4 komentāri
Viņš ignorēja pat savu meitiņu! ”Patiesības spoguļa” Evitas stāsts par drauga baiso atkarību un izārstēšanos no tās
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Patiesības spoguļa” pēdējās sērijas varoņiem Evitai un Aivaram dalība šovā pilnībā mainījusi ikdienu. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Evita, mīļotā atkarība no viedierīcēm, bija sākusi ļoti sāpēt kā viņai, tā abu meitiņai, bet nu tā ir pagātne. Tāpat kā lielais svars.

Nu jau abi Aivara atkarību no viedierīcēm atceras ar šausmām, paši brīnoties, kā tā varējuši dzīvot. Vīrietis bijis tik iegrimis savā telefonā, ka nav pievērsies uzmanību ne mīļotajai, ne meitiņai, ne ikdienas pienākumiem.

“Mēs piebraucām pie pārtikas veikala, Aivars saka – neiešu veikalā, pagaidīšu mašīnā. Un es eju viena, nesu visus lielos pārtikas maisus, kamēr viņš spēlē spēlīti. Labi, ka vismaz bagāžnieku atvērt palīdz,” sarunā ar Skaties.lv Aivara baisos atkarības laikus atceras Evita.

Vīrietis bieži bija iegrimis telefonā arī pie vakariņu galda. Vissāpīgāk bijis noraudzīties, kā abu trīs gadus vecā meitiņa izmisīgi rausta un vēlas uzrunāt tēti, bet viņš tikai atmet ”pagaidi”, jo ir iegrimis spēlēšanā.

Noskaties pēdējo sēriju te!

Foto

Atkarība no spēlītes Aivaram bijusi vismaz gadu. Kā nu spriež Aivars, tieši Ainai Poišai ar savu iejaukšanos izdevies to izbeigt.

”Aivars atdeva savu ”klanu” citam spēlētājam un to vairs atgūt nevar – atpakaļceļa nav,” smejas Evita.

Arī Aivars apstiprina – atkarība no telefona ir pagātne, un abiem ir jauni mērķi. Mainīsies ne tikai ģimenes ēdienkarte, bet arī kopīgie ieradumi. Telefona spaidīšanu Aivars apņēmies aizstāt ar kvalitatīvu atpūtu kopā ar Evitu un meitiņu.

”Esam izlēmuši brīvdienās vairāk kaut kur doties, izrauties no mājām. Iepriekš mums sanāca brīvdienas vienkārši nosēdēt mājās. Domājām, ka pat īsti neesam Latviju apskatījuši,” plānus pēc šova atklāj ģimene.

Aivars apņēmies nomest vēl apmēram 10 kilogramus, bet Evita – uztrenēt skaistus kāju muskuļus.

“Nekādā ziņā nenožēlojam dalību šovā. Mājās mēs nevarētu panākt visu to, ko trīs nedēļu laikā šovā,” priecīga Evita.

Video

TOP komentāri

 • Yggy
  +2 +2 0

  Yggy

  Tā nav jauniešu atkarība.Vnk
  jaunieši ar dažādām tehnoloģijām darbojas prasmīgāk. Atkarība slēpjas cilvēkā pašā. Tas ir veids kā kaut ko aizmirst,nomērdēt, notrulināt. Atkarības ir dažādas,ne tikai no vielām un tehnoloģijām. Citam no kafijas,citam no saldumiem,ēdiena utt.
 • Linda
 • Rita
  +1 +1 0

  Rita

  Jebkurš šovs ir tikai šovs....kas manā uztverē ir pilnīgs sviests, tieši tāpat kā virsraksti publikācijām.... Evita un Aivar, jūs bijāt, esat un būsiet super ģimene, veiksmes jums un izsaku apbrīnu un atzinību, ka parakstījāmies uz šo pārbaudījumu un spējat izturēt visu to sviestu, kas turpinās....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl