Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops vērsim

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops dvīņiem

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

Horoskops vēzim

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops lauvai

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops jaunavai

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops svariem

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops skorpionam

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops strēlniekam

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops mežāzim

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops ūdensvīram

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops zivīm

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Šovi

"X Faktora" dalībnieces pikantā un satraucošā fotosesijā! Kādas viņas bija?

"X Faktora" dalībnieces pikantā un satraucošā fotosesijā! Kādas viņas bija? 1

“X Faktora” finālisti, kas cīnīsies par uzvaru, ir noskaidroti. Likmes ir lielas, jo slavas apspīdētā uzvarētāja vieta ir tikai viena.  Taču pagaidām visiem dalībniekiem iespējas ir vienādas – visi var būt spožas zvaigznes. Tāpēc nolēmām veikt eksperimentu – kā tas būtu, ja 12 apburošās, talantīgās un skaistās “X Faktora” meitenes kļūtu kaut uz mirkli kļūtu par pasaulslavenām dīvām.

"Šī kleita no manis dabū krēslu!" Rūdolfs Kugrēns "X Faktora" zvaigznēm palīdz apģērbties tiešraidēm

"Šī kleita no manis dabū krēslu!" Rūdolfs Kugrēns "X Faktora" zvaigznēm palīdz apģērbties tiešraidēm

Kamēr visi ar aizturētu elpu un nepacietību gaida pirmo “X faktors” tiešraides raidījumu, tikmēr komiķis Rūdolfs Kugrēns, kopā ar profesionālo stilisti Lauru, apņēmies jaunās zvaigznes sagatavot viņu lielajam iznācienam. “Talants no dabas, apģērbs no Dominas” ar šo saukli Rūdolfs kopā ar Didzi Melderi un Laimu Dimanti iekaro “Domina Shopping” gaiteņus, lai atrastu piemērotāko apģērbu komplektu viņu izpildītajām dziesmām.

Iepazīsti tuvāk “X Faktora” dalībniekus! Pirmā grandiozā šova tiešraide jau svētdien

Iepazīsti tuvāk “X Faktora” dalībniekus! Pirmā grandiozā šova tiešraide jau svētdien 1

Šo svētdien, 21. oktobrī, 12 dalībnieki, trijās dažādās kategorijās uzsāks cīņu par galveno balvu – 10 000 eiro. Dalībniekiem izšķirošs būs skatītāju vērtējums, kurus ar viedokļiem centīsies ietekmēt žūrijas locekļi. Iepazīsti dalībniekus un atbalsti savu favorītu jau šo svētdien, kanālā TV3! Dalībnieku fotosesija tapusi sadarbībā ar “Huawei”.

Mintauta viesi vakariņu šovā uz uzkodu spiesti gaidīt vairākas stundas

Mintauta viesi vakariņu šovā uz uzkodu spiesti gaidīt vairākas stundas 5

Šonedēļ TV3 raidījums “Vakariņas četratā” vienkopus pulcējis jautru kompāniju – dažādus TV šovos pieredzi smēlušies ļaudis. Četru raidījumu cikla noslēdzošajās vakarā ciemiņus uzņēma tievēšanas šova ”Īstie veči” dalībnieks Mintauts Gubāts, kurš iepriekšējos trīs vakarus bija atzīmējis un ņēmis vērā pārējo šova dalībnieku kļūdas un neizdošanos.

Stils un mode "X faktorā"! Komiķis Rūdolfs Kugrēns kopā ar stilistiem iekaro "Domina Shopping"!

Stils un mode "X faktorā"! Komiķis Rūdolfs Kugrēns kopā ar stilistiem iekaro "Domina Shopping"!

Šovs “X Faktors” arī otrajā sezonā turpina priecēt kanāla TV3 skatītājus! Tā kā jaunās zvaigznes jau ir paspējušas iekarot gan žūrijas, gan skatītāju sirdis, piedaloties gan atlasē, gan krēslu izaicinājumā, pavisam drīz – jau šo svētdien, startēs pirmais šova tiešraides raidījums. Dalībniekiem lieti noderēs ne tikai ģimenes un draugu atbalsts, bet arī tirdzniecības centra “Domina Shopping”, stilistu un, galvenokārt, komiķa Rūdolfa Kugrēna atbalstošais plecs.

''Klīsteris'' un neizvārīti burkāni. Video: ko Vita Taube savulaik cēla galdā ''Lauku sētā''

''Klīsteris'' un neizvārīti burkāni. Video: ko Vita Taube savulaik cēla galdā ''Lauku sētā'' 2

Enerģiskās uzņēmējas Vitas Taubes atgriešanās zilajos ekrānos TV3 gatavošanas šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ izvērtusies par skaļu skandālu. Kamēr televīzijas skatītāju vidū nerimstas diskusijas par Vitas pavāres prasmēm, portāls Skaties.lv piedāvā atskatīties, kāds bija viņas pirmais publiskais iznāciens virtuvē – kadrus no ”Lauku sētas”.

Video: dalībnieki, kurus Reinis Sējāns krēslu izaicinājumā atstāja aiz svītras

Video: dalībnieki, kurus Reinis Sējāns krēslu izaicinājumā atstāja aiz svītras

Noslēdzies šova ”X Faktors” krēslu izaicinājums, un ir kļuvuši zināmi visi divpadsmit otrās sezonas finālisti. Ja četri solisti kategorijā 16-25 varēja korķēt vaļā šampanieti un svinēt izdošanos, bija daudzi, kuru sapņi sabruka sīkās drumstalās. Noskaties dalībnieku video, kurus otrajā krēslu izaicinājuma kārtā izbrāķēja Reinis Sējāns.

Video: vokālās apvienības, kuras krēslu izaicinājumā nespēja līdz galam iekarot Intara Busuļa simpātijas

Video: vokālās apvienības, kuras krēslu izaicinājumā nespēja līdz galam iekarot Intara Busuļa simpātijas 3

Noslēdzies šova ”X Faktors” krēslu izaicinājums un kļuvuši zināmi visi divpadsmit otrās sezonas finālisti. Uzstāties grupu kategorijā ir gan liels pluss, gan mīnuss. Pluss, jo saņem emocionālu, morālu atbalstu, esot uz skatuves, mīnuss, jo mazākā kļūdiņa var izbojāt visas apvienības likteni šovā. Noskaties dalībnieku video, kurus beigu beigās otrajā krēslu izaicinājuma raidījumā izbrāķēja Intars Busulis.

Vita Taube skaidro savu neveiksmi vakariņu šovā

Vita Taube skaidro savu neveiksmi vakariņu šovā 20

Pirmdienas, 15. oktobra, pievakarē pie TV3 skatītājiem ar jaunu četru raidījumu ciklu atgriezās šovs ”Vakariņas četratā”. Nedēļas pirmās vakariņas, ko gatavoja ”Lauku sētā” iepazītā uzņēmēja un dejotāja Vita Taube, saņēma līdz šim zemāko vērtējumu. Sarunā ar Skaties.lv Vita skaidro, kādēļ šajā vakarā teju viss nogājis greizi.

Foto: desmitiem latviešu raujas pēc slavas TV3 vakariņu šovā

Foto: desmitiem latviešu raujas pēc slavas TV3 vakariņu šovā

Pagājušās nedēļas izskaņā vairāki desmiti šova ”Vakariņas četratā” skatītāju pulcējās atlasē, kura mērķis bija noskaidrot, kuram tiks dota iespēja kļūt par vienu no īpašā raidījuma viesiem un vakariņot kopā ar Latvijas slavenībām.

Jautrs video: šovbiznesa zvaigzne Vita Taube ievīstās tualetes papīrā

Jautrs video: šovbiznesa zvaigzne Vita Taube ievīstās tualetes papīrā 3

Ar īstām nedienām virtuvē pirmdienas pievakarē sākās šīs nedēļas ”Vakariņas četratā”, kad viesus draugu savrupmājā uzņēma “Lauku sētā” popularitāti iemantojusī enerģiskā uzņēmēja un dejotāja Vita Taube. Profesionālā pasākumu vadītāja bija uzdevumu augstumos, kad runa bija par izklaidi.

Laime un saticība būs tavās mājās, ja būs "vīriešu zaptes"!

Laime un saticība būs tavās mājās, ja būs "vīriešu zaptes"!

Patiesībā, arī ziemā ļoti gribās un pie sirds iet tīri un labi produkti. Kaut kas paša gatavots, īpašs gan sev, gan ģimenei, gan draugiem. Nu lūk, turpinot iepriekšējās sērijas tēmu par produktu ieziemošanu, piedāvājam vairākas receptes tautā tā saucamajām ”vīriešu zaptēm”! Gatavosim visu, pikantu, saldu, skābāku, rūgtāku – tā, lai arī Tu varētu iedvesmoties!