TOP 7: visu laiku iekārojamākie TV šovu vecpuiši, kuri joprojām ir BRĪVI! Un pamācība, kā iekarot viņu sirdis

9 komentāri
TOP 7: visu laiku iekārojamākie TV šovu vecpuiši, kuri joprojām ir BRĪVI! Un pamācība, kā iekarot viņu sirdis
Publicitātes foto

Lai arī šobrīd iepazīšanās šovu veidotāji ietur mazu pauzīti, tas nav iemesls, lai tumšajos rudens vakaros nīktu vientulībā. Vairāki tiešām izcili vīriešu eksemplāri, kuri sevi dāmām atrādījuši dažādos šovos, joprojām skumst un gaida meiteņu vēstulītes.

Skaties.lv apkopoja septiņus iznesīgus, interesantus un gudrus vīriešus, kuri pēdējo gadu laikā sevi prezentējuši šovos, bet laimi mīlestībā joprojām vēl nav atraduši.

Ja runājam par ģimenes veidošanu, šie brašuļi, iespējams, ir izcils variants, jo nav nekāds “kaķis maisā” – par viņu plusiem un mazajiem mīnusiņiem jau esam uzzinājušas ekrānā, turklāt viņu attiecību vēsturi un preferences mīlas frontē iespējams noskaidrot ”ieguglējot”.

Atliek vien izvēlēties un mesties piedzīvojumā!

Ģirts Brumsons (Saimnieks meklē sievu 3)

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Īsts smukulītis – mākslinieks ar sportista augumu un tieksmi pēc adrenalīna. Turklāt, kā varēja novērot Saimnieks meklē sievu sērijās, Ģirtam ir varen skaista māja, kas nule kā piedzīvojusi remontu. Un kā ķirsītis uz šīs putukrējuma tortes – viņš ļoti grib nopietnas attiecības un apprecēties.

Vienvārdsakot – Ģirts ir īsts sapnis visām Latvijas zeltenēm, kuras alkst nopietnu attiecību, un kuram vienkārši nepaveicās, Saimnieks meklē sievu trešajā sezonā, izvēloties jauniņo un liderīgo Gundu. Jāķer, kamēr vēl brīvs!

Kur nocopēt? Ģirts dzīvo un strādā Aizputē, kur saimnieko mākslas parkā. Izmanto nedēļas nogali lietderīgi, dodoties uz Aizputi izbaudīt mākslu, un, kas zina, varbūt arī vīru atrast! Vairāk informācijas brumis.lv.

Ulvis Grīnvalds (Precos ar svešinieku)

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Šova Precos ar svešinieku “karstākais” dalībnieks. Puisis, šova ietvaros apprecināts ar meiteni, kura pašam negāja pie sirds, nebaidījās paziņot, ka, izvēloties īsto, sekos tikai un vienīgi savai sirdij. Romantiķu sapnis!

Turklāt Ulvis ir treneris ar ideālu augumu, un, kā varēja vērot šovā, pieprot lielisku masāžu. Kā Skaties.lv apstiprina Ulvis, viņš tiešām ir brīvs vīrietis un atvērts dažādiem dāmu piedāvājumiem.

Kur nocopēt? Ulvis strādā privāti kā fitnesa treneris, tāpēc dāmām tā būs iespēja “nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu” – iegūt lielisku figūru, un, kas zina, varbūt sanāk kas vairāk. Kā meitenes iedrošina Ulvis, viņam nav robežu, vismaz sporta ziņā.

Meitenes droši var rakstīt viņam Facebook, piesakoties uz treniņiem kaut vai mājās, sporta laukumā, pie jūras vai parkā. Uzvarētājas būsiet jebkurā gadījumā!

Egīls Rušiņš (Saimnieks meklē sievu 1)

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Par Saimnieks meklē sievu debijas sezonas pieprasītāko vecpuisi kļuva Egīls Rušiņš. Staltais un iznesīgais vīrs, kurš turklāt ir skaistas un sakoptas saimniecības īpašnieks, saņēma rekordlielu skaitu dāmu vēstuļu.

Pēc šova viņam mīlas dzīvē klājās visādi taču nupat staltais saimnieks atkal pagozējies ekrānā spēlē Cepiens, kur lieliskā savedēja Baiba Sipeniece no Egīla izspieda vēsti, ko alka dzirdēt daudzas Latvijas dāmas – viņš ir atkal brīvs!

Kur nocopēt? Egīls savā saimniecībā audzē jērus un labprāt gaida ciemos visus kvalitatīvas gaļas cienītājus. Sēlpils pagasts, Bitāni – tā ir adrese, kur atrast lielisku jēru. Un, iespējams, arī vīru.

Kims Šipilo (Netīrās dejas)

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Vasaras “karstākais” puisis! Viņa dēļ vārda tiešākajā nozīmē ģība izcilas daiļavas mīlas spēlē Netīrās dejas. Īsts džentlmenis, kurš meklē nopietnas attiecības, turklāt vēl labi dejo!

Šobrīd Kima attiecību statuss ir neskaidrs. Spēlē izvēlējies Andu, viņš uzreiz pēc fināla devies ceļojumā pa Eiropu, atstājot meiteni Latvijā. Kā veidosies viņu stāsts tālāk? Kas to lai zina. Vismaz pagaidām Anda un Kims sevi par pāri nesauc, un meitene liek domāt, ka šis bijis vienas vasaras mīlasstāsts.

Kā nocopēt? Kims šobrīd atrodas ceļojumā – varbūt viņu iepriecinās kāds uzmundrinošs sveiciens no dzimtenes sociālajos tīklos?

Decembrī viņš atgriezīsies – izmanto iespēju un jau laikus sarunā deju stundu pie viņa. Ja neizdosies kas vairāk, laiks nebūs velti iztērēts – pirms Ziemassvētku ballēm deju stundas nudien nenāks par sliktu!

Edgars Toretto (TV zvaigzne)

Publicitātes foto

Publicitātes foto

To, ka ar ekrāna palīdzību cer sakārtot arī mīlas dzīvi, Edgars neslēpa jau piedaloties šovā TV zvaigzne. Pēc iznākšanas no realitātes šova mediji ik pa brīdim pieķēra atraktīvo šovmeni kopā ar dažādām noslēpumainām skaistulēm, taču nopietnas attiecības šo gadu laikā Toretto tā arī nav izdevies izveidot.

Sarunā ar Skaties.lv puisis apstiprina – viņš ir brīvs un atvērts drosmīgiem piedzīvojumiem! Skaidrs, ka dzīve ar Toretto nudien būs kā traks piedzīvojums – puisis nemitīgi izmēģina sevi jaunos arodos, bet nemainīgi paliek Latvijas šovbiznesa epicentrā.

Kā nocopēt? Šobrīd Edgars darbojas mūzikas menedžmentā un aktīvi organizē jaunās zvaigznes Samanta Kid koncertu 23. oktobrī Jūrmalā. Arī viņš pats būs skatītāju rindās. Ko tu vēl gaidi – vai biļete tev jau kabatā?

Jānis Kauķis (Saimnieks meklē sievu 3)

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Vienkāršs, stabils un sirsnīgs latviešu puisis, kurš atbilst visiem priekšstatiem par īstu vīru – sava māja, brauc ar moci un patīk rosīties garāžā.

Saimnieks meklē sievu ietvaros viņš otro pusīti neatrada, bet aktīvi turpina to darīt, arī sociālajos tīklos rakstiski sludinot: “Meklēju sievu!” Ja sapņo par skaistu ģimenes dzīvi laukos kopā ar īstu latviešu vīrieti – šo nedrīkst laist garām!

Kā nocopēt? Kā jau īsts latviešu vīrietis, Jānis ir aktīvs Draugiem.lv lietotājs. Kā pārliecinājās Skaties.lv, atliek tikai dāmai apskatīt Jāņa profila bildi, lai vēstuļu kastītē jau iekristu jautājums no simpātiskā puiša par to, kā skaistajai meitenei pagājusi diena. Ideāls variants kautrīgajām – uz priekšu!

Foto: kā dzīvo Kauķis

Ainārs Burcevs (Netīrās dejas)

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Ekspresīvs donžuāns kā savā iemīļotajā salsas dejā, tā, kā redzējām šovā Netīrās dejas, arī dzīvē. Ar Aināru nekad nebūs garlaicīgi – īsts atradums piedzīvojumu kārām un nudien trakām meitenēm!

Kā nocopēt? Šova ietvaros Ainārs savaldzināja visas, bet beigās palika pie sasistas siles – viņš ir pelnījis daiļu mierinātāju. Puisi ik nedēļas nogales var sastapt Coyote Fly, kur viņš strādā par animatoru.

Skaties.lv rīcībā gan ir informācija, ka Ainārs slēpj seju zem lielas koijota vai robota maskas, taču tu atradīsi – meklē labāko dejotāju klubā!

Foto: Ainārs darbībā klubā

9 komentāri