Komentāri

Pagājušais gads Latvijas šovbiznesā bijis ļoti raibs, tādēļ arī portāls Skaties.lv radījis pats savu balvu – “Ekrāna mīlulis”, kuru pasniegt brīžos, kad 12 mēnešu šķērsgriezumā varam atskatīties uz padarīto. Lai saprastu, par ko ir un par ko nav jābalso, katru dienu dalīsimies ar jums izvirzītajās nominācijās. Tagad laiks “Gada sāpēm un asarām”.

Jau pēc kategorijas nosaukuma var spriest, ka šī pavisam noteikti ir viena no emocionālākajām starp visām. Nominācijā apkopoti izteiksmīgākie un aprunātākie raudāšanas un sāpju pilnu emociju izvirdumu brīži šovos un seriālos 2016. gadā. Tajā iekļautas abas šova “Netīrās dejas” Evelīnas, kā arī Agita no “Precētie pret brīvajiem”, Marta no seriāla “Viņas melo labāk”, bet vīriešu bastionu tur Gatis no seriāla “UgunsGrēks”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balso par savu favorītu šeit!

Video: Agita no “Precētie pret brīvajiem”

Video: Evelīna Šaulīte no “Netīrajām dejām”

Video: Gatis no seriāla “UgunsGrēks”

Video: Marta no seriāla “Viņas melo labāk”

Video: Evelīna Miķelsone no “Netīrajām dejām” un viņas mīlas ģībiens

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl