13 komentāri

Par šīs nedēļas pāri numur viens kļuvuši Laura un Mārtiņš, kuri nebaidījās atklāt savu attiecību stāstu šovā ”Patiesības spogulis”. Intervijā Skaties.lv Mārtiņš atklāj, cik ļoti mīl Lauru ar visām viņas sīkajām nepilnībām un kā abi dzīvo tagad, pēc filmēšanas.

Sērija noslēdzās īpaši emocionāli – Mārtiņš visas Latvijas priekšā bildināja savu Lauru. Kā tagad Skaties.lv atklāj puisis, viņš iepriekš bildinājuma ideju nebija apsvēris, tā radusies pēkšņi, filmēšanas laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sēriju un bildes no bildinājuma meklē šeit!

“Bildinājums bija spontāna ideja, taču pats to ļoti vēlējos. Nebija tā, ka šova veidotāji stāvēja klāt un draudēja, ka nogriezīs galvu, ja nebildināšu,” sarunā ar Skaties.lv smejas Mārtiņš.

Arī viņš ir sajūsmā par ”Patiesības spoguļa” rezultātu, galvenokārt jau tā devumu abu attiecībām. Mīlnieki vairs tik daudz nestrīdoties.

Foto: Mārtiņa un Lauras skaistā mīlestība

“Pēc ”Vitalitātes akadēmijas” esam sastrīdējušies divas vai trīs reizes, un arī tad tas bija par kaut kādiem lieliem, lieliem sīkumiem. Bet dažreiz pakasīties arī vajag, bez tā nevar iztikt,” par savu skaisto Lauru ar mīlestību stāsta Mārtiņš.

Par Lauras vizuālajām pārvērtībām Mārtiņš saka tā: “Laura viennozīmīgi vienmēr bijusi skaista.” Viņam patīk formīgas dāmas, tāpēc fakts, ka mīļotā uzsāk tievēšanu, viņam nav dikti paticis, taču puisis apzinājies, ka tas būs mīļotās veselības vārdā, tāpēc atbalstījis.

Tiesa, pašam viņam ”Vitalitātes akadēmijā” gan esot bijis dikti grūti. ”Bija ļoti grūti, ka nevarēju dabūt lauku speķīti un lietas, kuras man garšo. Bet Lauras dēļ tas bija jāiztur,” tā Mārtiņš. Puisis gan neslēpj, ka pēc trim stingras diētas nedēļām steidzis kārtīgi noēsties.

Mārtiņš

Mārtiņš

“Atbraucot no ”Vitalitātes akadēmijas”, aizbraucu pie tēta uz Ķekavu ciemos. Tētis bija tajā dienā nožāvējis lauku gaļiņu. Un man uzreiz bija tāds – tēti, dod šurp!

Trīs dienas padzīvoju pie tēta un uzbaroju četrus kilogramus atpakaļ,” smejas Mārtiņš. Ikdienas ēdienkarti viņš gan tagad esot pamainījis, pielāgojoties mīļotajai.

“Vairs tik daudz neēdu kečupu,” spriež Mārtiņš, ko dzirdot, gan Laura uzreiz fonā sāk kliegt: “Ko tu muldi! Ledusskapī stāv divas pudeles!”

Laura turpina tievēt arī pēc šova! Lasi te!

Savukārt izsmēķēto cigarešu skaits dienā samazinājies no veselas paciņas līdz desmit. Arī te gan Laurai ir kas iebilstams, uz ko Mārtiņš attrauc, lai mīļotā beidz ”piekasīties pie vārdiem”.

Uz Skaties.lv jautājumu, vai tad te atkal neatsākas kašķēšanās, abi atsmej – šis vēl neesot nekāds strīds. Trakākā strīda laikā Laura reiz iebliezusi Mārtiņam pa galvu ar slotas kātu.

“Viņš kā karalis iet ar telefonu rokās, bet es nesu pirkumus. Es kā metu ar to slotu! Viņa atsitās pret zemi un tad viņam pa muti!” nu jau smejoties traci atceras Laura.

Arī Mārtiņš šo jandāliņu nu jau atceras ar smaidu un uzver – viņš savu Lauru mīl tādu, kāda tā ir, bet šie kašķīši tikai piešķiļot uguntiņu abu mīlai.

Foto: pārīša pārvērtības

TOP komentāri

 • Sieviete
  +7 +7 0

  Sieviete

  Nu nu kāds tik drukā komentārus...busim godīgi ne nu Laura ir dieviete ne nu Mārtiņš skaistulis. Viniem ir labi tas ir ok. Rodas jautājums kopš kura laika nevar ievērot veselīgu dzīvesveidu, ja ir problēmas ar vairogdziedzeri???? Izskatās, ka Laurai jauns attaisnojums
 • Calis
  +6 +6 0

  Calis

  Divi murmuļi, smidina tik pasauli, neaizspelejaties par taalu, ka uz ielas nesāk spļaut virsū.
 • alise

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl