekārtotas istabas trim bērniem!

Debitējis slavas tīkotāju šovs Evelīnas Pārkeres vadībā; zināmas 10 Latvijas jaunās zvaigznes

Debitējis slavas tīkotāju šovs Evelīnas Pārkeres vadībā; zināmas 10 Latvijas jaunās zvaigznes 1

Pirmizrādi piedzīvojis šovs “Gribi kļūt slavens?” jūtūberes un blogeres Evelīnas Pārkeres vadībā, kurā noskaidroti 10 censoņi, kuri turpinās ceļu uz zvaigznēm. Jau pirms šova internetu apceļoja fragments, kurā Olga Rajecka no šova atlases  padzen fotogrāfi Kitiju Reiteri. Tagad atklājies, ka Kitija atlases telpu pēc  Olgas pavēles nav atstājusi un šovā tomēr iekļuvusi!

Video: slavas tīkotāja šova atlasē aizvaino Olgu Rajecku

Video: slavas tīkotāja šova atlasē aizvaino Olgu Rajecku 27

Drīzumā skatītāju novērtējumam tiks sniegts Latvijā pirmais realitātes šovs internetā “Gribi kļūt slavens?”, kurā pulciņš slavas tīkotāju rausies pēc popularitātes. Šova atlasē uz citu fona īpaši izcēlusies fotogrāfe Kitija Reitere – viņa pamatīgi aizvainojusi dziedātāju Olgu Rajecku.