11 komentāri

TV3 debitējis šovs ”Patiesības spogulis”, un pirmie, kuri ar tā palīdzību centās sakārtot savas attiecības ar ēdienu un viens otru, bija Jānis un Sanita. Nu jau kopš filmēšanas pagājis kāds laiks, taču šova pozitīvā ietekme uz abiem turpinās.

Sarunā ar Skaties.lv Sanita atklāj, ka ”Patiesības spogulim” abi pieteikušies, iedvesmojoties no ”Īstajiem večiem”, kur kameru priekšā tievēja puiši. Jā, pārim, kuri kopā 18 gadus, bet precējušies 16, arī bija iestājies lūzums attiecībās.

”Kā jau visiem, kuri ilgi kopā, bija rutīna, viss sakrājies. Abi kopā sākumā joka pēc pieteicāmies. Kad mūs uzaicināja uz interviju, sapratām, ka tas ir nopietni,” smejas Sanita.

Foto: pāris pirms fināla tikšanās

Kā smejas Sanita, abiem ar Jāni jau izveidojusies ”atbalsta grupa” – draugi, kolēģi un radi, kuri turējuši īkšķus par abiem šovā un turpina atbalstīt arī pēc tā.

Visgrūtākais šovā esot bijis tik ilgu laiku būt prom no bērniem – Sanita uzskata, ka stingrā diēta nemaz nav bijusi tik mokoša.

“Vīrs gan vienu vakaru meklēja pa lādēm – varbūt kaut kas ēdams atradīsies,” smejas Sanita. Taču visā visumā ”Patiesības spogulim” bijusi tikai pozitīva ietekme uz abu attiecībām un veselību.

”Diendienā jau tu esi skrējienā, bet šovā beidzot bija laiks atpūsties un atkal ieraudzīt otru cilvēku, kurš blakus. Beidzot abi atvilkām elpu, un, jā, var teikt, ka radās otrs romantikas vilnis,” smejas Sanita.

Filmējot ”Vitalitātes akadēmijā”, pāris savā starpā spriedis, ka tad, kad stingrā diēta beigsies un kameras tiks izslēgtas, abi aizbrauks paēst garšīgos kebaba burgerus kādā no sava rajona ēstuvēm.

Kā abiem klājās šovā? Lasi un skaties sēriju te!

“Jau sapņojām, kā brauksim un ņemsim, bet neizdarījām. Sapratām, ka žēl pazaudēt to, ko esam ieguvuši šajā šovā,” tā Sanita.

Arī tad, kad kameras izslēgtas, jaunais dzīvesveids turpinās. Kā smejas pāris – viņi vairs neatceras dzīvi pirms ”Patiesības spoguļa”, kurā ietilpa mielošanās ar neveselīgiem našķiem un vakari pie TV ar alkohola glāzēm rokās.

Tagad pilnībā mainījusies visas ģimenes ēdienkarte. Pāris vairs pilnībā nelieto miltu produktus, mazāk lieto alkoholu un sportu ieviesuši ģimenes ikdienā kā lielisku visas ģimenes hobiju.

“Visa ģimene kopā peldam, pirmdienās ar vīru ejam dejot. Arī bērni ir priecīgi par kopīgām sportiskām aktivitātēm. Esam ne tikai fiziski uzlabojuši veselību, bet arī emocionāli jaunā līmenī.

“Pateicoties šovam, pēc daudziem gadiem savu vīru atkal esmu ieraudzījusi jaunā gaismā,” jūsmo Sanita.

Savukārt Jānis sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka pēc ”Vitalitātes akadēmijas” viņiem īpašs pārbaudījums bijuši Ziemassvētki un Jaungads, kas neizbēgami saistās ar bagātīgi klātiem galdiem.

Viņš atklāj, ka abiem šajā laikā no trases nenokāpt palīdzējušas ”kefīra dienas” – atslodzes dienas, kad drīkst baudīt tikai kefīru, dienā neuzņemot vairāk kā 500 kaloriju.

“Viss atkarīgs no tā, ar kādu attieksmi tu ej uz šo visu. Ja ej ar domu vājēt un visu darīt, tas izdodas,” uzskata Jānis, kura zaudēto kilogramu skaits jau mērāms padsmitos.

Viņš priecājas arī par to, ka sieva šovā ”uzfrišinājusi sevi” un rutīna abu starpā zudusi uz neatgriešanos. Sievai iepatikušās fiziskas aktivitātes, kas nu ir viņu kopīgais hobijs.

“Varam beidzot vairāk kopā darboties. Jau iepriekš mēģināju vilkt sievu uz fiziskām aktivitātēm, bet viņa turējās pretī.

Nu sportojam visa ģimene – kopā ar bērniem ejam peldēt. Bērni arī priecīgi – ka visi kopā labi pavadām laiku un vēl fiziskas aktivitātes,” tā Jānis.

Kā smejas vīrietis, dalība ”Patiesības spogulī” bijusi tik pozitīva, ka viņš jau sāk lūkot uz nākamo šovu, kur startēt. Ja iepriekš vilinājuši ”Īstie veči”.

”Bet nu jau laikam esmu par vāju,” smejas Jānis.

Foto: pāra piedzīvojumi šovā

Video: ieskats šovā

TOP komentāri

 • Deizija
  +5 +5 0

  Deizija

  Fantastists pāris, ar prieku skatījos un turēju īkšķus. Lai izdodas arī turpmāk!
 • hah
  +4 +3 -1

  hah

  švakiņa tā debija, sorrī, bet sen kkas tik garlaicīgs un miegains nebija redzēts!
 • Evii
  +4 +3 -1

  Evii

  Tik superīgs pāris ar pozitīvu humoru!!! Skatījos un smaidīju visu raidījumu. Ļoti pozitīvi un iedvesmojoši.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl