8 komentāri

Gada sākumā par “Bez Tabu” eksperimenta “Pirmais skūpsts” sensāciju kļuva 60 gadus vecais namdaris Ēriks Pūle, kurš savas kaislīgās bučošanās manieres dēļ kļuva par interneta sensāciju kā ”dvēseles izsūcējs”. Desmit mēnešus pēc šova Ēriks atklāj, ka dalība eksperimentā apgriezusi viņa dzīvi kājām gaisā.

Kā Skaties.lv atklāj Ēriks, drīz pēc parādīšanās “Bez Tabu” viņš saņēmis zvanu no kādas sievietes. Zvanītāja stādījusies priekšā kā Lilija, viņa meita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Trīsdesmit septiņus gadus es biju dzīvojis, nezinot, ka man ir vēl viena meita. Es pat nenojautu par viņas eksistenci.

Viņa stādījās priekšā un nosauca savas mātes vārdu, jautājot, vai pazīstu šādu sievieti. Teicu, ka, nē, nepazīstu. Kurš gan atceras 37 gadus vecu pagātni?

Tad lēnām sāku līmēt visu kopā un, jā, atcerējos. Bija šī sieviete, ar kuru man bija attiecības, no armijas atnākot. Man nebija ne mazākās nojausmas par to, ka viņa toreiz palikusi stāvoklī un dzemdējusi meitu,” sarunā ar Skaties.lv neviltotu sajūsmu par neticamo dzīves pavērsienu neslēpj Ēriks.

FOTO: Ērika jaunākie piedzīvojumi

Uzzinājis, ka Lilija dzīvo Anglijā, kur apmetusies arī 36 gadus vecā Inese, kuru Ēriks līdz tam uzskatīja par savu vienīgo meitu, namdaris izlēmis organizēt visiem trim tikšanos.

Viņš devies uz Angliju, lai satiktu pēc 37 gadiem atrasto meitu un apciemotu otru atvasi, līdz pēdējam brīdim turot noslēpumā to, ka viena par otras eksistenci uzzinās arī abas māsas.

Visi trīs nodibinājuši lielisku kontaktu – māsas uzreiz sapratušas, par ko ir runa, jo abas arī vizuāli esot ļoti līdzīgas.

“Man ir tiešām skaistas meitas,” var lepoties Ēriks. Izrādījies, ka Lilija savu īsto tēvu meklēt sākusi tikai nesen – pēc tam, kad mūžībā aizgājis vīrietis, kurš viņu uzaudzinājis. Tad māte atklājusi īstā tēva vārdu, un Lilija sākusi meklējumus. ”Bez Tabu” pārraide momentāni likusi Lilijai saprast, ka meklētais ir rokā – viņa sapratusi, ka tas ir tēvs jau no pirmā skatiena, jo abiem ir arī vizuāla līdzība.

Ēriks priecīgs atklāj, ka uzreiz ticis ne tikai pie meitas, bet arī pie 8 gadus vecas mazmeitiņas. Visi regulāri turpina sazināties Skype, un Ēriks jau plāno nākamo braucienu uz Angliju.

Pēc šova sakārtojusies arī viņa mīlas dzīve. “Man tagad ir skaista blondīne, 10 gadus jaunāka par mani. Domāju, ka būs īstā.

Savukārt bijušajai draudzeneii kā instruktors mācu braukt ar auto – viņa tagad kārto tiesības. Mans uzskats ir tāds, ka, ja pārtrauc attiecības ar sievieti, viss var turpināties kā draudzīga sadarbība,” tā skūpstu eksperimenta varonis.

Vīrietis ar veselīgu humoru uztvēris arī pēc skūpstu eksperimenta pa internetu klīstošo video, kurā viņš nodēvēts par ”dvēseles izsūcēju”.

“Kad man kāds prasa, ko es domāju par šo joku, atbildu: “Jā, man tagad ir divas dvēseles, es izsūcu viņējo. Tagad skatos, kur trešo izsūkt. Bet vispār dzīve pēc šova kļuvusi ļoti interesanta. Kā pats smejos, nākamajā šovā iešu tikai tad, ja tur uz randiņu būs jāiet pa pliko,” par sevi veselīgi pasmejas Ēriks.

Foto: Ērika un Daigas uznāciens šovā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl