Teju neticams stāsts: Precos ar svešinieku Ulvis pusgada laikā uzveicis neārstējamu slimību

24 komentāri
Teju neticams stāsts: Precos ar svešinieku Ulvis pusgada laikā uzveicis neārstējamu slimību
Privātais arhīvs

Šovā Precos ar svešinieku iepazītais Ulvis Grīnvalds, kurš allaž bijis veselīga dzīvesveida un sporta draugs, pēdējā gada laikā pilnībā mainījis domāšanu par to, kā cilvēkam jādzīvo, lai saglabātu veselību. Pats ar unikālu metodi ticis galā ar neārstējamu slimību, Ulvis vēlas dalīties pieredzē arī ar citiem.

“Ļoti ilgi laiku mocījos ar psoriāzi, kas principā skaitās neārstējama slimība. Man uz sejas un ķermeņa metās visādi nesmukumi, tāpat bija visādi dermatīti.

Allaž esmu ēdis veselīgi un sportojis, bet sapratu, ka kaut kas pašā saknē nav kārtībā. Sapratu, ka tradicionālā medicīna novērš tikai simptomus, bet nemeklē cēloņus.

Dakteri liek smērēt tādu smērīti, ja nepalīdzēs tad atkal šo smērīti. Bet tas nav risinājums, jo, ja problēmas ir uz ādas, tad organismā ir kaut kas par daudz vai kaut kā ļoti trūkst,” sarunā ar Skaties.lv stāstu uzsāk Ulvis.

Viņš sācis meklēt risinājumu netradicionālajā medicīnā. Aptuveni pirms gada Ulvis saticis cilvēku, kurš viņam atklājis lietas, par kurām mūsdienu medicīna vēl daudz nerunā.

Foto: Ulvja sportiskā ikdiena

“Man atklāja, ka pamatu pamats visam ir taukskābju balanss, ko organisms pats nesintezē – Omega 3 un Omega 6. Mūsu organismos ļoti trūkst tieši Omega3, bet Omega 6 ir daudz par daudz,” skaidro Ulvis.

No taukskābēm esot atkarīgs vai organisms pareizi funkcionē – kā tas spēj cīnīties pret iekaisumu slimībām, cik elastīgas ir šūnas, kā tā spēj uzņemt uzturvērtības un izvadīt toksīnus, kā arī palīdz sirdij, asinsvadiem un smadzeņu darbībai.

Iespējams, liksies vienkārši – ja jau taukskābes, tad jājož uz veikalu vai tirgus pēc zivtiņas. Taču tik vienkārši vis nav.

“Zivīs, ko nopērkam veikalos un tirgū, nav uzturvielu, jo tās audzētas zivju fermās. Jo arī zivis šīs vielas nesintizē, bet gan uzņem caur pārtikas ķēdi. Lielveikalu produkcijā vispār ir ļoti maz uzturvielu.

Tie paši Latvijā audzētie tomāti aug podos akmens vatē un tiek baroti ar caurulītēm. Par kādu uzturvērtību var būt runa?

Pārtikas industriju jau neinteresē, kā mēs jūtamies. Visi grib ātrāk un vairāk, lai labāk nopelnītu,” stāsta Ulvis.

Arī aptieka un zivju eļļa nebūs īstais risinājums. Nevar uz savu galvu lietot zivju eļļu, jo svarīga taukskābju attiecība organismā.

“Omega 3 un Omega 6 attiecībai jābūt 1 pret 5 – tad organismā neveidojas iekaisumu procesi un neattīstās iekaisumu slimības, piemēram, astma, dermatīts, psoriāze, sirds slimības, infarkts, insults, vēzis, diabēts, artrīts, hepatīts, autisms, autoimūnā saslimšana, kuņģu-zarnu trakta slimības un vēl neskaitāmas citas,” skaidro fitnesa eksperts.

Sākot padziļināti pētīt šo lietu, viņš secinājis, ka Latvijas medicīnas iestādes nemaz nepiedāvā veikt šādu taukskābju attiecības analīzi organismā. Pat neviena no Baltijas valstu medicīnas iestādēm šādu taukskābju analīzes testu nepiedāvā. Ulvis atradis risinājumu un veicis analīzes attālināti, sūtot uz Norvēģiju. Mājas apstākļos to varot izdarīt ikviens no mums.

Uzzinot rezultātus, Ulvis bija šokā – taukskābju attiecība viņa organismā vairākas reizes pārsniedza normu: tā bija 1 pret 23!

FOTO: Ulvis precību šovā

Viņš sācis strādāt pie taukskābju sabalansēšanas, izmantojot arī pats savas zināšanas, ko ieguvis no vadošajiem uztura zinātniekiem pasaulē. Rezultāti bija daudz iespaidīgāki, nekā treneris bija gaidījis.

“Četru mēnešu laikā, sabalansējot taukskābju proporciju organismā no 1 pret 23 uz 1 pret 2,2, es pilnībā mainīju dzīvi. No slimības vairs ne vēsts, lai gan tā taču skaitās neārstējama!

Es pats uz sevis redzu, kā tas strādā: uzlabojas pašsajūta, ādas problēmas atkāpjas un sportiskie rezultāti iet uz augšu.

Allaž esmu ēdis veselīgi un sportojis, bet tagad redzu, ka visa pamatā ir taukskābju attiecību sakārtošana organismā, jo ģenētiski tām jābūt 1 pret 1, bet vidēji Latvijā ir 1 pret 12. Ar ko arī izskaidrojams, kāpēc aptiekās un medicīnas iestādēs ir tik lielas rindas.

Jau pēc četriem mēnešiem, sākot pareizi lietot taukskābes, biju ticis vaļā no veselības problēmām. Ieteicu metodi savai mammai, kurai no ilgstošas zāļu lietošanas bija problēmas ar iekšējiem orgāniem, mūžīgās galvassāpes, augsts asinsspiediens un par daudz sliktā holesterīna.

Un arī notika teju neticamais – iekšējie orgāni uzlaboja savu stāvokli, asinsspiediens un holesterīns nu ir normas robežās un par galvas sāpēm aizmirsts!

Šūnām pareizi nomainoties, uzlabojas viss organisma stāvoklis kopumā. Locītavas, āda, mati, nagi. Nav vajadzīgi nekādi dārgie šampūni, lai uzlabotu matu stāvokli – vajag pareizi pabarot organismu!” tā Ulvis.

Fitnesa treneris uzsver, ka metode ir zinātnisks jaunatklājums, kas šobrīd sāk īstu uzvaras gājienu – cilvēki visā pasaulē lēnām saprot, iedziļinās cik tas ir svarīgi veselībai ilgtermiņā.

Nu metode ienāk arī Latvijā – par taukskābju nozīmi pastiprināti interesēties sākuši arī Latvijas sporta censoņi, pat profesionāļu vidū, jo taukskābju balanss ļoti labi neitralizē pienskābes, kā rezultātā uzlabojas darba spējas, samazinās traumatisms.

“Mēs esam radīti tā, ka organisms pats var cīnīties pret visām slimībām. Kāpēc neizmantot iespēju saglabāt veselību līdz sirmam vecumam, lai nekad nebūtu jāapmeklē aptiekas un medicīnas iestādes? Vajag tikai pareizi pabarot organismu. Tas viss bija kas jauns arī man, un es labprāt dalīšos vērtīgajā informācijā,” entuziasma pilns padarīt Latviju veselāku ir Ulvis.

Video: šovs Precos ar svešinieku