Komentāri

Gada mīlulis – seriālu aktieris vai šovu varonis, kurš dažādu iemeslu dēļ 2016. gada laikā ir visvairāk gozējies medijos un nācijas sirdīs – visvairāk aprunāts komentāros un sociālajos tīklos. Nobalso par savu favorītu!

Vēl tikai šodien tev ir iespēja nobalsot par savu “Ekrāna mīluli 2016” – iespējams, “spridzīgāko” apbalvojumu Latvijas šovbiznesā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pilnu nomināciju sarakstu apskati šeit!

Iespējams, tava mīļākā pagājušā gada šovu varone bija Agita no “Precētie pret brīvajiem”? Viņa tika bildināta šova laikā, bet tā vietā, lai teiktu jā vārdu savam topošajam vīram, Agita vaicā, kur palikusi kastīte gredzentiņam? Ak, Agita!

Video

Ja ne Agita, tas varbūt “Netīro deju” Ainārs? Pievilcīgs, šarmants un vēl dejo!!!

Video

Iespējams, tavu sirdi aizvadītajā gadā visvairāk spējusi sasildīt “Lauku sētas” Violeta? Skaļa, bravurīga, allaž pastāvēs par savu viedokli. Tāda ir Violeta! Kas notiek ar viņas dzīvi šobrīd, uzzini šeit! Un, protams, neaizmirsti nobalsot šajā varenajā balsojumā!

Video

Kristaps Rasims, dziedošais aktieris, lieliski iejūtas Jezupa ādā pašmāju grāvējseriālā “UgunsGrēks”. Pārliecinies pats un nobalso tieši par viņu, ja vēlies, lai viņš iegūst apbalvojumu “Ekrāna mīlulis”!

Video

Seksīgais Oskars no “Šķiršanās formulas”, kuru atveido Dailes teātra aktieris Intars Rešetins licis daudzu sieviešu sirdīm pukstēt straujāk! Varbūt tieši viņš ir tavs “Ekrāna mīlulis”?

Video

Foto: gads televīzijā

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl