Komentāri

Pagājušais gads Latvijas šovbiznesā bijis ļoti raibs, tādēļ arī portāls Skaties.lv radījis pats savu balvu – “Ekrāna mīlulis”, kuru pasniegt brīžos, kad 12 mēnešu šķērsgriezumā varam atskatīties uz padarīto. Lai saprastu, par ko ir un par ko nav jābalso, katru dienu dalīsimies ar jums izvirzītajās nominācijās. Tagad laiks “Gada sāpēm un asarām”.

Jau pēc kategorijas nosaukuma var spriest, ka šī pavisam noteikti ir viena no emocionālākajām starp visām. Nominācijā apkopoti izteiksmīgākie un aprunātākie raudāšanas un sāpju pilnu emociju izvirdumu brīži šovos un seriālos 2016. gadā. Tajā iekļautas abas šova “Netīrās dejas” Evelīnas, kā arī Agita no “Precētie pret brīvajiem”, Marta no seriāla “Viņas melo labāk”, bet vīriešu bastionu tur Gatis no seriāla “UgunsGrēks”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balso par savu favorītu šeit!

Video: Agita no “Precētie pret brīvajiem”

Video: Evelīna Šaulīte no “Netīrajām dejām”

Video: Gatis no seriāla “UgunsGrēks”

Video: Marta no seriāla “Viņas melo labāk”

Video: Evelīna Miķelsone no “Netīrajām dejām” un viņas mīlas ģībiens

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl