Top jauns raidījums, kurā slavenības apceļos Latviju

0 Komentāru
Top jauns raidījums, kurā slavenības apceļos Latviju
Publicitātes foto

Latvijā skaistu un īpašu vietu netrūkst, un to apceļošanā lieti noder zinošu vai vienkārši piedzīvojumu kāru gidu pavadība. No 21. augusta ik otrdienas vakaru LNT skatītājiem būs iespēja iepazīt Latviju ļoti īpašā kompānijā informatīvi izklaidējošu raidījumu ciklā ”Atklāj Latviju”.

Raidījums iepazīstinās ar četru Latvijas novadu un Rīgas neparastākajām apskates vietām, kultūrvēsturiskām vērtībām un cilvēkiem, uzsverot atšķirīgo un meklējot kopīgo, kas raksturo katra novada piederību Latvijai.
Tas viss notiks populāru cilvēku vadībā – katrs no viņiem dosies uz savu dzimto pusi.

Pretī piedzīvojumiem un jauniem atklājumiem skatītājus un savus viesus – arī sabiedrībā zināmus cilvēkus – vedīs dziedātājs Ralfs Eilands un aktieri Andris Bulis, Rihards Lepers, Kristaps Rasims un Zane Dombrovska.

”Filmējot varēja just, ka viņi tik tiešām ir savu dzimto vietu patrioti, jo nepalaida garām nevienu iespēju pavilkt citus uz zoba un palepoties ar to, kādēļ tieši viņu dzimtais novads ir pats labākais. Sapratām, ka Latvijā tik tiešām ir ļoti daudz unikālu vietu, ko redzēt un kur var notvert nebijušas sajūtas, sākot ar nebeidzami garām alām Kurzemē līdz iespējai lidot kā putnam virs Gaujas senlejas Siguldā.

Turklāt daudzas vietas, kuras apmeklējām, arī paši vadītāji nekad iepriekš nebija redzējuši, tādēļ arī viņiem pašiem bija ļoti interesanti un aizraujoši,” par piedzīvoto filmēšanā stāsta projekta veidotājs Ēriks Palkavnieks.

Atklāsim Latviju kopā! Uz tikšanos telekanālā LNT raidījumu ciklā ”Atklāj Latviju” jau no 21. augusta ik otrdienas vakaru pulksten 21:10.

0 Komentāru