TOP 6: 2016. gada romantiskākie publiskie bildinājumi

Komentāri

Lai kā arī daļa nācijas īdētu un sūrotos, šis ir bijis gana skaists un romantisks gads. Vismaz šovbiznesā, kur kvēlas emocijas plūdušas pāri malām. Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, Skaties.lv piedāvā atskatīties uz skaistākajiem ekrāna bildinājumiem.

Daļa no skaistajiem bildinājumiem notikuši seriālos, taču liela daļa ir pavisam īsti, piemēram ”Tēta nedienās” izteikts saviļņojošs piedāvājums! Skaties un baudi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai sirdij kļūtu pavisam silti, pievienojam izlasei arī Kristapa Rasima skaisto uznācienu, kas gan notika 2015. gada izskaņā, taču pāris apprecējās šogad.

VIDEO

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl