Komentāri
Viņam ir “selfijs” ar teju katru slavenību! Iepazīsties: trakākais šovu fans Latvijā – šoferis Mārtiņš no Valmieras
Mārtiņa privātais arhīvs

Iespējams, šis puisis liksies redzēts. Viņš regulāri mirdz medijos – te viņš viesojas kādā TV šovā, te pozē ar zvaigznēm kādā šovbiznesa ballītē. Viņš ir puisis, kurš zinās atbildēt uz jebkuru jautājumu par to, kas notiek vienā vai otrā pašmāju TV projektā gluži vienkārša iemesla dēļ – viņš tiem visiem seko un esot ”saslimis” ar šovu skatīšanos. Skaties.lv piedāvā pirmo interviju ar, ļoti iespējams, trakāko šovu fanu Latvijā –  27 gadus veco Mārtiņu Eglīti no Valmieras.

Kā Skaties.lv atklāj Mārtiņš, viņa aizraušanās sākusies pirms vairāk nekā diviem gadiem līdz ar šovu ”TV zvaigzne”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Līdz tam īpaši šovus neskatījos, dziedāšanas šovi īpaši mani neaizrāva, bet “TV zvaigzne” ar kaut ko bija citādāks.
Sāku skatīties, un nākamā doma bija – kaut kā jātiek studijā. To arī ātri realizēju – biju apciemot visus dalībniekus.

Pēc tam jau “saslimu” ar šovu skatīšanos. Gribējās būt tajā visā iekšā. Ļoti sekoju līdzi visiem notikumiem šovā,” atceras Mārtiņš. Pēc ”TV zvaigznes” noslēguma viņš turpinājis sekot dalībnieku centieniem šovbiznesā, kad tie kopā radījuši šovu “Nākotnes pagrabs”, kas gan īsti neiedzīvojās.

FOTO

Toties ”Nākotnes pagraba” pasākumi ļāvuši Mārtiņam nodibināt personiskus kontaktus ar zvaigznēm.

“Vienā no “Nākotnes pagraba” uzstāšanās reizēm kā īpašais viesis bija aktieris Antons Zamišļjevs. Pēc pasākuma oficiāls daļas aprunājāmies, tā arī sapazināmies. Pēc tam pāris reizes Antons paviesojās pie mums Valmierā, viņam ļoti patika Valmiera.

Arī Edgars Toretto vienu reizi atbrauca ciemos. Tas bija patīkams pārsteigums, zinot, cik viņš ikdienā ir aizņemts ar svarīgām lietām. Arī viņam izrādīju Valmieras pilsētu, kopīgi apmeklējām pilsētas labākos bārus,” neviltotu prieku par sirsnīgajiem šovmeņiem pauž Mārtiņš.

Šosezon viņam topā ”Lauku sēta” un ”Izklausies redzēts”, ko Mārtiņš vēro kopā ar sievu Dinu un nu jau trīs gadus veco dēliņu Mārci. Šajā sakarā Mārtiņam ir komisks gadījums, ko pastāstīt.

“Pagājušā gadā, kad Kristaps Rasims izpildīja “Prodigy” dziesmu, mūsu mazais dēliņš Mārcis sabijās no Kristapa izskata TV un teica, lai slēdzam prom briesmoni, citādi tas izkāps no TV un mūs apēdīs,” smejoties stāsta Mārtiņš, kurš šogad piepildījis sapni un ”Izklausies redzēts” finālu kopā ar sievu skatījies klātienē.

Ikdienā Mārtiņš ir vienkāršs ģimenes cilvēks, kurš dzīvo Valmierā un strādā par šoferi.

“Kad biju mazs, apmēram 4 gadi, tad paņēmu no mammas kēksa formu, un iztēlojoties, ka tā ir stūre, staigāju pa pagalmu.
Tā arī jau no 18 gadu vecuma jau deviņus gadus strādāju par šoferi. Sāku uz mikroautobusa, esmu strādājis arī par vilcēja jeb “fūres” vadītāju, bet tas mani īpaši nesaistīja lielās slodzes dēļ. Tagad atkal strādāju par busiņa šoferi,” par sevi stāsta Mārtiņš.

Interesanti, ka sieva uz vīra pēkšņo apsēstību ar šoviem sākotnēji skatījusies skeptiski, taču drīz vien arī pati kritusi kārdinājumā.

“Vienā mirklī pamanīju, ka viņa sēž man līdzās un aizrautīgi skatās “Izklausies redzēts”. Kopš tās reizes arī viņa neizlaida nevienu šovu, un papildus tam sāka skatīties arī citu valstu šovus.

Var teikt, ka man ir izdevies arī viņu ievilkt lielajā fanošanas virpulī, lai gan sākumā Dina priekšroku deva “ziepju operām”. Tagad mums ir par vienu kopēju interesi vairāk, un tie ir tieši TV šovi,” priecīgs šovbiznesa draugs.

Kad “TV zvaigzne” noslēgusies, Mārtiņš apņēmies otrajā sezonā pats pieteikties dalībai šovā, taču diemžēl turpinājums izpalicis. Tomēr Mārtiņš nemet plinti krūmos – viņš ir apņēmības pilns reiz pats mirdzēt ekrānā.

“Pietika ar vienu reizi, ciemojoties šovā, lai gribētos atgriezties tur vēl un vēl. Par nožēlu gan jāsaka, ka dziedamās balss man nav, tādēļ dziedāšanas šovos pats piedalīties diemžēl nevaru, lai vai kā gribētu.

Pavisam droši varu teikt, ka “Izklausies redzēts” noteikti nav pēdējais šovs, kuru mēs apmeklējam klātienē studijā – cilvēki noteikti par mums vēl kaut ko dzirdēs un redzēs,” iedvesmas pilns ir šovu eksperts.

VIDEO: šovs, pēc kura ”saslima” Mārtiņš

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl